| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Přivydělání na mateřské

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4457  [Dalších 4437 >>]
BERBER+A+L+V 7963
11.4.2018 18:02:13
On se nějaký odborník najde .. ~5~
HelenaPa 48800
11.4.2018 17:57:20
Ano, laicky bych řekla, že návratem ukončila A rodičovskou dovolenou. A protože pokud ti skončí smlouva a přesto dostáváš zadanou práci, vzniká údajně rovnou smlouva na dobu neurčitou, byť to není písemně uvedeno, takže B pak má smlouvu na neurčito.
Jenže to je právě jen můj laický selský rozum, který se v zákonech bohužel ne vždy dá uplatňovat. Proto se ptám tu, kde se ví prakticky všechno.
BERBER+A+L+V 7963
11.4.2018 17:51:27
.. tak zase čistě lajcky a teoreticky. RD = rodičovská DOVOLENÁ, pracovně právní pojem, tj. čas kdy pečuješ o dítě a zaměstnavatel Tě uvolní z povinnosti chodit do práce..
V momentě, kdy nastoupím na jakoukoli formu úvazku, dovolená skončila.
Myslím, že dotyčná (A) by měla dostat novou smlouvu, nebo dodatek, kde bude definována šíře pracovní doby.
Pokud se (B) osvědčila a firma jí potřebuje, myslím, že by současně měla dostat novou smlouvu, nově definovanou platnost, nebo?
HelenaPa 48800
11.4.2018 17:42:58
Ano, řešíme dovolenou, ne příspěvek.
BERBER+A+L+V 7963
11.4.2018 17:34:54
Asi jsem odpověděla zbrkle.. neřešíme rodičák (příspěvek), ale rodičák dovolenou, že?
Nástupem je podle mého RD ukončená (ne však nárok na příspěvek).. myslím..
BERBER+A+L+V 7963
11.4.2018 17:32:28
Zcela lajcky, a nejmladší "miminko" má 8,5 roku...

Především je rozdíl mezi rodičovskou dovolenou, a rodičovským příspěvkem.
Rodičák je soc.příspěvek pro osobu celodenně (?) pečující o dítě. Tuším, že se může matka vrátit i na celý úvazek zpět, pokud jí celodenně třeba pečuje její matka. U MŠ jsou nějaká omezení.. (4h denně?, to už si nepamatuju)
HelenaPa 48800
11.4.2018 16:26:22
Nepodařilo se mi to vygooglit, tak třeba mi tu někdo poradíte...
Situace:
Zaměstnankyně A nastoupí mateřskou a rodičovskou dovolenou. Na její místo je přijeta zaměstnankyně B. V pracovní smlouvě má uvedeno trvání pracovního poměru "po dobu rodičovské dovolené zaměstnankyně A, nejdéle do + datum". Po dvou letech se zaměstnankyně A rozhodla vrátit na částečný úvazek. Zaměstnankyně B nadále pracuje na plný úvazek spolu s ní.

Dotazy:
Pokud je zaměstnankyně A na rodičovské dovolené, může pracovat pro svého stávajícího zaměstnavatele? Není to rovnou ukončení rodičáku? Nebo se za ukončení bere až návrat na 100% úvazku?
Tím, že se zaměstnankyně A vrátila, byť jen "částečně", není smlouva zaměstnankyně B už ukončená? Pokud ano, platí, že pokud i nadále dostává přidělenou práci, získala tím smlouvu na dobu neurčitou?

Díky za vaše právní rozbory a náhledy.
Mariana +2 135342
11.12.2017 19:34:14
a što takoje "jinak bez příjmu"

tak máš tam příjem nebo ne ?


Nicméně pokud tedy pro tu firmu nepracuješ, není tam žádný pracovněprávní ani jiný vztah, jednatel, nic dalšího, tak jediný typ příjmu co snad může společník mít je podíl na zisku. Nic jiného mne nenapadá.

Podíl na zisku se daní srážkovou daní, zdravotní ani sociální pojištění se na to nevztahuje.
Mariana +2 135342
11.12.2017 19:31:26
no a máš tam nějaký příjem ? z dotazu jsem to úplně nepochopila
asi to chce víc informací

jako zdravotní pojištění musí každý platit povinné minimum a pak jsou kategorie které jsou z toho minima osvobozeny resp. za které to platí stát.
No plus k tomu každý platí pak ze svého příjmu, a na některé příjmy se to nevztahuje

to samé v podstatě platí o sociálním jen jsou tam rozdílné některá osvobození a limity.
v podstatě tam není ta povinnost povinného minima, to platí jen pro OSVČ

to je tak nějak ale velmi zjednodušeně řečeno

být na "mateřské" dovolené je termín označující volno ze zaměstnání, pak následují rodičovská dovolená. Ovšem kdo nemá zaměstnavatele nemůže být na mateřské dovolené.
Jako společník nelze být na mateřské, není to zaměstnanec.

Pouze z titulu že někdo někde společník neplatí ani zdravotní ani sociální. Musí tam být nejprve nějaký příjem a pak je otázka co je to za příjem a o jaký typ příjmu jde.
kambala pláááckááá 118391
11.12.2017 17:01:48
Ne zaměstnanec,jen společník,čili jinak bez příjmu:/ uz jsem to někomu zadala,tak snad mi to zjistí,diky
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4457  [Dalších 4437 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.