| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Výměna manželek

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5818  [Dalších 5798 >>]
Fern 155759
5.1.2024 19:57:00
Videla jsem ten dil na Voyu - nechtela bych byt v kuzi jeho nanzelky,ona ted taky sama nevi,jak s tim nalozi do budoucna.
A prijde mi to od toho "promenujiciho se" sobecke, takhle si mel hrat nez zalizil rodinu anebo s tim pockat az bude decka dospele.

S tim RL me to taky napadlo,kdo bude uvedeny jako otec,proste jak v blbakove.Asi bych takovou zmenu nepovolila rodicum,ktwre maji vyziv.povinnost.~d~
Půlka psa 24064
5.1.2024 19:29:46
Že bych nemusela obstarávat a živit potomstvo, pokud změním pohlaví? Ne, že bych měla chuť být chlap, ale za tohle by to možná stálo ~:-D.

Spíš si ale myslím, že to "clickbait". (Znám terminilogii jen pro internet a ne pro televizní upoutávky, ale zkrátka televizní analogie clickbaitu).
Agniezska 123320
5.1.2024 18:55:45
Příští týden bude ve Výměně manželek otec, který prochází změnou pohlaví. To nechci komentovat, je mi to celkem jedno, netýká se mě to, ale zaujalo mě, že tam tvrdí, že tím, že dostane ženské rodné číslo a nový rodný list a tedy celkově novou identitu, ztrácí svá otcovská práva na děti, protože ty budou mít stále ve svých rodných listech jako otce uvedeny jeho "staré" jméno. To tak skutečně je? A když přijde o práva, přijde i o povinnosti?
Pawlla 106336
21.8.2021 10:23:48
Neviděla jsem, ale k problematice DD asi tolik. Pokud paní bylo 30, pak opravdu mohla (ale nemusela) vyjít z velkého DD, kde žila jako ve skleníku.
Dneska je většina DD uzpůsobena tak, že jsou rozděleny na skupiny různého věku a jsou to takové rodiny. Byla jsem vypomáhat v jednom menším DD, když jim vychovatelé lehli nebo byli v karanténě. Děti se tam účastní všeho dění, učí se vařit, provádět menší opravy, dostávají kapesné, se kterým hospodaří, včetně toho, že mají i své povinnosti. Po odchodu z DD, kde mohou být do 19 let, pokud studují, jsou tady Domy na půl cesty, kde můžou nějaký čas bydlet, hospodaří úplně sami, ale mohou si u sociální pracovnice spořit. Úklid si tam zajišťují sami.
Nechci tím v žádném případě říct, že je to stejné, jako vyrůstat v rodině. Chci říct, že i ty DD se snaží a dneska už to není tak, že by neuměly ani otevřít konzervu.
Košík_růží 130439
21.8.2021 9:05:51
Rose, dovedu, měli jsme je ve fabrice. Na některých bys nepoznala, že byly z DD, normální pracovité holky nebo kluci.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
20.8.2021 11:18:06
košíku, očividně si nedokážeš představit, jak funguje člověk z dd...
buď ráda, že nechápeš jak se může stát, že ženská ve 30 nemá ani tušení, jak vést domácnost...
a tvoje "pokud by chtěla" je fakt mimo...
ono nejde jen o systém výchovy v dd, jde i o další věci jako je poznamenaná psychika, sociální vývoj a vůbec... ovšem je jasné, že z křesla před tv se cizí osudy soudí nejlépe...
Košík_růží 130439
20.8.2021 10:58:16
Ten její manžel tam říkal, že ji musí všechno učit, že nic neumí. Ale nezlob se, není to 18-letý tele, je jí 30. Za těch 10 let, co je z děcáku, se už mohla leccos naučit. Pokud by teda chtěla.
Systém šílenej? No je, ale co s tím naděláš? Kam ty děti dáš? Ono je i pěstounů málo. Já se kdysi zajímala o pěstounství v SOS-vesničce. Chtěli jen pokud možno bezdětné a zásadně bez partnera. Čili máš totálně obětovat vlastní život. Navíc ty pěstounky tam nedostávaly plat, ale jen sociální dávky. Pak jsem četla rozhovor s pěstounkou, co už byla v důchodovém věku. Říkala, že jak celý život nebrala plat, nemá ani nárok na důchod, jen na sociální dávku. Protože ona vlastně podle systému celý život "nepracovala". Měla jen pár šušňů a bydlela v garsonce, na víc neměla. Tak jsem si říkala, že tohle teda fakt ne, že ten systém je šílenej hlavně pro ty pečovatelky.
Marika Letní 140743
19.8.2021 16:02:19
Už na to dávno nekoukám. Znala jsem to ze zahraniční verze. První dvě české řady ok a pak to začlo nabírat šílený směr. Za hranu toho co v reality show snesu. Hlavně ty ubohé děti. ~n~
neznámá 91073
19.8.2021 11:50:59
Dívala a bylo mi do breku.
Ona totálně hloupá a zmanipulovaná. Její manžel magor, co potřebuje ženskou ovládat.
Starší syn psychicky týraný a hodně si zažil, ale i chytrý a manipulující, do budoucna dost blbá kombinace, jestli z toho nevyroste, tak lituji jeho budoucí partnerky.
Miminko nekomentuji, dítěti s atopem rvát utopence....chůdě.

Vyměněná maminka asi hodná, ale také celkem hloupá a taková pavlačová štěkna.
Její manžel byl zlatý.
Kornel 159103
19.8.2021 11:21:47
Dívala a bylo mě z toho velice smutno. Nikdo ji v DD neukázal jak se vaří, nikdo ji nenaučil základy hospodaření. Rikala, že neumí hospodařit s penězi. Její manžel ji jen buzeroval.

Jediný krásný okamžik, když její malý chlapeček si užíval, jak ho ta druhá maminka jemně masirovala. Jak byl na vrcholu blaha ~h~ Úplně jsem se u toho rozněžnila.

[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5818  [Dalších 5798 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.