| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Děti s poruchou komunikace

O dětech, které se někdy projevují mírně autisticky, začínají pozdě mluvit, mají problémy s porozuměním, moc nespolupracují, někdy vypadají jako neslyšící apod. Jinak jsou normálně inteligentní a šikovné, hrají si s jinými dětmi a mazlí se.
  (?)
[<<Předchozích 16620] Názory 1662116630 z 32477  [Dalších 15847 >>]
Alice + 3 41248
14.6.2008 21:12:58
Musím souhlasit s Jenou, i když možná někdy patřím do kategorie hysterický rodič..souhlasím, protože jsem sama si uvědomila chyby (např. v těhotenství s danem a předčasný porod, ale to teď nechci rozebírat)..zbytečné zákroky a přehnaná "péče" může být na škodu
i když nevím, jak to souvisí s klíšťaty, já spíš se obávám, že to zanedbám.

Červánku, to co má Martinka se vás netýká geneticky a pokud nemáte něco dědičného v rodině, tak se přece tolik neděs.
Červánek 13661
14.6.2008 20:48:00
Jeno, jasně, máš naprostou pravdu - ale co je vrozené, nedá se vyoperovat, ani s tím jakkoliv jinak nakládat:o)))
JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 7549
14.6.2008 19:18:27
Čimž Ti ovšem přibejvají banality, který řešíš :-)
Červánek 13661
14.6.2008 14:16:48
Jeno, mohu Tě ujistit, že Ty se svojí letorou nás matky hysterky moc nepochopíš:o)))
A jak Hančí vysvětluje - také mám na mysli jiný druh hysterky, než když vřískám kolem dítěte kvůli zbytečnosti. Jsem hysterická z přehršle informací, které mám bohužel narozdíl od matek zdravých dětí k dispozici. A nedokážu už jen tak sedět a domnívat se, že cokoliv je pouhá banalita...
lipoo 47870
14.6.2008 12:06:59
Hani-jo...taky jsem hysterka co se zdarvotního stavu týče..člověk nikdy neví,co by mohl zanedbat-nehledě na nějaké memingokoky a tak....
Hanka+Hančí5/05+Štěpán12/07 45987
14.6.2008 11:20:06
Já myslela "matka hysterka" asi v tom smyslu, že byť by tentokrát stačilo dát paralenovej čípek a ráno jít normálně k Dr., nebyla jsem si jistá, jak je to s tím klíštětem, takže se radši jelo na pohotovost...:o)
Jinak jsem snad normální....snad....o)
JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 7549
14.6.2008 9:59:59
No já nevim, k těm hysterkám - mám zkušenost s rodičema, který problémy vytvářej právě svou hysterií ;(( I dítě potřebuje odpočívat... Tak radši ten zlatej střed...

Mezi hysterii nepočítám odmítání zbytečných zákroků!
lipoo 47870
14.6.2008 8:05:33
Hani-repelent je repelent...měl by být i proti klíšťatům...ale my jsme našeho synka taky natírali a setjně klíšťata chytl i přes to...a jednoho jsme nemohli vůbec vytáhnout-no teĎ už vím,že když tam zůstane kousek hlavičky,tak to nevadí...tenkrát jsme ho trápili chudáka do půlnoci-bylo to na dovči...a pak ještě sledovat,jestli to pak kolem toho nezčervená /později/.
Jinak teĎ osobně radši kupuju repelent na oblečení-do lesa...malej má citlivou pokožku a nic nesnese.
Hanka+Hančí5/05+Štěpán12/07 45987
14.6.2008 0:20:16
Jo, holky, nějaké fotečky ze srazu u Pepe by byly?

A propos - co Pepe??????????
Hanka+Hančí5/05+Štěpán12/07 45987
14.6.2008 0:15:22
Ahoj sluníčka, snad nebudu psát nesmysly, byla jsem teď kamarádce, se kterou se znám od jesliček!!!, na oslavě 30tin - jsme starý větve béééé!:o))))) Ale bylo fajně, i když krátce - slabé 3 hoďky....to kojení no...:o)

Májo, básničky určitě chceme, písnu ti na mail, díky moc!

Dnes ráno se Hančí zdála ok, měla 37,5, jeli jsme k Dr. se zprávou z pohotovosti, kde ji včera prohlídli, dali sirup na sražení teploty a poslali nás k pediatričce.
Jeno, máš recht, Dr. též říkala, že klíštětem to nebude, že by se to projevilo až tak za týden. Ale nemám s tím zkušenosti a první, co mě napadlo, byla souvislost mezi klíštětem a teplotou (horečkou!!!), tak radši ta pohotovost...
No, ve finále má Hančí zánět močových cest, pořádnej zánět, proto ta brutus horečka, a bereme ATB!:o(((

Ali, co s Adámkem??????

Červánku, lepší "matka hysterka" než "matka všechno jedno". Já jsem též hysterka a jsem na to pyšná!:o)

Gothic, ahoooooj! To je dost!
Ke klíštěti - Dr. na to Hančí nalila jód a pak ho vykroutila. Též říkala, že je jedno, zda tam něco z něj zůstane, důležité je, aby bylo rychle pryč - přesně jak to psala Jena.

Gothic, to slyším poprvé, je Off proti klíšťatům, hej? A funguje? Tak ho hned zítra v Tescu koupíme!
Gratuluji k NEplínkám!!!!!!! To nám zatím nehrozí, každé ráno má plína aspoň 100 kg, možná kdybychom omezili pití na noc, nevím....
Tak Lerínek je takové zlatíčko...moc ti to přeju!!!!!!

Ali, tak to je věc, dáváš Adámkovi plínku ve spánku? A to se nevzbudí?
Je to sranda, Hančí zas nechce slyšet o "bez plíny", prostě s plínkou je to i pro ni větší pohoda...
Hančí má taky Á-čko krev.....

[<<Předchozích 16620] Názory 1662116630 z 32477  [Dalších 15847 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.