| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 7852  [Dalších 7842 >>]
P+H+M+V 7103

Re: Re: Re: SLUNÍČKO

10.1.2005 16:06:56
Ivet dík, snad to nějak dopadne.

Holky, můžete mi napsat, co teď tak dáváte dětem k obědu a k večeři? Myslím, že se tu jídelníček dlouho neprobíral, tak by mě to docela zajímalo.
iveta34
  • 

Re: Re: SLUNÍČKO

10.1.2005 15:56:58
Petro máš v tom docela pravdu.Naše děti jsou od sebe o 4roky-a je fakt že si nějak nemají co říct-ani když byli malí-a teď už vůbec.Od Katky jsou o 10 a 13-a to už je úplně jiný-Katka je vlastně skoro jako další jedináček-berou jí jako hračku pro svoji radost-ale ten rozdíl je velkej.
Já sama mám o rok a půl starší segru-a bylo to moc prima.Pak má ještě jednu mladší o 9let-a rozumět jsme si začly až když ona sama měla ve 25letech rodinu.Takže-ačkoli u nás to není ideální-držíme palce ať vám to vyjde:))
P+H+M+V 7103

Re: SLUNÍČKO

10.1.2005 15:42:06
Šári, chápeš to dobře, zkoušíme to už od září, tak doufám, že to brzy dopadne. Řekli jsme si, že tomu necháme volný průběh, ale čím déle to trvá, tím víc bychom chtěli. Honzík by také potřeboval někoho k sobě. Má malého bratrance, který se narodil loni v červenci a má ho moc rád, tak by mu určitě udělalo radost, kdyby měl doma sourozence. Také se bojím, že kdybychom s druhým dítětem otáleli, mohli by si k sobě hůř hledat cestu. Já jsem o dva roky mladší než bratr a rozumíme si, manžel má bratra o čtyři roky mladšího a nemají si co říct. Pak má ještě o 12 let mladší sestru a to je ještě horší.
iveta34
  • 

:)

10.1.2005 15:41:58
Co se týká těch jmen tak já jsem u všech 3dětí taky musela mít vyplněnej papír se jmény pro holky i kluky.Museli jsme to podepisovat s manželem oba-tak mi to je taky divný.
Na to trní jsem se dívala-paní byla opravdu docela zajímavý případ.Já taky myslím že se to dneska dá ukočírovat-a pakliže ne-určitě HA neselže 12 za sebou.Jo-docela mě pobavilo když prohlásila jaká je pro ni novinka že antibiotika snižují účinek HA.Tak to mi snad mudr. řekl už při prvních práškách-a že je to už nějakých 16let:)A zase je mi divný že ani k jednomu potratu nemusela mít souhlas manžela(přítele)-alespoń tvrdila že jim to říkala až pak když přišla z nemocnice!Tak nevím.Tak mám dojem,že nás televize krmí samejma blbinama.
Jak tady píšete-že jste se za dobu co máme prcky nedostaly skoro nikam samy(tuším Petule?)tak to obdivuju.Já bych asi byla už v blázinci.Snažím se alespoň jednou týdně si udělat večer pro sebe-bez dětiček,manžela-s kamarádkama.Zajdeme si na nějakou dobrou večeři-nebo koktejlík-a druhý den už zase doma fungujem:)Teď jsme se přihlásily do semináře orientálních tanců-takže jeden večer jenom pro nás máme jistý.Fakt je-že manžel je na tohle zlatý-ačkoli je pracovně mimo domov hodně často-tyhle naše ženské potřeby plně podporuje:))
Jinak mám taky babičku sice úžasnou-ale300km daleko:(Ale zase mám doma ještě taky velkou chůvu-což holka ve 14 už opravdu je.
No-tak já juknu na fotky na album-ať vidím jak prcci rostou.My bohužel asi nic nepřidáme-mám na pc pořkozený java-a vkládání mi nejde-tak až to někdo dá dopořádku:))
Jo-a zizino-Katka šmajdá taky-úplně jako manžel si pžešlapuje špičkou přes špičku-a taky to prý je jenom dědičný:)
Šári 20654

SLUNÍČKO

10.1.2005 15:31:23
Hned je to s tím sluníčkem veselejší,co?!
Peťule od Káji,to musí být něco strašnýho,když ti odejmou 1 dítě,nevím,jak bych se s tím psychicky ztotožnila a myslím si,že to možná ovlivní i toho prcka,který už si na toho sourozence v bříšku trošku zvyknul:-(((( No hlavně ať se vede dobře mámě i Honzulovi(?) Doufám,že na ní ten její manžel je hodnej,jak si to popisovala v té porodnici skrz to jméno,tak to vypadalo,že je to nějakej despota. Jinak my jsme taky nevyplňovali žádný formulář ohledně jmen,kdyby se nám narodila holka,tak bychom byli nahraní:-) Poslouchej,Kája vypadá taky jak pětiletej boreček,ale ty na té fotce tak na 18!Můžu se zeptat,kolik ti je? (abys fakt neměla 18 a dělám tady machra:-D)) Co řešíte za bydlení-budete se stěhovat? Dej si pozor na to být stále s malým, jinak z toho zvencneš,snaž se vyrazit si trochu častěji, já když tak 2x do týdne někam nevyběhnu sama (aspoň na nákup), tak začínám kvokat:-)
Jinak Peťo od Honzíka, mám to chápat, že už teda zkoušíte? My bychom chtěli tak od druhé poloviny roku, Áďa potřebuje společnost jako sůl:-D
P+H+M+V 7103

Re: Re: NO JO :)

10.1.2005 14:05:49
Petule, docela mě překvapuje, že ta tvoje kamarádka neměla variantu pro chlapečka. My jsme u nás v porodnici museli při porodu na příjmu odevzdat formulář (dostali jsme ho v poradně), na kterém jsme museli vyplnit variantu pro holčičku i pro chlapečka a s manželem jsme to museli oba podepsat. Copak to jinde takhle nefunguje?
Co se týká druhého dítěte - moc bychom si ho s manželem přáli, ale opět se nám potvrdily předchozí zkušenosti, a to, že to není hned, jak si člověk vzpomene. Chtěli bychom věkový rozdíl 2 - 3 roky, tak to snad vyjde.
Také jsem vzpomínala na Leňuchu, jak na tom je? Leňucho, už proběhl ten testík?
Zuzka+Ráďa03+Samuel 1/11 16403

Re: Re: NO JO :)

10.1.2005 12:34:57
My jdeme na to očkování ve čtvrtek, doufám, že to nebude nějaká hrůza s reakcemi! Ráďa trochu šmajdá pravou nožičkou, tak se na to chci zeptat, nemáte to někdo taky? Ptala jsem se už na 10 měsíční, když chodil za ruce, ale vypadala jsem jak debil, v podstatě se mi vysmáli, tak jsem zvědavá co mi poví teď, když už normálně chodí.

Peťule, samotu znám,můj mužskej věčně není doma, ale mám naštěstí mamku v důchodu, která ráda hlídá.

Jsem ještě něco chtěla....jó, ten hosip!
Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 22485

Re: NO JO :)

10.1.2005 11:15:42
hurá,uspesne se mi povedlo smazat,co jsem peclive naklapala
kde jste kdo?zase mrtvo?
s prsama je taky problem jsou snad i o 2c.menší,ale asi jsem taky zhubla a je to tim +kojeni,vazila jsem pri svych 177cm pred otehot.62 a ted asi 55,holt samá lítačka kolem malyho,na vše sama..............ale taky maji vasi manzove obcas kecy na ty prsa?já uz se tak nastvala ze je ted ticho ale posledni otazky tipu kdy to bude zase zpatky jako predtim a podobny hruzy,...............asi jediny co na me vidí.
ted nevim jestli jsem to sem psala,kamaradce se narodilo v sobotu mimi,mela docela problemy uz ma 5let kluka a tohle meli byt dvojcata,ale nedonosila by je tak ji jedno museli vzit to musi byt hrozny,a ted se tesila na tu svoji vysnenou vendulku,coz ji doktori 100%tvrdili a prdlajs,kluk jak buk,hlavne ze je zdravej to je opravu nejdulezitejsi,ale já ji to tak prala aby mela tu vendulku,uz stejne dalsi mít nebude ani nemuze.........a to ani nemeli vybrany jmeno pro kluka a ona mu dala jmeno petr,a ten jeji nebyl ani u porodu a kdyz druhy den prisel trval na okamzitem prejmenovani na honzu,no děs,jí uz bylo vsechno jedno tak ho prejmenovali,jsem si ríkala ze snad mohli vybrat i variantu na kluka a nehadat se v porodnici,sama vi o mem pripadu,kdy jsem cekala 95%holku a prdlajs...........já bych si to ani nenechala uz říct,
a na druhe mimi se taky jeste necitim,hlavne chci doresit bydleni to je ted pro me nejdulezitejsi aby jsme meli poradny zazemí a jak tady uz nekdo psal tak bych nedokazala asi delit lasku,protoze toho svyho milacka uplne zboznuju a on me tak bych mu ted asi nevysvetlila ze bude dalsi mimi,tak to vidim tak za rok za dva..............
dneska konecne prcek vecer spinkal,dneska mozna pujdu na hodku vecer s kamoskou tak doufam ze to dopadne,zatim jsem byla jen jednou venku co mame maleho a hlidani zadny,takze uz jsem trocju pretazena,manzel chodi pozde a ja jsem vlastne porad sama s prcikem...............
nškoukaly jste na trni?byla tam zenska co byla 12*na potratu,jeste rozdavala usmevy to musel byt naprosty kreten a jeste se tim vytahovat....ja tedy nebyla ani jednou a myslim si ze kazdy se snad dokaze ochranit jestli je jen trochu zodpovednej,nehody beru ze je nejake procento ale kdyz nekdo tvrdi ze bral poctive prasky a 12*byl na potratu tak to jsou dobry hovadiny................
pslala jsem par fotek do albicka,viuzila jsem snehu co u nas napadl asi na jeden den po vanocich a vyrazila na sane a poradne jsme si to uzili..........
Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 22485

Re: NO JO :)

10.1.2005 11:15:34
hurá,uspesne se mi povedlo smazat,co jsem peclive naklapala
kde jste kdo?zase mrtvo?
s prsama je taky problem jsou snad i o 2c.menší,ale asi jsem taky zhubla a je to tim +kojeni,vazila jsem pri svych 177cm pred otehot.62 a ted asi 55,holt samá lítačka kolem malyho,na vše sama..............ale taky maji vasi manzove obcas kecy na ty prsa?já uz se tak nastvala ze je ted ticho ale posledni otazky tipu kdy to bude zase zpatky jako predtim a podobny hruzy,...............asi jediny co na me vidí.
ted nevim jestli jsem to sem psala,kamaradce se narodilo v sobotu mimi,mela docela problemy uz ma 5let kluka a tohle meli byt dvojcata,ale nedonosila by je tak ji jedno museli vzit to musi byt hrozny,a ted se tesila na tu svoji vysnenou vendulku,coz ji doktori 100%tvrdili a prdlajs,kluk jak buk,hlavne ze je zdravej to je opravu nejdulezitejsi,ale já ji to tak prala aby mela tu vendulku,uz stejne dalsi mít nebude ani nemuze.........a to ani nemeli vybrany jmeno pro kluka a ona mu dala jmeno petr,a ten jeji nebyl ani u porodu a kdyz druhy den prisel trval na okamzitem prejmenovani na honzu,no děs,jí uz bylo vsechno jedno tak ho prejmenovali,jsem si ríkala ze snad mohli vybrat i variantu na kluka a nehadat se v porodnici,sama vi o mem pripadu,kdy jsem cekala 95%holku a prdlajs...........já bych si to ani nenechala uz říct,
a na druhe mimi se taky jeste necitim,hlavne chci doresit bydleni to je ted pro me nejdulezitejsi aby jsme meli poradny zazemí a jak tady uz nekdo psal tak bych nedokazala asi delit lasku,protoze toho svyho milacka uplne zboznuju a on me tak bych mu ted asi nevysvetlila ze bude dalsi mimi,tak to vidim tak za rok za dva..............
dneska konecne prcek vecer spinkal,dneska mozna pujdu na hodku vecer s kamoskou tak doufam ze to dopadne,zatim jsem byla jen jednou venku co mame maleho a hlidani zadny,takze uz jsem trocju pretazena,manzel chodi pozde a ja jsem vlastne porad sama s prcikem...............
nškoukaly jste na trni?byla tam zenska co byla 12*na potratu,jeste rozdavala usmevy to musel byt naprosty kreten a jeste se tim vytahovat....ja tedy nebyla ani jednou a myslim si ze kazdy se snad dokaze ochranit jestli je jen trochu zodpovednej,nehody beru ze je nejake procento ale kdyz nekdo tvrdi ze bral poctive prasky a 12*byl na potratu tak to jsou dobry hovadiny................
pslala jsem par fotek do albicka,viuzila jsem snehu co u nas napadl asi na jeden den po vanocich a vyrazila na sane a poradne jsme si to uzili..........
Zuzanka-Studánka 13884

NO JO :)

9.1.2005 10:02:51
...až teď mi docvaklo, že to není žádná ofiko prohlídka.. ta naše v 15ti měsících.. my na ni jdeme kvůli tomu nepřibírání a podezření na tu celiakii..jenže jak to doktorka nazvala 15timěsíční, tak jsem myslela, že na ni půjdeme všichni..
tak ne.. tak to jenom my :))
 Názory 110 z 7852  [Dalších 7842 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.