| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Výběr porodníka v Podolí

 Celkem 24 názorů.
 jamaklmn 


Téma: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 14:28:18)
Ahoj.

Mám vybranou porodnici v Podolí, kde taky samozřejmě budu docházet na vyšetření. Chtěla bych se poinformovat na zkušenosti s jednotlivými doktory z dané porodnice, abych se popřípadě k některému z nich podle doporučení zaevidovala do ambulance. Já tam žádného neznám, takže nevím zhodnotit, který je jaký a chtěla bych samozřejmě podle možnosti toho nejlepšího, co se týče přístupu k pacientce, odborných znalostí… případně dohody jeho služeb u porodu za poplatek.

Děkuju mockrát za odpovědi. Moc mi to pomůže v rozhodování, jelikož už nemám moc času.
 linda.dos 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 14:30:57)
Mudr.Verner.Úžasný, příjemný, odborník.Byla jsem spokojená na 100%
 Maryl 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 14:32:22)
Lindo,to je hezký,sice ode mě mimo téma,ale kdyby pan Úžasný nebyl úžasný,tak kdo už pak tedy?:-)~x~
 linda.dos 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 14:35:23)
Počkej, teď Ti nerozumim :-)
 Sabrina 
  • 

Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 14:39:05)
ahojky...rodila sjem v Podolí a bohužel jsem na jména tupá, no pokud je neoslovuji častěji.....Oni všichni jsou tam dobrý.......no nebála bych se jít k nikomu.....i když o jednom porodníkovi mi jedna budoucí maminka vyprávěla na rizikovém, ale když sem na porodním sále viděla doktorku, jméno jsem vypustila z hlavy...sem neporadila co?...Ale držím pěstičky, budeš v dobrých rukou
 Sabrina 
  • 

Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 14:43:37)
JJ je to tak, jak píše Zuza.....pri kazdé navštěvě v porodnici máš jiného dr, oni se stridají, jeden sem byla u doktora a za dva dny na kontrole sem měla doktorku a pak nevím, neb sem šla zaplnit místo na rizikovém oddělení....
 Maryl 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 14:34:45)
Ježiš Lindo,já se omlouvám,blbě jsem si to přečetla,myslela jsem,že se jmenuje Verner Úžasný a on je to Mudr.Verner.~:-DJsem ho chudáka přejmenovala.Snad mi to promine.~;)
 linda.dos 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 14:35:55)
Jo tak ~t~
 nikola 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(28.9.2012 18:20:32)
dobry den muzu se zeptat zda pan doktor verner nebo pan doktor kroft dela cisarske rezy?dekuji za odpoved kdyztak me prosim nekdo napiste na email tomknot@seznam.cz dekuju mooc
 Zuza78,Laura12/06,Radovan 2/10 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 14:38:50)
Popravdě netuším jestli je možné si takhle někoho vyhlídnout a pak ho chtít k porodu. Pokud si ho zaplatíš tak asi ano, ale jinak nevím. Já jsem holku rodila tam a musím říct že ať jsem šla ke komukoliv tak to bylo naprosto v pohodě. V pondělí jdu poprvé do poradny s druhým tak se těším, ale nebudu si nikoho "rezervovat"
 Franty 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 16:18:20)
Dr. Krofta
 Lenka 
  • 

Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 14:52:21)
v Podolí jsem rodila 2x, bez výběru porodníka :) a dobrý ;)
 smajlík 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 15:26:14)
Rodila jsem v podolí před 7 lety, byla jsem riziková, takže jsem chodila celou dobu ke stejné Mudře - myslím že tenkrát to tam i tak fungovala, pak k ní totiž chodila i moje kamarádka - jméno bych mohla i zjistit kdyby bylo potřeba. Před termínem jsem ležela na rizikovém a při porodu se pak vyskytly problémy - doktoři ale zafungovali 100% - odvolali primáře od oběda a ten si mne pak chodil hlídat - kdo mě pak odrodil ani nevím, ale spokojenost maximální. Škoda že už rodit nebudu - určitě bych šla zase do Podolí
 Mammita 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 16:19:07)
MUDr Hanáček je milý, ochotný a šikovný. Chodila jsem k němu celou dobu a byl i u porodu. Bylo to "domluvené". Byla jsem s ním maximálně spokojená.
 jamaklmn 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(17.1.2010 12:51:33)
Mammita, můžu se zeptat, když si byla s dr. Hanáčkem domluvená, jak dlouho byl u tvého porodu, nebo teda kdy přišel? A kolik to stálo? víc jak 10tis.?-jestli to teda není takný. Dík
 Marta Horová 
  • 

Re: Výběr porodníka v Podolí 

(22.4.2010 17:00:10)
Dobrý den, mám na Vás takový dotaz. Sice tu již jednou zazněl, ale nenašla jsem na něj odpověď. Měla jste u porodu v Podolí domluveného dr. a mě by zajímalo jestli částka za dr. byla nad 10 000Kč. Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem Horová M.
 Katka. 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 17:05:56)
Já jsem v Podolí chodila k Mudr. Vernerovi - vynikající lékař.
Kdybych ho chtěla u porodu, musela bych si to zaplatit.
Rodila mě Dr. Hujová a ta je teda taky super ~R^
 LenkaMi.+2 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 18:12:39)
Já rdoila v Podolí 2krát 2006 a 2009 a rodila mě pokaždé porodní assitentka a až na šití nakonec přišel doktor. A ten se zdržel asi 5 minut..
A spokojená jsem byla pokaždé.
Do poradny jsem chodila k doktorce, co dělá i ultrazvuky a moc dobře, ale kdybyste mě zabili, tak si nevzpomenu, jak se jmenovala..Kučerová možná?
Vernera jsem potkala u prvního porodu a byl opravdu moc milý~s~
 muflon 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 18:59:59)
Mudr. Drahoňovský, Mudr. Verner, Mudr. KRofta, Mudr. Darebný....tak všichni tito sou super....chodila sem do pOdolí 11 let a tito mi přišli nejlepší....nejhůř na mě působil dr. Hanáček...
 gabi3 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 20:10:58)
Verner ~R^, ale rodila jsem u nej nahodou
 Zaiza 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 21:55:34)
jáchodila taky k dr Vernerovi,byl super,ale nakonec mi dělal císaře primář...panč to bylo hodně narychlo a doooost komplikované....
 ZuzkaN 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 23:14:42)
Koukám, že dr. Verner má samé pozitivní ohlasy. Já tedy taky přidám. Měla jsem ho u prvního porodu a super! HRozně milej, vše se mnou prodebatoval, opravdu příjemnej človíček. ~R^
U druhého porodu jsem měla asistentku a on jakožto k druhorodičce jen nahlédl a po porodu zkontroloval a šil. Pak byl na občas na vizitě :-)

DO ambulance v Podolí jsem chodila 3 těhotenství (3.dítě jsem rodila v Neratovicích neb v Podolí bylo plno) a tam jsem teda neměla možnost si dr. zvolit. U prvních dvou se prostřídalo víc doktorů, jména už asi ani nevím, jen mi utkvěl v paměti jeden nepříjemnej, hlavně to vyšetření od něj bolelo a byl to dr. Toman. ~d~ U třetího jsem chodila pokaždé k takovému starému doktorovi.
 Berka 
  • 

Re: Výběr porodníka v Podolí 

(16.1.2010 23:53:12)
ahoj,
v Podolí jsem rodila 2x v 2007 a 2009.
negativní zkušenost jsem měla pouze z dr. Benešovou, jaksi říct mi v 38 týdnu, že jsem tlustá (přibrala jsem 15 kg a měla 85 kg při výšce 165 cm) mi fakt nepřijde úplně ok. v srpnu, kdy bylo venku 30 stupnů, nohy oteklé, kotníky nebyly vidět. když jsem se ji ptala, jestli je to ok, tak mi na to řekla, že to je tím, že jsem tlustá. na další poradnu jsem se objednala k jiné mudře.
u prvního porodu byl dr. Hron a dle mě byl super.
u druhého těhu jsem byla i chvíli na rizikáči a myslím, že vše super, nechtěli nic podcenit.
u druhého byla dr až na šití, jinak celé odrodila asistentka. dr přišla na poporodní komplikace a nemůžu si stěžovat, byla velice ohleduplná.
po třetí už rodit nechci a doufám, že ani nebudu, ale kdyby ano, opět Podolí.
 Moni a Viki 09/06 a Tobi 06/10 


Re: Výběr porodníka v Podolí 

(23.3.2010 21:00:29)
Dr. Velebil -- jednoznačná jednička ~R^

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.