| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Stáří miminka a cvičení

Re: Stáří miminka a cvičení

Milá Šárko,
jsem nyní těhotná a čekáme s manželem naše první děťátko a mám stejný "problém jako Vy". Víme naprosto přesně kdy jsme naše mimčo počali, (manžel pracuje přes týden daleko od domova)a také nám to nesouhlasilo s výsledkem na prvním ultrazvuku (přidali nám týden a něco navíc). Zato na druhém ultrazvuku se panu doktorovi nezdálo miminko velikostně odpovídající předepsanému týdnu a ukázalo se, že je pravděpodobně mladší o týden. S úsměvem mi pan doktor řekl, že teda to asi víme lépe ...Termín porodu beru jako pouze přibližný, mám to spočítané podle sebe a tím se budu řídit. Zprvu jsem tou nejistotou byla taková rozmrzelá, ale myslím, že podstatné je zdraví miminka i maminky a to, že je dítě toužebně očekáváno.
Hezké těhulenství přeje
Andrea
Odpovědět
Názory k dotazu (4 názorů)
Re: Stáří miminka a cvičení Dita S. (10. týden) 2.4.2002 10:14
Re: Stáří miminka a cvičení Andrea Venerová, "máma - čekatelka" 13.5.2002 16:45
*Re: Stáří miminka a cvičení Ilona,první těhotenství,8.týden 26.10.2002 22:18
Re: Stáří miminka a cvičení Miroslav , dovozce a provozovatel cvičících stolů. 29.7.2004 16:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.