| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Králík

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1538  [Dalších 1518 >>]
daba+holčička 55689
7.12.2020 19:48:55
no jasně, já si nevzpoměnla na nick :D
tak byl boží, trošku kamikadze, párkrát jsem ho odněkud vyprošťovala :) bohužel ke konci života měl nádor, ale měl určitě 2 roky.
77kraska 132593
7.12.2020 18:25:08
dzungaračky....samicky, co kousaly....ale taky spoustu hodnych a sikovnych
77kraska 132593
7.12.2020 18:11:56
dabo, ten dzungarak byl ode mne.... my je chovame asi 20 let, jeste pred ditetem

ale meli jsme dzungaracky, co jen kazdeho kousaly...on ma kazdy jinou povahu
Hr.ouda 123574
7.12.2020 18:09:14
Počkej, jak ho budeš pak sama oplakávat nejvíc!!!

Já už jsem úplně v područí našeho želváka, a to jsem byla radikálně proti, pak méně proti, a pak, protože měl syn opravdu špatné období dost dlouhé, tak jsem byla c´velmi vlažně pro . A syn nic jiného nechtěl a fakt to ale pomohlo.
Teď mám se želvákem vřelý vztah a hodně si povídáme, umí fantasticky naslouchat.

Teď jsem ráda, kdyby to bylo zvíře s dožitím 7 let, tak už ho nemáme, takhle máme bujného samečka a přejeme mu dalších 80 let ~t~~t~~t~~t~

Rodinová 140078
7.12.2020 17:04:48
Tridni profesorku ze zdravime ~:-D
Jeste k tematu, vim ze moje deti se jednu dobu lisily v nahledu na mazlicka jako na zvire s koziskem a bez, cili syn by klidne chameleona, ale dcera ani nahodou.
v tom mate jasno ~:-D?
kachna_ 144932
7.12.2020 16:59:36
No, když to zrovna třeba ten králík nedá. Když odjíždím na dovolenou, moji králíci s krmiči nemluví.

Kdybyste se chtěli k někomu přijít poňuchňat se zvířatama:
www.pomazlise.cz
daba+holčička 55689
7.12.2020 16:27:53
MarMaer, taky mám s džungaráky dobrou zkušenost, posledního jsem měli odchovaného doma od jedné místní uživatelky a vůbec se nebál a byl mazlivý, stačilo dát do klece ruku a on si na ní vlezl. Když si ho člověk položil na dlaň a hladil, tak se úplně rozplácl :)
Na údržbu nenáročné, moc toho nesní a tudíž ani nenadělá, přes víkend vydrží sám, hlídání na křečka není těžké zajistit.
Za mě je problém jen ten krátký věk a noční hrabání, na usínání potřebuju ticho.
MaMar 39162
7.12.2020 14:16:59
Koníčku, no však jo, z nevhodného chování jsem nikdy nevinila onoho králíka, ale způsob péče o něj. Jen mi tak tehdy běželo hlavou, jak to, co očividně není vhodné pro králíka, má být vhodné pro děti ve střídavce, případně pro děti putující z rodiny do rodiny a z ústavu do ústavu... No, nic, to už ke "králíkovi" nepatří.
Janinka a dvě princezny 132403
7.12.2020 14:04:59
my jsme takhle pořizovali zvířátko loni pod stromeček, volba padla na morčátka neboť máme děti dvě a morčátka se mají chovat po dvou.
Mám ty naše moc ráda i když jsem je nechtěla. Když vezmu jak se první den bála a nyní jak jsou zvyklá a přítulná.
Svůj účel to splnilo, jsou to opravdu mazlinky, jsou to dvě holky, zvláště letošní rok, kdy děti byly hodně doma tak tahají morčata neustále. Pískají na pozdrav, pískají si o jídlo, poznají dokonce zvuk škrabky a ví, že budou šlupky od něčeho. Když je pustíme ven z domku běhají a zkoumají tak roztomile, jsou lepší než kino ~s~
Negativa - my je máme ve velké dřevěné ubikaci a tu teda moje holky samotné nevyčistí tudíž pomoc dospělého je nutná, ideální frekvence je 5 dní, po týdnu je to už cítit, ale vydrží to třeba když jsme na dovolené. Za mne je největší nevýhodou zvýšená prašnost, protože piliny a seno a hlavně jsou pak piliny a seno všude, naše holky je prostě neumí vyndat tak, aby na nich (dětech nebo zvířátku) něco nezůstalo. S tím mi pomohl robotický vysavač, který jsem kvůli tomu na jaře pořídila, ale musí běžet holt denně.
Kočka je podle mne nesrovnatelně náročnější zvíře.
K_at 121378
7.12.2020 14:01:51
Termixi 🤣🤣 škoda s těmi ocásky (mmch nejsou studené a hnusné, ale štětinaté). Potkani jsou výborní chytří mazlíčci. Ale životnost krátká. Je málo dětí, které nechtějí žádné zvíře nikdy.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1538  [Dalších 1518 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.