| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 54028  [Dalších 54018 >>]
KacaK. 18185

Test

30.8.2006 18:31:23
Vrátili jsme se z venku, hned jsem si udělala test. Je negativní!!! Docela se mi ulevilo. Už jsem si to všechno probírala - kam dáme další postýlku, kde bude přebalovák a tak... :)) A taky jak jde mít ráda dvě děti :D Jak to máte, dvojité maminky? Asi má pak rád člověk obě, že? Já si říkám, že tolik další lásky snad už v sobě ani člověk nemůže mít.

Jo, a Honza je normálně zklamaný. Tomu oči úplně svítili, když jsem se za ním stavila v práci, že si budu dělat test. Prý se těšil na bratříčka.

Jen nevím, z čeho mi je pořád tak na nic...

Odpol.mi spadl internet. Tak si vás po večeři přečtu a budu reagovat.

A moc děkuju za podporu!!!!
kaMyš 6886

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

30.8.2006 17:22:42
Zdravím Mimi, to jsme teda pěkně po pořadě, já jsem 24tt :-) Tak gratuluju!

Juti, nejsi tu? Pekla jsem dneska tvůj (je to tvůj, nebo to pletu?) cheese cake, tak jsem na něj zvědavá... Tuhnout má předpokládám v lednici?
Píďa, Kubásek12/04 Anika5/07 12094

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

30.8.2006 17:04:25
Téda Mimi, to jsou super novinky! Klaudie je pěkný jméno, jmenujete se aspoň všichni na K;o)?
Mik donesl domů pytlík nafukovacích balónků a teď je tady nafukuje a nechává lítat. Kubas se může zbláznit smíchy:oD
Jani, Irčo, jsou to starosti s rodičema, co? Počkejte, co o nás budou jednou říkat naše děti a hlavně zeťové a snachy:o(...
Koukám, že to tady máme u miminek samý stejný pohlaví, tak co Sněhu, bude to kluk?
Jinak jsem vše zapomněla, jsem děsná, navíc na mě asi něco leze, ach jo, hlavně, ať to Kubas nechytne, příští týden začínáme plavčo:o(
Miri30 11611

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

30.8.2006 16:33:11
Holky, já se loučím. Nakouknu asi v pátek. Mimi přijď se na nás zase podívat!!!
pa páááá
Miri30 11611

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

30.8.2006 16:06:29
Jméno je moc hezký. Škoda, že se chystáš na Slovany, třeba bychom se potkali v porodce :-)))
Miri30 11611

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

30.8.2006 16:05:33
Mimi,
hmmm :-))), docela se musím smát, my jsme druhé taky tak rychle neplánovali. Vzhledem k tomu, že jsem ještě dost kojila, tak jsme se spolehli jen na Pharmatex a přišlo nám to dostačující, když jsme na první dítko taky čekali dlouhou a ejhle.... taky překvápko.
To měli z Tebe v práci určitě radost, že jo? Ze mně taky :-))), ale naštěstí jsou tu všichni celkem fajn.
Jana,Jonáš 7/01,Tobiáš 12/04 23277

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

30.8.2006 15:58:32
Tak to se nám tu pěkně rozrůstají bříška.:-)
Mimi,taky moc gratuju k holčičce.A Klaudia a Klárka je moc pěkná kombinace!
Mimi, 2 holčičky 13840

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

30.8.2006 15:56:48
Ahoj Miri!
Bylo to trochu překvápko - tak jako Irenn jsem nebrala žádnou antikoncepci, neb jsem si myslela, že je to stejně marné (Klárka je po ivf). Nastoupila jsem do zaměstnání a v ten moment jsem otěhotněla :o)
Bude to Klaudie. :o)
Já se chystám zřejmě na Slovany.
Miri30 11611

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

30.8.2006 15:50:00
Jo, a gratuluji k holčičce!!! Už máte jméno?
Miri30 11611

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

30.8.2006 15:48:20
Jéé, ahoj Mimi!!!
Ty jsi taky těhule? To ani nevím. A koukám, že jsme skoro nastejno. Já jsem teď 28tt. Určitě jdu zase k Mulačům, já tam byla moc spokojená, tak doufám, že mě ani tentokrát nezklamou. Čekáme zase klučíka. Polohu nevím, já to sama nepoznám a dr. mi dnes řekl, ať vydržím do UTZ ve 32tt, tak nevím. Tobě se mimčo určitě ještě otočí, má ještě spoustu času.
 Názory 110 z 54028  [Dalších 54018 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.