| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 7065  [Dalších 6925 >>]
Dana+ 4 8036
18.2.2009 19:05:10
Tak ještě jednou fotky a doufám že mi zase nezmizí

Kristýnka

Nikolka
y
  • 
7.2.2009 20:43:03
Dana+ 4 8036
5.2.2009 9:01:35
Povedlo se, už jsem myslela, že jsem zapoměla vkládat fotky, to byla Nikolka, dám ji sem ještě jednou a přidám i Kristýnku.

to je Nikolka


to je Kristýnka
Dana+ 4 8036
5.2.2009 8:56:31
Ahojky všem

Nevím jestli si na mě budete ještě pamatovat, nebyla jsem tu už stráááááášně moc dlouho a dneska mě tak napadlo, že se sem juknu jak plánujete nebo ještě neplánujete první třídu. Naše Nikolka do školy od září nastupuje, zápis zvládla s lehkostí, výslovnost všech písmenek zvládá perfektně od tří a půl roku, počítat umí do 100 a nejradši už by uměla i číst. Už půl roku chodí ve školce na angličtinu a ani to jí nedělá problémy. I v chování už se docela zklidnila, takže už není takový raubíř jako byla, už to není malá přírodní katastrofa, jak jsem o ní říkala, když byla menší.
Jak jste na tom s druhými zuby??? Už někomu rostou??? Nikolka už má obě jedničky dole, kývají se jí dvojky dole a jednu jedničku nahoře už má taky trošku vidět.

Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 15223
1.2.2009 21:29:10
Ahoj holky,
po delsi dobe Vas zdravim.Mame se moc fajn, ted jsme teda byli vsichni nemocni, pac jsme byli v Tatrach a dovezli jsme si jako suvenyr chripku, ale jinak je to dobry.
K zapisu jdeme v utery a chtela bych pro Prokopa odklad.Mluvi uz pres rok bez vad, pocita jen do deseti, malovani ho zacina bavit az ted, ale jsem pro nej rozhodnuta z vice duvodu.Krysot odklad mel a nelituju toho, u Prokupka je to z jinych duvodu.

Mejte se hezky, uz se tesim na sraz.
rascal-ka 15516
1.2.2009 10:13:35
Ahoj holky, dneska odjíždím do lázní, tak sem hodím trošku té lázeňské romantiky a hlavně klidu!



Mějte se tu krásně! ~b~
Sysyna 12260
31.1.2009 17:16:11
Ahoj holky,

tak fakt nevim, co sjem komu udelala,ale Davidek zas blinka a ma srajdu.....ja naobjednane doktory, doma ticha domacnost.Fakt uz me to zacina pekne serinkovat.Doufam, ze zitra se prida i Tom a ja fakt pujdu chcipnout do lesa....
Sysyna 12260
27.1.2009 19:59:55
Sonulko, neporadim...sama bych potrebovala strom Bankovník:-)
Gaba, Christian a Sebastian 13347
26.1.2009 12:12:29

Ahojky, nemate mail na Verunku?? Nemuzu ho najit :o( zatim pa pa
soňa+2 10948
24.1.2009 15:31:55
ahojky všem, mám na vás takovy hloupý dotaz mimo mísu~g~poraďte prosím, kdo máte s jakou společností-bankou apod.dobrou zkušennost- kde si půjčit peníze....???mám na to cca 2měsíce a jsem díky přeorganizaci v podniku s novou smlouvou ve zkušební lhůtě až do března včetně~;((fakt si nevím rady, kam se podívám, chtějí nejen doložit příjem (to by mě nevadilo),ale i co se týče zaměstnání....NE-pro lidičky ve zkušební lhůtě,vím, že je to logické,chjo.
Díky předem všem kdo mě písnou na e-mail.papa.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 7065  [Dalších 6925 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.