| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Redukce váhy

20.7.2005 19:00:37 Andrea Vodičková 29 let

podváha-deprese

Vážená paní doktorko,mám problémy s váhou měřím 157cm a važím 45kg.Během krátké doby jsem zhubla z 50kg na 45kg a nemužu to nabrat beru antidepresiva trpím nechutenstvím ,snažím se jíst přes moc dalo by se říct, že toho sním víc,než dříve přesto nepřiberu.Prošla jsem různými vyšetřeními -gastroskopie žaludku ultrazvuk žlučníku vyšetření štítné žlázy vše bylo v pořádku.Trpím depresemi i když už se cítím dobře s váhou je to stejné hrozně ráda cvičím,ale stále přemýšlím o své váze.Poradte mi prosím jestli by to bylo možné,že nepřibírám díky antidepresivum.Ráda bych přibrala,ale strašně nerada bych se vzdala cvičení.Dostávala jsem injekce B12 nyni mám ještě 3 injekce,ale chut k jídlu se stále nedostává.Brala jsem i Peritol.Prosím poradte co si otom myslíte.děkuji Andrea
Ps: V žadném případě nejsem typ,abych chtěla zhubnout,mám hrozný strach z Anorexie.
Odpovědět
Názory k dotazu (6 názorů)
Padání vlasů Radka Hazuková, 4měsíční holčička 6.7.2003 14:15
*Re: Padání vlasů elvisku 23.11.2009 15:27
štítná žláza Reňula 2.3.2005 10:57
Štítná žláza Iveta-2 děti(10let a 18 měsíců) 16.4.2005 9:37
Štítná žláza Iveta-2 děti(10let a 18 měsíců) 18.4.2005 6:44
podváha-deprese Andrea Vodičková 29 let 20.7.2005 19:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.