| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Cvičení na doplňování i/y

 Celkem 9 názorů.
 Silvie+dva kluci 


Téma: Cvičení na doplňování i/y 

(3.5.2010 8:45:13)
Syn teď ve škole probírají i/y a tak hledám na internetu nebo i tištěnou formu cvičení na doplňování i/y. Nevíte o nějakých stránkách nebo knížce ? Věty mu vymýšlím, ale už mi nějak dochází inspirace.
 xypetulka 


Re: Cvičení na doplňování i/y 

(3.5.2010 8:48:39)
http://diktaty.ewa.cz/diktold/
Výborný stránky,opraví to samo a děti vidí výsledek...dobře se pak pracuje.Doporučuju...~R^
 Beruška+J02A07T10 


super stránky 

(3.5.2010 8:49:49)
hele já nedávno objevila super stránky, kamarádka co učí první stupeŇ mi pak posléze řekla, že je taky používá. Tak koukni, já čerpám neustále, bo mě nebaví furt něco vymejšlet. Super jsou i na násobilku soubory v excelu. Ale na doplňování i/y, najdeš hromadu, jen zadej téma okruhu.. nebo přímo vyhledej.

http://dum.rvp.cz/vyhledavani/fulltext.html?q=dopl%C5%88ov%C3%A1n%C3%AD+i%2Fy&wh=rvp&la=-

to jsem ti rovnou vyhledala doplňování i/y, co tě zajímá klikneš a zobrazí se ten jednotlivý a dole pak máš možnost si to stáhnout do PC, většinou to tam bývá jako xml nebo doc (případně pro open office)
 Korytnačka :)2 dcerky a 1 kluk 


Re: super stránky 

(3.5.2010 8:52:34)
ješte tady www.ucenionline.com
 Ivi + M + P 


Re: Cvičení na doplňování i/y 

(3.5.2010 9:16:01)
Nám škola každý rok na prázdniny nybízí publikace -
Poradím si s češtinou
Poradím si s matikou
Je to podle třídy, do které dítě chodí a je tam od všeho něco.
Šla jsem pro ně :
Nakl. Pierot
.. bližší informace o našich titulet naleznete na :
www.pierot.biz
Jsem to opsala, jak to tam mají ~:-D
 Ivatema 


Re: Cvičení na doplňování i/y 

(3.5.2010 9:20:41)
My taky trénujeme diktáty ewa a jsou fakt super. dítko to má rychle vyplněné, nemusím ho zatěžovat přepisováním. A podle školních diktátů koukám, že paní učitelka z těchto stránek taky čerpá.
 Lída+2 


Re: Cvičení na doplňování i/y 

(3.5.2010 10:00:52)
Tady mají super knížečky:
http://www.fragment.cz/nabidka/ucebnice-odborna-a-technicka-literatura/zakladni-skolni-vyuka/opakovani-souhrny/petiminutovky-pro-zs/?search_vyraz%5B0%5D=%7Cn%7Cprocvicovani&search_zvyrazni=true

Vytrhneš potřebnou stránku...necháš vyplnit...je tam i klíč kde je to dobře.:-)
 Silvie+dva kluci 


Re: Cvičení na doplňování i/y 

(3.5.2010 10:10:22)
Holky moc děkuju, syn bude určitě moc "nadšený", že mám tolik možností. ~:-D
 Dadulka,02/06,06/07 


Re: Cvičení na doplňování i/y 

(3.5.2010 11:58:44)
kaminet.cz procvičí skoro vše od 2.trídy po 9. a ještě klidně aj.(využívám je i ve škole)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.