| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 43309  [Dalších 43299 >>]
M i f í c i 31764

Re: Krásné odpoledne

6.10.2008 22:02:39
Ahojdá kočenky~k~

Tak jsem vás v rychlosti prolítla .... a prd si pamatuju~:-D~;)~j~

Kombinézkové fotečky jsou super - medvídek Kačenka, vyletněná Elinka i princezna Sabinka~;)R^
No a Kačenka spící na přebalováku - to je úžasnéééééR^~s~~;)

Koupání a ukládání - my to máme s tatinem zatím rozdělené - já koupu Sebíčka - pak ho jdu kojit a ukládat a mezitím on okoupe Berušku a dá spát. Berdu jsme si naučili usínat samotnou - prostě oblíct, uložit, pusinku a dobrouuu~;)~j~ No a Sebíček usne většinou u koja - nebo chvilku čučí do tmy a také usne sámR^~;) Chodí oba po Večerníčku~;)

Maxi, krásný obídek, musela to být mňamina~j~~;) A montážní fotečka také superR^~j~

Kety, ten vtípek s opilou manželkou je luxusní,fakt jsem se řezala~j~~:-DR^

Nikul s Manducou a Šimíkem - superR^...a jsi fakt hubeňoura!
Mě se váha jaksi zasekla a dolů neleze ani deko~:(~;((...teda né že bych pro to něco dělala~;)....ale takhle tlustá - jako teď - jsem v životě nebyla a mám z toho fakt mindrák~;((

Karkulí, z toho PINu si nic nedělej....někdy mám pocit, že mi vypadne z hlavy i to - jak se jmenuju....fakt mateřská demence nebo mlíko na mozku....nebo obojí - nebo nevim~:-D~j~~:-D

Jo a Lucku tu také postrádám~;)

Jinak u mě MS zatím (ťuk, ťuk...) nic, ale s vložkou jsem chodila tentokrát 10týdnů po porodu - fuuuuuj~Rv~j~
ditka, agata 3/06 a tomáš 7/08 34337

re

6.10.2008 21:50:41
Ahojka holky, opet jsem nebyla cely den doma a ted uz nedoctu, pac je mi celkem blbe a jdu se vykoupat a spat... Se desim, ze to zase prsknu na deti...

Holky, jak je to se srazikem? Prosiiim, muzete mi nekdo pisnout mail, jestli se neco dohodlo? Nebo sms, diky moc.
Mapik+Betka+Fili 30798

Re: Krásny vecer

6.10.2008 21:50:33
Ahooooooooooj pri veceru, super fotecky a "kukacka" rozchechtala i manzu, kterymu jsem ji precetla /jinak v realnym svete mam na kukaci hodiny alergii, tak jsem je zakazala i manzovi porizovat! Aspon nehrozi zadna "kukacka-praskacka" chichi/.

Pridavam se k pecicim - na jednom plechu stydne medovej pernik sypanej sekanyma mandlema, na druhym nedostaly sanci vychladnout zelnaky. Uz je tu bastim, snad se z toho Betka neroztrhne /dneska intenzivne prdakuje od rana a stihla uz vyrobit i dva "srapnely"/, ale pri moji intenzite kojeni snad ne. Jo diky za tip na homeopatika na kojo, manza mi pro ne zitra skoci. Uz nemam skoro co ztratit, tak snad muzu jen ziskat (teoreticky).

ad kombineza - mame 3, vsechny zdedeny. V te nejmensi 56 uz Betka jednou byla venku, kdyz se v zari prudce ochladilo, tenkrat ji byla trochu vetsi, ted uvidime. Zatim ji taham v zateplenych mansestrakach a mansestrove bundicce a zababusenou do deky. Fusak chci hodit do cistirny, ale jeste jsem se k tomu nedostala.

Mlade spalo po prochajde do 6, pak melo mejdlo a kol. 9 odpadlo, ale cekam, ze se jeste jednou zmatori na krmeni. Tak zatim chvilku delam a jednim uchem posloucham, co se deje v loznici. Zatim dobrou...
Kacka + 3 43585

Re: Krásné odpoledne

6.10.2008 21:43:34
Ho, tak ledva jsem to dopsala, pubik vstal z postele, probudil tim Anci a tatkovi tedy dosla trpelivost s ukladanim. Chjooo...mame to ted s holcickou trochu tezky. Puvodne pohodove usinani se zmenilo v soutez "Udelam cokoliv...abych nemusela byt v postylce". JSem fakt blazena, ze jsem nepropadla euforii, nenechala Jenickovi Ancinu postylku a ji nedala do velke. To by mi tu navic behala po baraku. Ufuf.
Kacka + 3 43585

Re: Krásné odpoledne

6.10.2008 21:17:48
Nazdarek, babovky! Jsem tu na chvilinku...jak je? Me Jenicek spinka, tatik uspava Ani a pubik odesel taky do hajan. Mam tu sklenicku vina a zahanim s ni chut na dalsi z buchet, co jsem dneska upekla ;)

Jdu docist aspon stranku...
Ketyšák + Eliška 7/08 75713

Re: Krásné odpoledne

6.10.2008 21:16:16
jj, je to hubeňour.. ale už jí trošku zesílily..~;)
karkulka+2 /08+11/ 50320

Re: Krásné odpoledne

6.10.2008 21:05:57
Kety,jé,Eliška má nožičky jak hůlčičky! A letní kombinézka krásná, fakt je podobná té,co máme.. Jenže ta bude Sabči malá co nevidět :-( Musím najít kupce...
Ketyšák + Eliška 7/08 75713

Re: Krásné odpoledne

6.10.2008 20:32:53
Jéééé, aha.. tak je to jen dost podobný..

nikule,Denča,Šimon 72348

Re: Krásné odpoledne

6.10.2008 20:21:53
Manža ho naštěstí taky miluje,takže 5 litrů a za chvilku nebude nic~:(
Holky manža mě láká do postele,asi něco kuje,tak já běžím a zítra papa.~:-D
Annitta 58510

Re: Krásné odpoledne

6.10.2008 20:18:43
Karkulí, krásná kombinézka!
Se mi normálně ztratilo několik vašich příspěvků....

no a mám hosip...
 Názory 110 z 43309  [Dalších 43299 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.