| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Nespokojené dítě

25.1.2007 19:56:39 Monika

Muj syn zije ve svem svete

Dobry den,

Muzete mi prosim poradit jak mohu naucit sveho 5-ti leteho syna poslouchat?
Nechce se nic ucit. Zije ve svem svete a mysli si, ze nic nemusi - jen si hrat. Vzdy kdyz se ho snazim neco naucit, tak si najde jinou zabavu - kouka jinam... nechce nic slyset atd.
Nechala jsem ho tedy a nenutila jsem ho. Uz 2 roky si maluje semafory a silnice. Kdyz ho poprosim aby mi vymaloval obrazek...nechce...zacne si cmarat sve.Obcas ho prinutim, ale je to spravne???
Nedavno mel pate narozeniny a ja ho pomalu pripravuji do skoly. Musim vymyslet zabavu, aby to vnimal. Nechce se ucit ani jine veci..Vubec me neposloucha. Je docela hodny, ale nevnima me...
Zacala jsem ho trestat zabiranim jeho nejlepsich hracek na den..dva..tri..podle toho co udela, ale ani to neni dost dobry trest. Je mu vse jedno. Nic mu nevadi. Vychovavam syna sama. Vidim, ze je pozadu oproti jinym detem. Muzete mi prosim poradit nejakou odbornou literaturu ? Chci zmenit postoj ve vychove meho syna. Velice Vam dekuji.
PS: Ma problem i ve skolce...je vecne na "TIME OUT" za neposlouchani.
Odpovědět
Názory k dotazu (2 názorů)
Muj syn zije ve svem svete Monika 25.1.2007 19:56
*Re: Muj syn zije ve svem svete ťuňťa se školami k ničemu 1.2.2009 22:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.