| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Workoholik

2.5.2005 22:10:05 Lenka M.

Re: Je workoholik?

Nepíšu žádnou radu, jen konstatování, že v tom nejste sama. Jsem na MD, mám 10 měsíčního syna a přítel je na tom s prací podobně. Podobně jako vy, jsem si zvykla, že jsem na vše sama. Držím vám palce, ať se vám podaří s manželem více komunikovat a přesvědčit ho, že práce není všechno, že tu má milující rodinu.
V mnohém uvažuji stejně jako vy. U nás je rozdíl v tom, že nejsme oddaní, bydlím v jeho bytě, já sama v podstatě nemám nic, jen pár věcí. Kolikrát mě napadlo vše zabalit, najít si "lepšího" chlapa, ale nedokážu to. Je to táta mého dítěte a nechci ochudit ani jednoho. Ale vím, že si tím dost ubližuju a bojím se, že naše občasné hádky budou mít špatný vliv na syna.
Odpovědět
Názory k dotazu (3 názorů)
Re: Je workoholik? Ivana, dcera 2 roky 29.3.2005 5:34
Re: Je workoholik? Lenka M. 2.5.2005 22:10
Re: Workoholik Marcela 19.6.2009 23:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.