| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 42823  [Dalších 42813 >>]
Ješťa+3 33814

Re: pátek

18.10.2008 21:16:06
Ahoj holky,

Mini, zdravím Tě po delší době a gratuluju k mimískovi!!!
Přeju ať si v klidu užíváte taky nové zařizování bytu.

Dirty, já si zase myslím, že je fér, že se do školky berou přednostně děti matek, které chodí do práce - kam by ty děti daly, pokud nemají hlídací babičky? Taky bych ráda dala Jáchymka od příštího roku do školky, ale chápu - a přijde mi to logický - že upřednostněný budou děti těch, co jdou do práce. Myslím, že zatím budou naše děti ve věku, kdy se dá kontakt s ostatními dětmi a zvykání na nějaký řád doplnit v kroužcích nebo v nějakém mateřském centru. Nebo např. u nás existuje dopolední hlídání dětí s programem. Tak máme tyhle alternativy, kdežto matky, co jdou do práce, nemají na výběr, pokud nemají babičky v důchodě.
Samozřejmě Ti ten názor nechci vnucovat, jen mi to nedalo a napsala jsem svůj :-)
minina+Dany 03/06,Verča 04 /09 30233

Re: pátek

18.10.2008 20:31:49
Tak my jsme malý město,takže tady jsou školky dost narvaný. A jak jsme psala, chtěla bych ho dostat do té konkrétní školky. Jména ještě vybraný nemáme a zatím jsme ještě o nich ani nemluvili. Ve 12 tt jsem byla teprve na prvním UTZ,takže jsem čekala až budu vědět,že je vidět srdíčko. Od 13 tt už cítím, jak se tam mrňousek točí. Nebo spíš někam cpe,kam to už nejde.
dirty+tobík 4/06+sebík 4/09 33455

Re: pátek

18.10.2008 20:16:51
tobík byl zatím ve školce jen jednou, ale jestli ho vezmou od září, tak bych to zkusila :-) ale zase to nebudu lámat přes koleno, vím, že já školku nenáviděla a doteď nenávidím :-) jen si na to vzpomenu, takže uvidíme, ale ať si zkusej mi říct, že ho nevezmou jen proto, že já budu doma, právo má snad každý ne? (i když, jak jsi psala, vím, že se to děje), a abych pravdu řekla, bojím se taky toho, že bude pořád nemocnej, to si ho radši nechám doma :-)

už máte jména? my se včera definitivně shodli na Sebastianovi (bohužel druhý zatím nevíme) a nad holčičkou nepřemýšlím, protože na 99% tuším, že to bude kluk :-)
minina+Dany 03/06,Verča 04 /09 30233

Re: pátek

18.10.2008 19:57:45
No,tak přestavbu jak bude mimčo ti teda nezávidím. To budeš mít celkem kolotoč. Ale zase ti závidím baráček. Taky bych ho brala, ale nejsou na to penízky. Zatím máme v plánu si nechat byt a třeba časem ho pak prodat a koupit si baráček,ale to jen zatím uvažujeme. Tobík ti chodí už do školky? Já bych chtěla dát od příštího roku Danečka taky,ale asi mi ho nevemou. Máme školku kousek od nás, je tam jen pár dětí,spíš takový domácí prostředí, učitelky se těm dětem dost věnujou,ale mají bohužel plno a berou přednostně děti rodíčů, kteří jdou do práce. Do jiné ho dávat nechci, co vím,tak se tam dělají moc velký rozdíly mezi dětma. Navíc nechaj klidně děti sedět na písku, když už je takovýhle počasí, což se mi moc nelíbí. Možná jsem na to háklivější,ale ne nechci,aby Daneček nachladnul jen proto,že je to pohodlnější pro učitelky. Aspoň to na mě teda tak působí.
dirty+tobík 4/06+sebík 4/09 33455

Re: pátek

18.10.2008 19:50:50
jééé tak to ti závidím, že se nenudíš :) já byla doteď v práci na částečnej uvázek a doma jsem fakt hotová :( uvidíme co přinese čas. a závidím ti i tu přestavbu, protože to se nudit taky nebudeš a když to stihnete do vánoc tak ještě líp, my chceme přestavovat celej dům, ale dřív jak na jaře to nebude a to zrovna bude mimčo :( a ještě ani nevíme kolik dostaneme hypo atd. všechno je to v plenkách :( ale snad to všechno vyjde a pak už budu myslet jen na to, jak si to tady udělat podle svýho...
minina+Dany 03/06,Verča 04 /09 30233

Re: pátek

18.10.2008 19:48:10
Mě bylo špatně pořád, ve dne v noci. Bylo mi pořád na zvracení,ale nezvracela jsem. A hlavně mě šíleně zlobí žáha. Teď je to už lepší,jen mi vadí jízda autem.Jinak jsem doma pořád a zatím se nenudím. Je fakt,že mě berou dny,kdy bych šla hned do práce mezi lidi,ale pak se to zase sklidní. Daneček potřebuje pořád někoho kolem sebe, takže mi ten den vyplní dostatečně. A tenhle týden jdeme podepsat smlouvu na koupi bytu, pak vyřídíme půjčku a pustíme se do přestavby bytového jádra. To bychom chtěli stihnout do vánoc a po vánocích asi budeme dodělávat kuchyň. Tak se to snad stihne do narození prcka.
dirty+tobík 4/06+sebík 4/09 33455

Re: pátek

18.10.2008 19:42:05
no bylo mi hůř než první těhu, teda u prvního mi nic nebylo, měla jsem pocity na zvracení občas, ale nezvracela jsem :-) ale teď jsem ok... jen jsem riziková a opět jsem skončila doma :( takže se šíleně nudím a připadám si neužitečná, navíc jsem riziková, takže se rozmýšlím, jestli můžu vůbec chodit na tu gravidjogu a na plavání, ale asi budu :-)

a tobě je teda hůř jo?
minina+Dany 03/06,Verča 04 /09 30233

Re: pátek

18.10.2008 19:26:27
Tak to jsme téměř stejný tt. A tobě je dobře nebo jsi měla taky teď těhu nevolnosti?
dirty+tobík 4/06+sebík 4/09 33455

Re: pátek

18.10.2008 19:21:44
já mám dle PM 27.4. a dle utz 23.4.
minina+Dany 03/06,Verča 04 /09 30233

Re: pátek

18.10.2008 19:11:09
Dirty, termín mám 21.4., kdy ho máš ty? Na další dubňátka radši asi nepolezu,nestíhám ani tyhle. Asi by holky nebyli nadšený, že se tam objevím jen jednou za dlouhou dobu.

Fuj, malej se pokadil,to je smrad.
 Názory 110 z 42823  [Dalších 42813 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.