| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 66512  [Dalších 66502 >>]
Eowyn+děti 18936

Re: Re: Re: Re: co mě trápí

31.8.2006 22:12:29
Vítám Montíka, pamatuju si tě z období těhulovství, ale moc už o Tobě nevím - odkud že jsi?
Doufám, že budeš chodit častěji a malou nám ukážeš co nejdřív.

Jo když už jsem u toho "chodit co nejčastějí" TULENÍKŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ, KDE JSÍÍÍÍÍ????
Eowyn+děti 18936

Re: Re: Re: co mě trápí

31.8.2006 22:10:28
Ahojte, hezký večer.


Já se taky Sheyle omlouvám, taky jsem Tě nedávno nechtíc rozhodila, je to vážně nezáměrné, nedojde nám to, protože jsme to nezažily, ale je dobře, že se ozveš, dáme si pozor, je jasné, že je těžké to ustát, vždyt je to ještě moc čerstvé, ale nám to prostě nedocvakává, tak se na nás nezlob, není to záměrné. Bude líp, uvidíš!!!
Sheyla + 2 30698

Re: Re: co mě trápí

31.8.2006 21:55:08
já jen nechci, abyste si myslely, že jsem nějaká citlivka. Většinu věcí se snažím zvládat, ale někdy to prostě nejde :-(
Kate.Ka 20673

Re: co mě trápí

31.8.2006 21:48:11
Sheylo je mi líto,že tě můj příspěvek tak rozhodil:-((
Přemýšlela jsem jestli mám o tobě napsat a pak mi zase přišlo divný to nenapsat,že bys to mohla vzít taky lítostivě.

Myslím,že s tebou všichni cítíme,bohužel na diskuzi o dětech se tomuto tématu nevyhnem.Ale propříště se budu snažit se tě nedotknout ještě víc.
Tak se ještě jednou omlouvám.
Sheyla + 2 30698

co mě trápí

31.8.2006 21:34:37
omlouvám se, že sem vkládám tenhle příspěvek, ale zjišťuji, že je to nutné ... aspoň na nějaký čas.

Chci vás jen poprosit, jestli byste na mě mohli trošku myslet, až budete psát podobné zprávy jako před chvilkou Kačka. Je to pro mě ještě hodně citlivé téma. Asi to chvílema trochu nezvládám, ale ještě mám před sebou necelé 4 týdny šestinedělí a hormony se mnou fakt mlátí.

Jen prosím o trochu pochopení. Moc vám děkuji.

Kačí, já bych tu větu bez mého jména docela i zkousla, ale takhle to prostě nešlo, promiň. Bulím tady jak želva (hloupé přirovnání).
Pohádka+Ondra 2/05+Matěj 11/08 18980

Re: Re: Re: Fotky

31.8.2006 21:14:35
Ahoj Montíku, taky si tě pamatuji :-)

Vosičko to je pech, ale Adámek snad ví co dělá. Zase se snad k mlíčku vrátí. Jinak nějaká maminka v parku říkala, že její dítě nechce taky žádné mléko - UM ani obyč, jen kysané mléčné nápoje. Tak třeba to zkus, nevím.
Za kolik jsi si objednala tu sadu? Já za 250 od Valentýny.

Eši - odvážná to ženo. Já bych se bez kočáru do centra asi bála.
Karkulína007 25698

Hezký večer,

31.8.2006 21:06:59
taky vítám Montíka s Kristýnkou, i když znám jen nick z deníčků:-)
Vosi - já myslím, že se nic stát nemůže, když Adámek nemá teď mlíko, Gabče se myslím kdysi Laurinka osypala a zjistili snad alergii na UM, tak taky byla bez mléčných výrobků, ale už nevim, jak teď.
Eši a Léňo - to je super, že už můžete cestovat bez kočáru, to u nás nejde, Adélka chodí zásadně na druhou stranu než má a zkoumá všechno, co je na zemi:-(
Vosička a Adámek 26514

Re: Re: Fotky

31.8.2006 20:54:21
Já doufám,že to nevadí,že už cca týden je bez mléka a jiných mléčných produktů.Pokud se to nespraví,tak tam asi zavolám.Občas mu teče z nosu,tak jestli třeba není zahleněný.Nevím... :o(
Kate.Ka 20673

Re: Fotky

31.8.2006 20:34:45
Montíku ahoj,já si tě taky pamatuju:-)))
Fotky se vkládají (img src=adresa fotky),míso kulatých špičaté závorky a adresa musí být někde na netu.

Těhulky máme 2.Miu a Adel.Sheyla byla třetí a bohužel to nedopadlo:-((((

Amálie00 28938

Re: Re: Kristýnka je šikula

31.8.2006 20:33:38
Danýska musím pochválit, ne pochlubit:-D
 Názory 110 z 66512  [Dalších 66502 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.