| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Těhotenský test

 Celkem 23 názorů.
 Barbora 


Téma: Těhotenský test 

(25.7.2010 15:26:38)
Dobrý den,
mám dotaz. Nevíte někdo, zda může zánět močových cest ovlivnit výsledek těhotenského testu? Předem děkuji za odpovědi a rady.
 Insula 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 15:38:17)
Myslím, že nemůže.
 Eileenn 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 16:26:41)
Nemůže ~z~
 Nana*81 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 17:38:04)
ahoj, zřejme jsem v tom... v noci jsem si vyvrkla kotník a musela na rentgen... je to velkej problém? děkuju!!
 X E N A 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 18:51:30)
Určitě to konzultuj s doktorkou. Vím, že zub nevadí, ale tam se používá vesta. U nohy by to asi taky nemělo nic udělat, ale určitě se s tím ozvi, aby to mohli později prověřit...
 Haaribo 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 18:58:35)
Nebála bych se, snímkovali ti nohu, ne břicho nebo záda, tam je největší problém.
 juřélek 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 17:41:18)
tonemůže, test hodnotí těhotenský hormon- a jak zjistí jeho vylučování, máš hned 2 čárky a mimi je na cestě~x~
 Ramilletka 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 17:47:00)
A je možné že by se mi 2x test nezobrazil správbě? Mám veškeré příznaky toho, že jsem těhotná a přesto sem si dělala 2x test a nic. Už jsem tedy objednaná k doktorce, ale jen mě to zajímá. Je to zvláštní. Jinka všem moc děkuji ~3~
 Ikonie 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 17:49:57)
Barboro-kamarádka měla test taky 2x negativní a stejně byla těhu :-)
 Ramilletka 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 17:59:49)
To je zvláštní, čím to je? Jinak další dotaz: Podle mých výpočtů a odhadů můžu být tak ve 2. měsíci. Je možné že bych už měla menší bříško? Máme s přítelem veliký předpoklat k dvojčatům. Předem děkuji za odpověď. ~x~
 hrúda 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 17:52:03)
A copak máš za příznaky?
 Ramilletka 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 18:06:02)
Časté nevolnosti, ale ani ne moc ráno. Spíš odpoledne. Pořád chodím na záchod, ale zánět močových cest, což je u mě časté, nemám. Přestala jsem jíst jogurty, které jsem tak milovala, protože se mi z nich dělá špatně. Mám nafouklé břicho jako kdybych měla plný močák. A nedostala jsem "to". Někdy včera se mi udělalo špatně od žaludku a uplně mdlo. Jako na omdlení. Nevím jestli mám něco s tím mým problematickým močákem a nebo jestli jsem těhotná. ~a~
 juřélek 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 18:46:50)
tipovala bych, že test se Ti nezobrazil správně, protože je slabé vylučování toho hormonu( v začátcích.-), určitě bych spěchala ke gynekologovi, protože také vše nemusí být tak jako má být, aby bylo vajíčko správně usazeno, ovšem to by jsi měla jistě i jiné příznaky, bolesti podbřišku..apod., jinak mi sama gynekoložka říkala, že těhu test se nikdy neplete, tak nevím
 Ramilletka 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 18:53:30)
Bolesti v podbřišku mám. Ale jen občas. K doktorce jdu naštěstí už zítra tak snad vše dobře dopadne. Děkuju moc za rady. Moc mi to pomohlo ~x~
 juřélek 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 18:56:11)
hlavně žádné strachy, určitě bude vše dobré:-)))a pokud vše vyjde, tak gratuluji.-)))
 Ramilletka 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 18:58:27)
Děkuji :-)
 juřélek 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 18:49:51)
a jinak mensruací se moc neřiď, ono někdo krvácí a je těhu a tak podle testu že je negativní bych si tipla že jsi skutečně na začátku, takže ten druhý měsíc to asi ještě nebude, spíše bych si tipla na první měsíc a mimi nedává ještě řádně vědět, jinak chutě a vše co popisuješ opravdu jsou příznaky těhotenství, mám to te´d stejné, ale já už jdu příští týden pro knížku:-)
 chikamichi 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 20:01:08)
a co myslíš, že ti řekne doktorka? ta jedině, že by se koukla do věštecké koule! ~a~
 chikamichi 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 20:02:59)
jinak doporučuji všem kdo chodí na jakýkoliv rentgen, aby si vyžádali vestu, stále myslete na to, že žena má v sobě vajíčka už od narození, takže prosím i u malých holčiček, nic moc vajíčka několikanásobně ozářená...že to zdravotníci nedělají samozřejmě je jejich chyba, ale je třeba to hlídat
 Ansi/ TERI + MAŤA 


Re: Těhotenský test 

(25.7.2010 21:55:46)
A kdy jsi "to" měla dostat?
 ajulka 
  • 

Re: Těhotenský test 

(7.4.2014 10:08:22)
Ahoj holky, rada bych se zeptala jsem ted 42dc a menstruace porad nikde, porad chodim curat, mam zacpy, obcasne nevolnosti na omdleni (zadne zvraceni), docela casto mivam zpozdeni a na tehotenskem testu pouze /. Mam k tomu jeste zanet mocaku. Muze to ovlivnit tehotensky test k negativnimu? Nebo proste nejsem tehotna?
 ajulka 
  • 

Re: Těhotenský test 

(7.4.2014 10:08:23)
Ahoj holky, rada bych se zeptala jsem ted 42dc a menstruace porad nikde, porad chodim curat, mam zacpy, obcasne nevolnosti na omdleni (zadne zvraceni), docela casto mivam zpozdeni a na tehotenskem testu pouze /. Mam k tomu jeste zanet mocaku. Muze to ovlivnit tehotensky test k negativnimu? Nebo proste nejsem tehotna?
 ajulka 
  • 

Re: Těhotenský test 

(7.4.2014 10:04:29)
Ahoj holky, rada bych se zeptala jsem ted 42dc a menstruace porad nikde, porad chodim curat, mam zacpy, obcasne nevolnosti na omdleni (zadne zvraceni), docela casto mivam zpozdeni a na tehotenskem testu pouze /. Mam k tomu jeste zanet mocaku. Muze to ovlivnit tehotensky test k negativnimu? Nebo proste nejsem tehotna?

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.