| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Malování na hedvábí

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 70  [Dalších 50 >>]
gf fgfhf 99674
20.11.2012 19:27:10
Potřebuju veškeré rady a tipy, jaké barvy koupit, jak si udělat obrys obrázku na tom tričku, jsem na malování antitalent, ale jde o to, že dcera 2 roky je blázen do krtka a chtěla bych pro ní tričko s krtečkem, ale když jsem se koukla po netu tak by mě to jedno tričko vyšlo i s poštovným na 300,- tak jsem si řekla, že asi bude levnejší tahle varianta. Nikdy jsem to nezkoušela bude to pro mě premiéra. Určitě aby to byla odolná barva a asi spíš barvy na štětec, ne ty fixy apod.
kačulee 131781
15.8.2012 11:31:07
Ahoj, ja maluji na textil akrylovymi barvami - ale pri aplikaci dost smrdi. Jinak na prani jsou uzasne, prala jsem uz mnohokrat a stale jako nove:)
juřélek 89557
3.5.2012 12:09:34
děkuji, bohužel odkaz se mi nezobrazuje, malovat na textil bych ráda aplikace co se nenosí na tělo, tedy tak, jinak kamarádka mi radila barvy od fy cheds, snad budou dobré je spokojena
Mikeš+ 3 holky 30347
1.5.2012 19:18:13
tyhle? http://www.optys.cz/zbozi/fixy-foukaci-1539-na-textil-sada-5ks-centropen_2010200136/
Fakt jsou dvojí, tady ty na textil mi nejdou už dva dny ani umýt ani oškrábat z rukou, stolu, z dětí... trika jsem zatím neprala, kvůli těm druhým barvám čekám týden, ale pochybuju, že to pustí.
Medunka_ 16389
1.5.2012 18:34:36
Mám výbornou zkušenost s těmito (piš bez mezery):
http://www.mimi bazar.cz/foto.php?id=49234163&tab=1

Vloni jsme s nimi razítkovaly s dcerami trička a drží super. Není nutná fixace a i teď po roce barvy vypadají dobře, jsou jasné a to i přesto, že jsou to trička, která hodně peru a používám přípravky na skrvny apod.
Beruška+J02A07T10 48718
1.5.2012 17:04:16
pokudjen na očičko, obrys a tak.. tak ty gelové tužky na textil jsou bezva, jen jsou jen černé, modré a červené.. ale jsou lehce použitelné a nemusí se zažehlovat
a je to? 72327
1.5.2012 13:48:14
Prosím tě, já jsem asi úplný debil, ale koupila jsem ty foukací fixy, dělala jsem polštářky, taková strašidýlka. No nafoukala jsem na látku různý obrázky, nechala to být, pak přežehlila. Stejně se mi to v pračce opralo, co jsem udělala špatně? Šlo o klasický foukací fixy centropen, bylo tam psáno, že lze použít na textil.
Kdysi jsem tupovala barvičkama motýlky na triko, je to tak dva roky, možná dýl a mám to pořád. A to jsem jedno triko žehlením vbec nezafixovala bo jsem na něj zapomněla.
Mikeš+ 3 holky 30347
1.5.2012 8:54:08
Nerozumím úplně otázce. Chceš něco namalovat na textil, ale aby to pak šlo vyprat? To pak stačí normální obyčejné fixy na papír.

Jinak pokud chceš, aby to na textilu zůstalo, ale nebyla třeba složitá fixace, máme zkušenosti s foukacími fixy /na šablonování/, obyč. fixy na textil /na kresbu/, barvami Terno /na šablonování, tupování.../. Dají se použít i barvy na hedvábí, ale rozpíjí se, takže se musí smíchat s fixativem a ani pak to není na tričku ono. Všechno se pak jen nechá uschnout a přežehlí. Tady je ukázka ze včerejška, kombinace všeho, foukací fixy Blo Pen Centropen /5ks za 50kč/, fixy na textil Centropen /6ks za 50Kč/, barvičky v tubě Carioca /6ks za 100Kč/, Terno v kelímkách /cenu už nepamatuju/:
juřélek 89557
1.5.2012 7:47:55
Maminky poradíte mi, kdo máte zkušenost, potřebuji malovat na textil , barvičky ale nejlépe bez fixace, jen nanesením, pratelné. Neporadíte mi někdo značku-výrobce-Vaši zkušenost jakých barev se vyvarovat, potřebuji je např. na namalování očička, apod...děkuji předem za veškeré odpovědi:-)))krásný sváteční den!~:-D~;((
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 70  [Dalších 50 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.