| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Poděkování

17.2.2012 10:51:56 Marcela

Problémy

Dobrý den. Jsme s přítelem rok a třičtvrtě. Mě je 19, jemu 21. On navrhoval, abychom se přestěhovali. Když už jsme našli byt, v podstatě v něm bydlím já. On řekl svým rodičům, že jsme se rozešli. V podstatě ano, na 1 den, v minulém bytě mi řekl, že není připravený, a že se se mnou rozchází. Pak vyšlo najevo, že to bylo kvůli tomu, že se bál že se s ním rozejdu já, až zjistím, že nechce bydlet. Tak jsme se dali zase dohromady, protože se máme rádi. Jenže teď jsem se nastěhovala do jiného bytu já. Jsem tu od prosince a on stále ne. Nejdříve říkal, že se nastěhuje v lednu, ale stále nic. Jezdí za mnou tak 2x do týdne, aby se neřeklo. Jinak je u maminky. Budeme se stěhovat v březnu jinam. Teď mi řekl, že se nastěhuje až v dubnu, že v březnu bude jezdit ke mě jak jezdí. Protože mámě řekl, že se bude stěhovat až na konci března. Že musí mámu připravit na to, že odejde. Já už dostávám hysterické záchvaty a vyčítám mu, že tohle normální přítel nedělá. Píšu mu i výhružné smsky, pokud nepříjde. On mi ty záchvaty vyčítá. Přitom on často slíbí, že příjde a potom nepříjde. A pak se vymlouvá pořád dokola na ty samé věci, že zapoměl mobil, či že byl unavený z práce, nebo že mu není ok, že pořád u mámy musí něco dělat .. přitom já ho znám a když jsem u nich byla, tak byl vždy líný jít alespoň umýt nádobí. Já mu vždy něco připravím a on se na mě v podstatě vyprdne. Já pak brečím do postele, myslím si, že jsem pro něj nic,mám chuť si něco udělat. A když mu vyhrožuji, že pokud to půjde dál, tak se rozejdem, na to mi říká, že je to jen na mě. Místo aby říkal nééé, nedělej to, já se změním ... to už mi říkal tolikrát, že se změní. Přitom je to pořád horší a horší. POslední 4 měsíce se mnou nebyl ani na procházce, ani výletě, v kině, nikde. Vždy po práci ke mě příjde, vyspí se, pak odejde a příjde až kdoví kdy. Přitom z práce to má ke mně asi o 15 min dělší cestu než k mámě. A když už u mě je, tak si chce užít, když nedostane, tak je naštvaný. To mu také přisuzuji, že si jezdí v podstatě jen, když má chuť. Já nevím, co dělám špatně, a co mám dělat dál Já už jsem z toho psychicky na dně, rozejít se s ním nedokážu, protože ho stále miluji, on mi to říká taky, že mě miluje, ale poslední dobou mi to nijak nedokazuje, jen, že mi to řekne nebo napíše do telefonu Já si myslím, že v dubnu se nenastěhuje a bude to takhle pořád dokola, jen samé lži a výmluvy. Vážně už nevím, co mám dělat, bojím se, že jednoho dne já to neunesu a zabiju se Už jsem k tomu párkrát neměla daleko. Co mám dělat prosím.
Odpovědět
Názory k dotazu (9 názorů)
ZALOZENI RODINY NIKOLKA 6.5.2003 22:19
*Re: ZALOZENI RODINY Linda 7.5.2003 14:24
Dovolená Jana, syn 12 let, dcera 3 roky 30.5.2003 15:26
Nedostatek sexu Nika, 22 let, svobodná 18.11.2003 13:26
*Re: Nedostatek doteků Lůca 13.9.2007 7:52
*Re: Nedostatek sexu Monča 11.10.2008 12:26
**Re: Nedostatek sexu Karel 10.9.2009 16:8
*Re: Nedostatek sexu Karel 10.9.2009 15:19
Problémy Marcela 17.2.2012 10:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.