| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už nějak nevím, co s tím...nedávno jsem tu někde psala, že syn na podzimkách se skautem dvakrát na celodenním výletě nejedl nic, dostali s sebou věci, které nejí...ok, to bych ještě pochopila...ale dneska....měli celodenní výpravu, byli pryč od 8 do 17h, připravili jsme mu do krabičky svačinu, kterou normálně jí, měl s sebou termosku s čajem a lahev šťávy...za celý den z toho nesnědl vůbec NIC...a co hůř, nevypil taky NIC...pauzu na jídlo prý měli, vlakem jeli tam i zpátky pokaždé víc než půl hodiny...proč se nenajedl, mi vysvětlit nedokázal...máte někdo s něčím takovým zkušenost? Jak už mu to mám proboha vysvětlit, že se má najíst a napít? 9 hodin bez jídla a prakticky bez pití (možná nějaký lok, ale nebylo to na lahvi ani vidět...a po příjezdu si dal dva kousky pizzy a to bylo všechno...začínám mít dost velký problém s tím, pustit ho v létě se skautem na 14 dní na tábor...tam navíc je velká pravděpodobnost, že budou mít něco, co on nejí... Co s tím? Navíc dneska mám z té jejich výpravy taky docela dost, jako výlet prý byl pěkný, užili si to, ale cestou tam, když vystupovali, tak se nějak zdrželi, vystupovali na poslední chvíli a dva kluci vystoupili, zbytek zůstal ve vlaku, když se dveře zavřely...naštěstí byli stanici před konečnou a vlak jel hned zpátky, ti dva tam na ně prý počkali...začínám být z fungování jejich oddílu dost rozladěná - to fakt 4 vedoucí (3 ti mladí a 1 hlavní) nedokážou ohlídat a zorganizovat 10 dětí? Což je tedy další důvod k obavám z letního tábora...když vidím, jak to tady chodí, tak budu asi 14 dní trnout, jestli mi dítě přijede domů celé...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.