| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Jižní Americe

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 125  [Dalších 105 >>]
Lamela 70968
14.9.2010 11:18:14
díky, bude za potřebí~:-D
Cance 30152
14.9.2010 11:16:47
To by bylo super, když se ozveš, já počkám. ~;) Přeju hodně štěstí u zkoušek.
Lamela 70968
14.9.2010 11:11:10
Tak to je sranda:-)) my možná máme stejný příjmení, podle toho emailu.-)) hele, já se ted učím na státnice, nemám moc času . můžu se rozepsat přesně za týden? pošlu i nějaké fotky a kontakt na Jeffa, ok? btw: on je velký motofanoušek a zná brněnský okruh a sleduje to na satelitu, ty závody tam:-) tak jestli seš třeba z moravy.-) napíšu, jo? později.-)
Cance 30152
14.9.2010 10:56:49
To bys byla moc hodná, kdybys mi ten kontakt poslala. Můj mail je lucie.hora@centrum.cz. Uvítám všechno, na co si vzpomeneš. ;-)
Cance 30152
14.9.2010 10:55:32
Jo, to jsem přesně já. Studenej čumák. ~j~ A na horách zvané Petřín jsem vlastně ani nikdy nebyla. Takže znají víc než já.~f~
Lamela 70968
14.9.2010 10:53:10
Kdybys byla v Sao Paulu, dám ti kontakt na toho Jeffersona, je mu koelm třiceti. jeho nejlepší kámoška je Polka, v Sao Paulu je velká polská a japonská menšina.
Cance 30152
14.9.2010 10:52:25
Tak to se stmívá fakt brzy. Opravdu koukám. S počasím si ještě moc hlavu nelámu, mám navíc ráda teplo. Já se na to fakt těším. Jako mladší jsem to tolik neřešila, ale to jsem neměla nikoho, ke komu bych měla takovou zodpovědnost.
Lamela 70968
14.9.2010 10:51:13
Bez obav!! Kontakty navážou oni s tebou.-)) Oni vědí, že jsme uzavření a nekontaktní:-) A časem na to trochu přistoupíš a roztaješ.-) Já jsme taky vesměs studenej čumák, ale tam tě to dost vtáhne.-) Jo kafe!! Strašně sladěj, na deci kafe 4-6 lžiček. Byli hotoví z toho, že my nesladíme a mlíko v kafi považujou za prasárnu.-) Ty střední a vyšší vrstvy Čechy a Prahu znají. My potkali asi 3 Brazilce co tu byli. Jejich aerolinky dělají takovej zájezd naskrz evropskými metropolemi, takže tady byli tak 2-3 dny. Znají hory, které se jmenují Petřín:-))), mi říkali...
Lamela 70968
14.9.2010 10:46:59
Ještě něco je tam jinak - počasí. Mají opačně léto a zimu, vzhledem k nám. Jejich zima je tedď a je tam cca 25-30 st, tedy na tom severu, v Bahii, kolem Sao Paula to bude trochu méně. V jejich létě (naše zimní měsíce) je tam kolem 35ti stupňů. Často tam prší a nebo mží. To platí ještě víc pro Sao Paulo než pro tu Bahii. ten kluk nám říkal, že je vlastně celoročně teplo, ale vlhko a prostě co hodinu si to na chvíli zamží. Není to ani na deštník. halvní dětské letní prázdniny jsou náš celý prosinec. sao paulo má oceán, ale městské pláže pro ně nejsou nic moc, ten kluk chodil víc do bazénu.-) mně se ale salvadorské městské pláže líbily. Ty v Sao Paulu jsme nezažila. Jo a je tam docela krátký den. Stmívá se od páté odpoeldne a v šest je totální tma.
Cance 30152
14.9.2010 10:46:56
No, my právě oba mluvíme anglicky. Toho se dost bojim, že nebudu rozumět ani "ahoj". ~:-D Snad brzy začneme kurzem portugalštiny.
Právě bych potřebovala někoho, kdo mi bude dělat průvodce. Nemyslím jen jazyk, ale i pro život tam. Jsem dost samotářská a těžce navazuju kontakty. :-( Špatná kombinace pro stěhování do cizí země. :-D
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 125  [Dalších 105 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.