| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Cvičení podle Mojžíšové

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 640  [Dalších 620 >>]
Alena
  • 
22.1.2013 13:43:52
Podobné cviky na pánevní dno, jako jsou v metodě paní Mojžíšové, se dají cvičit i v Pilates. Myslím, že v Praze to cvičí paní Sabongui (má cizokrajné jméno, ale je Češka), nebo u ní certifikované instruktorky, jak je to jinde, nevím. Vypracovala sadu cviků přímo na to zaměřenou, a napsala taky knihu, Pilates na usnadnění početí, je tam i DVD, dá se to cvičit i bez instruktorky.
Girili 117849
23.12.2012 19:44:22
A pak ze kartarky jsou k nicemu. ~t~~R^
Girili 117849
23.12.2012 19:41:40
Tezko rict, jestli to bylo cvicenim, ale nakonec jsem se svou hypoplasii delohy a delozniho hrdla pocala a donosila bez problemu. Cviceni pomaha pri nejruznejsich skrytych problemech s pateri, dost tomu verim, urcite muze pomoct. Ale je to tedy pruda a nuda. ;-)

Preji hodne stesti! ~;((:-)
Mikeš+ 3 holky 30347
23.12.2012 0:25:06
Ano, mám. Ale pod vedením fyzioterapeutky, napřed odblokování, pak mě učila správně provádět cviky. Dva roky jsem brala hormony, pořád nějaké folikulometrie, a ne a ne otěhotnět. Po třech měsících cvičení jsem otěhotněla. A pokud mě začnou bolet záda, zase pár dní cvičím konkrétní cviky a přejde to.
Judy+2 95918
22.12.2012 23:26:37
Kamarádka je fyzioterapeutka a nedávno se chlubila, jak ji pozvala bývalá klientka (nebo pacientka nebo jak to nazvat) a děkovala ji, že má kvůli cvičení s ní miminko.
Martina, 3 synové 101865
22.12.2012 22:08:53
Můj exmanžel to cvičil, sice neotěhotněl, ale přestaly ho bolet záda. ~z~
Modřinka 37246
22.12.2012 21:36:26
Mám, ale pod odborným vedením. Ne jen podle knížky.
karma 94498
22.12.2012 20:38:58
rozhodně bych napřed cvičila mojžíšovou, až pak třeba šla na ivf.
Pozor, je potřeba jít přes rehabku, která per rectum mobilizuje nejprve kostrč, až pak cvičit a pitný režim atd (instruuje taky rehabka). Moje kamarádka rehabka metodu dělala, měla fakt moc vyléčených !sterilek". Bohužel kamarádka už nežije, umřela na hnusnou nemoc, ale fakt bych za tu metodu dala ruku do ohně (akorát, tj zajímavé, "uměla" jen samé chlapečky:-))
\ajuska+3 33479
22.12.2012 19:19:30
pozitivní efekt mám (dokonce skoro dva).

o druhé dítko jsme se snažili dva roky, včetně jednoho samovolného potratu, nejrůznější hormonální léčby atd..
fyzioterapeutka mi po prohlídnutí dva měsíce nedoporučila otěhotnět - nepodařilo se jí ani napoprvé mě odblokovat. poctivě jsem cvičila a po dvou měsících a druhé mobilizaci jsem otěhotněla ještě ten den večer, kdy mi dělala mobilizaci (měřím si BT, takže to vím přesně).

napodruhé jsem k fyzioterapeutce ani nechodila a začala jsem si po pár neúspěšných měsících cvičit sama doma. a hned první měsíc cvičení jsem otěhotněla.

čaj jsem ale nezkoušela.
Svynka 130628
22.12.2012 19:07:18
Keď som už nevedela ako ďalej - v snahe počať, tak som šla za kartárkou (zatiaľ jediný krát v živote), a tá mi povedala, že som pred rokmi mala úraz kostrče (mala pravdu), a ak chcem dieťa, musím cvičiť "Mojžišovku". Tak som skontaktovala odborníčku a po 2 mobilizáciách a 2 mesiacoch cvičenia som držala v ruke pozitivný test~z~

Tým ale nechcem tvrdiť, že je to len vďaka tomu cvičeniu.
Počas tých vyše dvoch mesiacoch cvičenia som sa viac sústredila na cvičenie, než na bábatko (vlastne mi bolo nariadené NEOTEHOTNIEŤ aspon počas prvých 2 mesiacov), a tak je možné že to nesústredenie na oplodnenie sposobilo nakoniec tú radostnú udalosť..?~;)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 640  [Dalších 620 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.