| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo?

 Celkem 13 názorů.
 Mišyčka a Minimišyčka 


Téma: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(6.4.2010 14:02:08)
Od zítra by tu měl být, nebyl jste na něm někdo? Mají tam dost zvířátek a nevíte kolki vyšlo vstupné. Protože když už tam dojdeme, tak malou těžko dostanu tam odtud. Na netu nic o vstupenkách nemají.
 Mišyčka a Minimišyčka 


Re: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(6.4.2010 14:17:54)
kolik, píšu jak tatarka~t~
 X E N A 


Re: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(6.4.2010 15:15:46)
Vem ji raděj do ZOO, tam se aspoň mají zvířata dobře, nikdo je nedrezůruje a život tam je jakž takž kloudnej.

V cirkusu jsem nikdy nebyla a ani to nehodlám měnit...
Sorry za příspěvěk mimo dotaz.
 Pett* (děti 2004, 2006, 2010) 


Re: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(6.4.2010 16:08:00)
tak jsem se schválně koukla na ty jejich stránky, přišlo mi divné, že by tam nebylo nic o vstupném. No já bych do takového cirkusu nešla ani zadarmo !!! Prezentace šílená, neauktualizováno, mají tam show z r. 2009 a přitomu už je duben. Ohlasy diváku taky naposledy z loňska a ještě teda dost šílený. Přímo tam i někdo píše, že zvířat málo. No do takovýho bych prostě nešla. To bych fakt radši vzala dítě do cirkusu, jak psal někdo v předchozím příspěvku.
Mimochodem jak stará je holčička ?? Mladšímu byly 3 když byl poprvé a dost se tam bál. Byly jsme tedy v jiném cirkusu, bylo to hezké, ale např. to začínalo takovou ohňovou show, hudba byla poměrně nahlas a byl z toho spíš takovej vykulenej, než aby si to užíval. V té ZOO je fakt daleko nadšenější ~t~
 kreditka 


Re: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(6.4.2010 16:33:36)
No my byli vloni s holkou navštívit Berouska a super!!!! Malá si tam užívala koně, velbloudy, zebry, medvědy....malé nebyly ani 2 roky...
 Z + 2 


Re: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(6.4.2010 16:32:03)
Info po telefonu 80 ve skutečnosti stál 150. Pokud ti nevadí obézní kozy. Psy co občas poslechnou drezerku. Jedna trochu šikovná gymnastka se serií uměleckých jmen a vždy někým do party. Z mužského pohledu docela pěkná. Žonglér co mu pořád padají kužele, tak můžeš vyrazit. Našim dětem nakonec nic z toho nevadilo, dokonce ani to, že se při projížďce na poníkovi o přestávce pod nim uvolnilo sedlo a sletělo do pilin.
Ale třeba jen měli u nás špatnej den. Za mně ~Rv Za děti překvapivě ~R^ Takže, tak. Byl jsem tam s dětma malejma. Počítám, že nad ccá 7-8 let už tu "kvalitu" rozeznají.
 Mišyčka a Minimišyčka 


Re: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(6.4.2010 16:46:04)
No my byli zatím jen ve zvěřincích, ZOO máme daleko, to je spíš na výlet na sobotu i s taťkou. Právě jsem myslela někam vyrazit, když přijdu z práce. Tady v Lounech nic moc není. Minule jsme právě byli juknout na zvířatech od Humberta. Ty byly fajn, prolezly jsme to dvakrát. Tak jsem myslela něco nenáročného. Jinak jsem na ně totiž dostala v práci slevenku, dítě zdarma v doprovodu jednoho dospělého. Tak uvidím, jestli ještě někdo něco napíše. Malá je malá, tak zase tak kvalitu nebude rozlišovat. Jo kde jsou ty časy, kdy tudy jezdil cirkus BEROLINA~k~
 Z + 2 


Re: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(6.4.2010 17:45:54)
No pro malé děti to nebylo tak špatné. Zvířat sice pár, ale něco se pořád dělo a to jim stačilo. Myslím, že přes tu šílenou amaterštinu to dítě kolem 3, 4 let potěší. A dospělý alespoň může obdivovat odvahu s kterou se účinkující odváží na jeviště. Nejsem si jistej jestli bych v žonglování byl horší, ale jsem si jistej, že bych nevlezl před lidi a nenechal si za to platit. Takže pokud tam přijdete na to připravení, tak jako zábava pro dítě to ujde.
 Mišyčka a Minimišyčka 


Re: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(6.4.2010 18:42:18)
Taky si myslím, bude mít zážitek a zabitý odpoledne ~t~
 Andrýsek1 + 2 


Re: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(6.4.2010 16:55:00)
Jeďte radši do Zooparku do Zelčína, to je kousek od Mělníka a holka se tam vyřádí, pro tříleté dítě ideální nebo do ZOO v Ústí. Já ty cirkusy taky moc nemusím ~a~
 Mišyčka a Minimišyčka 


Re: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(6.4.2010 17:03:08)
Zelčín je trošku z ruky a Ústí máme prolezlé už několikrát.
 Peto 
  • 

Re: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(1.4.2014 16:28:00)
350 dospělí a každý dítě navic 200
 Lukáš 
  • 

Re: Kolik stojí lístky na cirkus Cramer a byli jste v něm někdo? 

(3.5.2014 13:36:57)
Co to kecáš , jakých 3500 korun jako !!!!! Na stránkách to jasně mají napsané !!!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.