| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 88443  [Dalších 88433 >>]
LenkaMi.+2 32279

Re: pěkný večer:)

7.10.2008 15:04:44
Ahoj holky,
fotky se srazíku jsou super R^. Hrůza, jak nám ti prckové vyrostli~;).
Já dneska na sraz nedorazím, bouchlo mi hlídání, Petr má nějaké školení a s Tobíkem bych tam moc dlouho nevydržela ~;((. Tak příště.
Lendulaa -Tadulaa-Babulaa 30049

Re: pěkný večer:)

7.10.2008 14:11:17
ahojky
tak hlásím , Tedík vypadá dobře , nemá teplotku a ani ouško ho nebolí . chudák tam toho měl asi moc , pořád mu z toho teče hnis ~g~~g~.

A aby toho nebylo málo tak dneska měla Beátka víc jak dvouhodinovej hysterák ,celou dobu jsem jí drndala na ruce, nakonec jsem jí dala brufík a on vysílením usla. Už spinká 2 hodiny , občas zakňourá a já s hrúzou čekám s jakou se vzbudí ~s~~s~

takže dnešní srazík s velkým otazníkem ~Rv~Rv
Alč@ 29602

Re: pěkný večer:)

6.10.2008 21:32:25
Lendulko Tedíkovi jednu sladkou na bolístku.
Alč@ 29602

***

6.10.2008 21:31:22
ahoj. nakukuji.

s zítřkem počítám.
ještě nevím zda dorazím na 17h s dětmi a nebo na 18h bez dětí.
Záleží jak to bude mít Jiřík v práci.

...

Danielko muzeum bylo fain.
Holky bavilo celé druhé patro.
To je zoologie a paleontologie.

moc je bavilo skládat toho gastrosaura.

prní patro jsme víceméně prolétli.
Kameny,minerály ani skladatelé je absolutně nezaujaly ~j~
Romcinka & V+N 27695

Re: pěkný večer:)

6.10.2008 21:28:03
Lendulko to mě moc mrzí,Natálka posílá Tedíkovi velikou sladkou pusinu:)
Daniela,Mišulka a Peťulka 62509

Re: pěkný večer:)

6.10.2008 20:15:48
Alčo, fotky z muzea moc hezký, já už se tam chystám dlouho, ale bojim se, že to tam je s holkama na chvilku a budou tam běhat a osahávat co nemaj~;((
Daniela,Mišulka a Peťulka 62509

Re: pěkný večer:)

6.10.2008 20:11:21
ahoj holky, zase vás všechny po dlouhé době zdravíííím!

Já byla celý minulý týden se segrou a dětma na chalupě, takže mě tentokrát srazík minul, snad příští měsíc:-))) Jinak už se snad o víkendu budeme konečně přesouvat do Odolky....
Skoukla jsem fotečky, ty dětičky jsou už nějaký veliký, některý skoro k nepoznání - třeba Anetka:-) no a bříška taky rostou co Kamčo a Umli?

Lendul, to je mi Tedíka líto, chudáček, snad už to bude dobrý.
KamiŠ+2 48179

Re: pěkný večer:)

6.10.2008 20:03:39
Jo a Lendulko, držím palce, už fakt šilhám, tak jsem to zapomněla napsat..
KamiŠ+2 48179

Re: pěkný večer:)

6.10.2008 20:00:30
No byl, jsem blbá, že jsem neměla náhradní oblečení ~Rv Většinou nosím, ale v pátek jsme vylítli, abysme se svezli s manželem a stíhali dorazit s co nejmenším zpožděním... Nebo to má z toho, že šel za babičkou na zahradu v Crocsech (a v ponožkách) a já na to přišla za dlouho ~;((

My už jdeme spát, bylo to fakt náročný. Zejtra uvidím, jak se to bude vyvíjet.
Lendulaa -Tadulaa-Babulaa 30049

Re: pěkný večer:)

6.10.2008 19:44:54
ahojky
Kamčo to je možný ,
Kubík byl fakt dost uřícenej chudáček ,
no snad to nebude nic vážnýho .

jinak u nás dneska taky docela mazec ~Rv
asi 5 minut po tom co jsem dopsala příspěvek se Tedík vzbudil , šíleně plakal ~;(( a že ho bolí hlavička tak jsem mu dala brufíka ale byl úplně vyřízenej , pořád plakal a chtěl jenom nosit . Pak že ho bolí ouško tak jsem volala Dr, ale ta už mi jen po telefonu řekla ať dám obklad a když by to nepomohlo ať jedem na Bulovku .
No , 2 hodiny jsem s nim chodila po bytě a pak jsme vyrazili na Bulovku.
Tam móóóc hodnej pán doktor nám řekl že tam je velkej zánět a ouško nám píchnul. Teď už Tedík leží v pelechu a už je docela v pohodě. No snad bude zítra dobrej , jinak dostaneme antibiotika.

Tím pádem nevim jak to bude zítra se srazíkem , ráda bych dorazila , ale uvidim jak mu bude.
 Názory 110 z 88443  [Dalších 88433 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.