| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Vyhřívané vložky do bot

 Celkem 4 názorů.
 JaninkaS. 


Téma: Vyhřívané vložky do bot 

(12.11.2014 13:15:45)
Zítra je mají v Lidlu, tak že bych si je koupila do lyžáků, fungují? Stojí za to si je koupit? Při lyžování mi po chvíli v lyžákách mrznou nohy. ~:(
 Edysha 


Re: Vyhřívané vložky do bot - zkušenosti 

(12.11.2014 16:05:51)
Kdysi jsem je kupovala tatkovi do prace,aby ho nezablo od nohou. A byl s nimi nadmiru spokojeny. Litoval, ze si je neporidil driv. A to k nim byl ze zacatku velmi neduverivy.
 Arni 


Re: Vyhřívané vložky do bot - zkušenosti 

(12.11.2014 20:11:15)
My si kupujeme takové ty hřející polovložky, vydrží až 8 hodin a pak se vyhodí, dají se dát i do rukavic a hřály super i v Alpách v -20. V decatlonu tuším to bylo.
 MÍŠA&FÍK 


Re: Vyhřívané vložky do bot - zkušenosti 

(12.11.2014 21:45:52)
Můj kamarád vyhřívané vložky do lyžáků používá již léta a je velmi spokojený.
Jen jak ho znám, tak vlastní nějakou top značku mezi vložkami....v Lidlu jistě nenakupuje, ale já bych do nich šla......za ty prachy.....kdyby měly hřát 2.....3 sezony.

Zrovna se tu přemlouvám, abych se tam ráno vypravila synovi pro rukavice.
Ale když já tak nemám ráda tlačenici......zažila jsem to tam jednou a zážitek to tedy byl pořádnej......ale když odpoledne už nic nemají.... :-) :-) :-) :-)

A vloni jsem koupila synovi rukavice značkové, drahé, ve sportu, se všema možnejma funkcema a byly pěkně blbý.......

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.