| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebujeme pokročit se zařízením obýváku a aktuálně nás zajímají knihovny a tzv. televizní stěny. Ačkoli nevylučuju, že nakonec skončíme u truhláře a necháme si něco vyrobit, potřebujeme s manželem načerpat prvotní inspiraci a ověřit, jestli se mezi sektorově vyráběným nábytkem přeci jen nenachází něco dostatečně dobře zpracovaného, co by se nám líbilo. Výsledkem je plánovaný výjezd do Prahy, kde bychom rádi obešli obchody s nábytkem.

Prosím, dejte tipy na velké i menší obchody (a showroomy výrobců), kde podle vás stojí za to "očumovat". Přestože netrvám na tom, že koupím nejdražší kus nábytku v okolí, zároveň nijak zvlášť netoužím zaplatit málo za věci špatně provedené nebo nedomyšlené. Takže: Kam byste se šli v Praze (případně Kolín, Nymburk, Poděbrady, Mladá Boleslav) podívat, kdyby jste se rozhodli, že cena vás až tak netrápí, ale nápad a provedení je zásadní?

Děkuju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.