| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Vztah druh, družka z právního hlediska

Re: Vztah druh, družka z právního hlediska.

Dobry den,
V roce 1992 mi byl pridelen statni byt 3+1.Jelikoz jsem byl rozvedeny,zil jsem v nem nejaky cas sam,ale v roce 1996 se ke me pristehovala rozvedena pritelkyne s dcerou z prvniho manzelstvi.V roce 1999 jsem prevedl byt na druzku,jelikoz se nam narodil spolecne syn.Asi v roce 2002 ,byla moznost si byt odkoupit od mesta.Jelikoz jsem nemel celou castku,domluvili jsme se s druzkou,ze zaplatime pulku a druhou pulku budu ja splacet formou uveru.V roce 2006 jsme se rozesli a ja zadal castku,kterou jsem splacel.Druzka mi rekla,ze mi nic neda,jen tehdy,kdyz si odhlasim trvale bydliste.To jsem udelal,ale nechce a nejake castce ani slyset.Zadne smlouvy nebo prohlaseni mezi nami nemam,nemyslel jsem,ze se rozejdeme,ale ted vidim,ze je to asi chyba.Mam jen vypisy z meho uctu,kde jsou srazky jak na skolne ,stravne,sporeni,najemne a vsechny poplatky.Ona jen zvelebovala byt a jezdila s detmi na dovolene k mori,ja nejezdil,jelikoz mi na to nezbyvali finance.Nechci pulku z trzni
ceny bytu,ale jen tu pulku porizovaci ceny.Stale mi tvrdi,ze jsem vydelaval malo,ze vse tahla sama,ale to neni pravda.
Mam prosim vas nejakou sanci dostat zminovanou castku?Porizovaci cena bytu byla 143 000Kč.Chci pouze 70 000Kč,kterou mi po dobu peti nebo sesti let strhavali z uctu?Dekuji za odpoved Pavel.
Odpovědět
Názory k dotazu (11 názorů)
Re: Vztah druh, družka z právního hledis... Karla, 3-letá dcera 8.3.2005 14:46
*Re: Vztah druh, družka z právního hled... anavi 26.3.2010 22:33
*Re: Vztah druh, družka z právního hled... anavi 26.3.2010 22:33
Re: Vztah druh, družka z právního hledis... Beata 15.7.2005 14:31
Re: Vztah druh, družka z právního hledis... majetkopravni vyrovnani druh-druzka 7.4.2008 21:58
*Re: Vztah druh, družka z právního hled... Iveta 21.10.2008 23:53
*Re: Vztah druh, družka z právního hled... smolař 6.1.2009 15:22
**Re: Vztah druh, družka z právního hl... paja 15.4.2009 20:54
***Re: Vztah druh, družka z právního ... Jarka 7.5.2009 17:38
Re: Vztah druh, družka z právního hledis... Dádýk, druh a družka - změna OP 8.9.2009 19:36
Re: Vztah druh, družka z právního hledis... Nikola 20.1.2010 11:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.