| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Paní na hlídání

3.9.2006 19:21:45 petra, na md

psychiatrie

Dobrý den,
mám problém se svým bratrem. Mě je 28 let, jsem rok šťastně vdaná a jsem na mateřské dovolené se svým 7 měsíčním synkem.
Mám o rok a půl staršího bratra. Který vystudoval jednu vysokou školu a nyní při zaměstnání studuje další. Byl by to naprosto pohodový a hodný člověk, ale má psychické problémy. Nejdřív jsme mysleli, že jsou to deprese, ale jeho stav se zhoršuje zhoršuje, má psychosomatické stavy, pocity, že ho někdo sleduje a pořád mu někdo ubližuje. Byl už u několika odborníků, ale má pocit, že mu nic nepomáhá. Bral i léky, ale přestal je brát, protože mu to prý nepomáhá. I když okolí mělo pocit, že alespoň trochu mu to pomohlo. Asi nenarazil zrovna na dobrého psychiatra, který by mu dal léky, které mu opravdu pomohou. Jeho stav je horší a horší a my už si s ním nevíme rady. Jsme z něj naprosto nešťastní, protože on pořád tvrdí, že už nechce žít. Dnes oznámil, že pokud mu nic nepomůže do konce roku, tak skončí se vším, tzn. se svým životem.
Potřebovali bychom kontakt na nějakého opravdového odborníka v tomto oboru. Četla jsem knihu od Jána Práška. Prosím Vás není nějaká možnost dostat se k tomuto tak zkušenému člověku nebo k někomu z jeho týmu?
Jśme naprosto zdrcení. Už nevíme, jak dál, a nechce se nám jen čekat až se jednou něco stane....
Děkuji. Petra
Odpovědět
Názory k dotazu (9 názorů)
som este mlada? katka Hankova .bezdetna 25.4.2004 13:35
Citim se bezmocna... Pavlina 10.6.2005 11:1
jak to vlastně opravdu je? veronika černíkova syn 4 měsíce 30.8.2005 12:3
Nevím si rady Alena kurachová 24.7.2006 0:10
*Re: Nevím si rady AFRICANKA 2.5.2009 18:44
*Re: Nevím si rady AFRICANKA 2.5.2009 18:46
psychiatrie petra, na md 3.9.2006 19:21
Nezvladatelné emoce Martin 23.10.2006 9:21
*Re: Nezvladatelné emoce Daniela 9.3.2009 0:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.