| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Bolesti kříže - lumbago

29.5.2006 22:26:07 ZátopkováD

Re: Bolesti kříže-lumbago

Mohu přidat i já zkušenost bohužel vlastní.Je to rok,co se mi přihodilo něco podobného.Tělo mi zůstalo v nepřirozené poloze a děsivá bolest zasahovala až do paty.Injekce,prášky,rehabilitace-nic nezabralo na 100%.Do dneška mám bolesti trvalého rázu v oblasti bederky a občas tahám nohu za sebou.Lékaři mi sdělili,že operace zatím nepřipadá v úvahu,neboť bych na tom mohla být ještě hůř,protože se jedná o plotýnku vyskočenou do páteře v místě,kde je celý kořenový systém míchy.Jelikož se za rok mnoho nezměnilo,zažádala jsem o invalidní důchod. Bohužel mi nebyl přiznán ani částečný a já jsem tkz.odepsaná. Nikoho nezajímá,že jsou dny,kdy nejsem schopná bolestí chodit a že jsem do pravého úhle každou chvíli.Vím,že to sem nepatří,ale pochopila jsem,že v tomto státě není spravedlnosti a že kdejaký alkoholik má více péče a práv,než pracovitý člověk. To je asi vše a přeji všem mnoho zrdaví,protože jinak vás stát nechá spadnout až na lidské dno. Jestli někdo ví,jak mám pokračovat,budu vděčná za každou radu.
Odpovědět
Názory k dotazu (5 názorů)
Re: Bolesti kříže-lumbago ZátopkováD 29.5.2006 22:26
*Re: Bolesti kříže-lumbago Lenka 5.1.2009 22:34
Re: Bolesti kříže-lumbago petr salaj 22.6.2007 20:51
*Re: Bolesti kříže-lumbago Jarda tři kluci 9.2.2009 14:31
Re: Bolesti kříže - lumbago Radka 7.1.2010 11:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.