| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Látkovky mám na doma.
Největší rozdíl a hlavní důvod proč je používám je že jsou fakt pohodlné a příjemné, s igelitem se to nedá srovnat - mně osobně prostě jednorázové vložky vadí, protože jsem v nich zapařená a páchne to. Někomu to neva, tak pro něj jsou jednorázy OK...
Mám je bez fleků, ostatně bez fleků putují už DO pračky - použiju na ně hned žlučové mýdlo, čili do kýblu jdou už jen s případným stínem fleku a bez krve a v kýblu s vodou mám perkarbonát sodný, takže případné skvrny jsou pryč už před praním. Celkově bych řekla, že údržba látkových vložek je snadnější než u plenek, aspoň dle mé čerstvé zkušenosti jdou "míchaná vajíčka" novorozence odflekovat z látkových plín mnohem obtížněji.
Když váháš, tak si kup jeden kousek a otestuj, jak a jestli Ti to bude příjemné. Nemusíš přece hned nakoupit celou výbavu. Mně jsou nejpříjemnější popolini biofroté. Jsou silnější, ale na doma je to OK a ten komfort mi za to stojí.
No a kalíšek. To je taky super vynález.
Některý látkový vložky mi kloužou (dopředu-dozadu... při delší chůzi), mně se to stává ale asi jen s ImseVimse. Nevidím to jako takový problém, prostě víc nosím ty co nekloužou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.