| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebujeme pokročit se zařízením obýváku a aktuálně nás zajímají knihovny a tzv. televizní stěny. Ačkoli nevylučuju, že nakonec skončíme u truhláře a necháme si něco vyrobit, potřebujeme s manželem načerpat prvotní inspiraci a ověřit, jestli se mezi sektorově vyráběným nábytkem přeci jen nenachází něco dostatečně dobře zpracovaného, co by se nám líbilo. Výsledkem je plánovaný výjezd do Prahy, kde bychom rádi obešli obchody s nábytkem.

Prosím, dejte tipy na velké i menší obchody (a showroomy výrobců), kde podle vás stojí za to "očumovat". Přestože netrvám na tom, že koupím nejdražší kus nábytku v okolí, zároveň nijak zvlášť netoužím zaplatit málo za věci špatně provedené nebo nedomyšlené. Takže: Kam byste se šli v Praze (případně Kolín, Nymburk, Poděbrady, Mladá Boleslav) podívat, kdyby jste se rozhodli, že cena vás až tak netrápí, ale nápad a provedení je zásadní?

Děkuju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.