| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Křečové žíly - varixy

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 476  [Dalších 456 >>]
Brie 149256
19.2.2020 7:51:10
Ahoj byla jsem na laseroterapii u dr. Baláže v Praze. Ale punčocháče jsem nosit nemusela. Dokonce mi to dělali ambulantně. Jinak ten rozdíl je dobrý
Martina, 2 kluci 15942
11.2.2020 22:56:24
Nejsem z Prahy, takže pracoviště neporadím.
Byla jsem 2 x na laseru, nejvíc mě štvaly ty kompresní punčochy, co se potom nosí, nenávidím škrtící oblečení. Sama operace byla v klidu.
Manžel díky mým řečem na téma punčochy vyčkal až na další technologii - žilní lepidlo, už má obě nohy opravené, vizuální změna je obrovská, nemusel mít ani chvilku punčochy, bolest zanedbatelná. Takže pokud budu muset zase někdy jít se žílami, určitě volím lepidlo.
-Velšice- 152842
11.2.2020 14:38:04
Pridavam se,taky holen a taky chci na laser, takze diky vsem dopredu :)
rekla 105489
11.2.2020 14:25:12
Buchli a bolí to? A kde ti to dělali?
rekla 105489
11.2.2020 12:25:00
To by bylo super, díky předem!
libik 142094
11.2.2020 10:28:20
Moje kamarádka z Prahy to absovovala k plnému nadšení, ale nevím kde, já jí napíšu a když tak dám odkaz.
rekla 105489
11.2.2020 9:14:04
Ahoj, kdo máte zkušenost (myslím Buchli?) - doporučíte tuto metodu? Nemáte někdo zkušenost v Praze s nějakým zařízením? Jak to probíhá? Už jsem jednou byla na operaci klasickým způsobem, teď se mi udělaly hodně na holeni, chtěla bych je odstranit... Moc děkuji...
nekázanka 7331
6.6.2019 16:51:55
Určitě by to chtělo stehenní punčochy. Lýtkové mohou lemem utlačovat podkolenní žílu. Punčochy je třeba navléci ráno po probuzení, ideálně co nejdřív; během dne nohy přirozeně "nabudou" i člověku, který nemá křečové žíly. A poprosila bych doktora o předpis na nejmenší balení Detralexu, který zlepšuje průchod krve cévami. Existuje také protiotokový gel. Důležité je také dost pít a pokud možno občas zahýbat nohama - stačí v kotníku. Dobrý je také gel Lioton - koupí se bez předpisu v lékárně a pomůže oteklým nohám splasknout.

A ještě - na noční cestu bych si vzala kompresní punčochy, na den bych si koupila podpůrné punčochy. Ve zdravotnických potřebách poradí. Nenech si vnutit kompresní punčocháče - jednak sjíždějí, a pak tlačí i v oblasti břicha, i když v prodejně tvrdí, že nebudou (vlastní zkušenost, mám "líné" žíly a punčochy nosím dlouhé roky).

Šťastnou cestu!
janna001 59890
6.6.2019 15:39:21
Pojedu do Londýna autobusem, tedy přes noc a ráno mě hned čeká celodenní prohlídka. Obávám se, že mi přes noc otečou nohy. Tak jsem si říkala, že bych si na cestu pořídila kompresní punčochy. Máte s tím někdo zkušenost? Mám si koupit jenom ke kolenům nebo až nahoru? A měla bych je mít jen přes noc nebo i přes den během výletu? Co je pro nohy lepší? Je mi 40, křečové žíly nemám, ale při delším stání mi nohy otékají. Díky za vaše zkušenosti.
Nikiv 157802
4.6.2019 21:23:18
Já jsem si chtěla nechat odstranit křečové žíly, ale na stránkách jsem nenašla ceník, proto jsem si o něj napsala. Obrázek si udělejte sami..

Já:
Dobrý den,
mohla bych poprosit ceník operací křečových žil, včetně vstupního vyšetření (pro nepojištěné pacienty)?
Děkuji a s pozdravem yx

Odpověď:

Dobrý den,
Pro objednání k nám na kliniku si volejte na tel: 225 444 120 nebo 725 550 500,
Zde Vám rádi zodpovíme i případné dotazy.
S pozdravem MUDr.Ota Schütz
Vyřizuje:Pačanská

Já:
Dobrý den,
bydlím v zahraničí, tudíž by se mi volání k vám docela prodražilo. Proto jsem vám psala email a poprosila o ceník, abych si vše mohla v klidu projít. Možné to ale evidentně není, najdu si tedy jinou kliniku.

S pozdravem xy

Odpověď:
Vážená paní xy.

Budete-li mít zájem je nejlepší se objednat po telefonu.
Nemáte-li na telefon je jen otázkou zda budete mít i na operaci. (~e~~e~~e~~e~~e~~e~~e~~e~~e~~e~~e~)
Při první konzultaci účtujeme 1 000,-Kč
Dozvíte se vše o Vašich křečových žilách jejich léčení a samozřejmě i cenách, které jsou dány výběrem kombinace léčebných metod.
Od cen cca 1500,-Kč při sklerotizaci až po 50 000,-Kč při lepení VenaSeal.
Proto po telefonu či e.mailu bez vyšetření je diskuse bezpředmětná.

Zdraví
Prim. MUDr. Ota Schütz



[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 476  [Dalších 456 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.