| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sakra, proč mě to ještě pokaždé mrzí a překvapuje? Děti mají jen jednu babičku, moji matku. Moje děti bohužel pro moji matku jaksi nikdy nebyly asi dostatečně dobré. Matka vždy jen slíbí, to jí jde dokonale, sliby ovšem nikdy nedodrží. Tudíž již od března spolu řešili, kam spolu v létě pojedou na výlet, no kam si myslíte, že jeli? Nikam, nevyšlo jí to. Kluci hrají, v sobotu je čeká velký koncert, babičce to opět nevyjde, prý je jakási nachlazená a určitě asi ještě bude v sobotu kašlat, náhodou jsem se opět dozvěděla, že přijede sestra... Hlavně toho prostředního do docela mrzí, ještě je nikdy neviděla. Je to tak celý život, nikdy jsem nebyla dost dobrá, sestra byla vždycky ta lepší a oblíbenější, byť jsem se snažila sebevíc. Sakra, proč mě to zase mrzí, když se to dalo čekat???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.