| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 338  [Dalších 318 >>]
Trojmatka 143963
12.2.2015 22:52:52
Qwertz,
Gratuluju moc :-)~;((:-)~;((:-)! Krasne miry. A tedy - asi to boli jeste, ze? Tak drzim palce at je brzy dobre.
Mylsim ze Modrinka uz ma taky mimiska na svete, uvidime kdy se ozve, mozna je jeste v porodnici.
U nas nic noveho, termin naplanovany nemam, zitra jen dalsi kontrola.
Mejte se krasne s miminky :-)!!!!
Jeste mne napadlo ze tu dlouho nebyla Edimaxik, ta uz by take mozna mohla mit miminko :-)
qwertz 50213
12.2.2015 17:11:06
Ahoj maminko a těhulky, omlouvám se že nějak nestíhám psát....Holčička se jmenuje Natálka a narodila se mi přirozenou cestou bez vyvolání v úterý 3.2. brzy ráno. Měla při porodu 3315g a 49cm. Jak jsem psala dřív - jsem opět "šitá až za ušima" a malá mi dala zabrat i když jsem nerodila poprvé a i když to bylo menší dítě než prvorozená dcera. Už máme za sebou i první návštěvu u pediatra a vše OK. Držím Vám pěsti a těším se které miminko teď vykoukne na svět jako další ~3~
........ 64599
6.2.2015 22:01:33
Trojmatka - jehee naše Karinka je nedělňátko tak to by odpovídalo ~k~ bude to pohodová holka :-) Jinak udělala jsem palačinky, zejtra jedeme na kontrolu do porodnice , protože malá má žloutenku a jelikož jí berou jako nedonošenou.... neměla ještě 37 týdnu.. tak musíme na kontrolu... takže zítra možná udělám to kuře na paprice... ptáčky se mi nechce je to složité ~d~

Jinak na to, železo se každej tvářil jinak... u porodu byla ztráta krve 300 ml což je normal a nikdo to nějak nehrotil, jen mi v nemocnici dával dr zase železo a doporučuje užívání do konce kojení....
Trojmatka 143963
6.2.2015 19:06:23
Ahoj Modřinko,
jj, tak koukam že n
ás obě čekají miminka přes čtyři kila .... To můžeme Wendy jen závidět - užije si miminečko malinké :-):-):-). Dej mu šanci, zejména když odešla zátka, já myslím že v neděli to dáte, kdysi jsem četla nějaký článek že nedělní děti/lidé jsou nejšťastnější (jasně že je to sranda, ale přišlo mi to vtipné tenkrát...). ~;((~;((~;((

Wendy - kuře na paprice, na tom teď ujíždím, vařím minimálně jednou týdně. A ještě ty španělské ptáčky, co jsme tu minule řešily kvůli železu. A jestli něco rychlého pro děti, tak palačinky, dělala jsem je včera :-)

Já bych tedy naopak ještě potřebovala tak minimálně týden vydržet... Pak už je mi to jedno ~3~
........ 64599
6.2.2015 16:50:03
inspirujte mě, co uvařit k večeři.... nějak nemám nápad ~l~:-)
........ 64599
6.2.2015 16:49:07
Držim palce a čekám kdo bude další ~;((~;) My jsme už doma a to je tak hodný dítě brečí malinko jen když má hlad, jinak nic! Je fakt hodňonká i v porodnici, celej pokoj řval a moje malá spala jak dudek :D neuvěřitelnej poklad~k~ z porodky šla a měla 2,5 kg tak si dovedete představit toho drobečka :) aspon si užiju dlouho miminko ~k~
Modřinka 37246
6.2.2015 14:10:27
Ahoj, jsi moc hodná. V porodnici zjistili, že miminko prospívá dobře, nález zatím k porodu není (a to mi v noci odešla hl. zátka), průtoky ok, akorát ho změřili na 4.2kg. Zeptali se, jestli chci nastoupit na vyvolání hned, nebo počkat přes víkend- ráno v pondělí nastupuju na indukci. Nervy mi pěkně tečou, byla jsem hodně v pokušení tam zůstat a mít to za sebou, ale nakonec jsem se rozhodla mu ještě ty tři dny dát šanci vylézt dobrovolně:-). Držím palce, ať tvůj prcek taky ještě drží :-).
Trojmatka 143963
6.2.2015 10:52:28
Ahoj Modrinko,
Tak jak? Od rana na Tebe myslim a drzim palce.~;((~;((~;((:-)
Trojmatka 143963
4.2.2015 20:26:35
Modřinko,
tak držím palce, ať se rozhodne sám, nejlépe dnes nebo zítra, abys byla v klidu.
Já zase věřím že ještě vydržíme (aspoň 12 dní), zatím nám nechtějí sekci naplánovat, že mám počkat, a já mám strach že začnu rodit a pak to bude sekce v hektice :-( chjo :-(
Modřinka 37246
4.2.2015 9:45:11
Tak mě chtěli posílat na vyvolávačku dneska, ukecala jsem to do pátku, tak držte palce, ať se mladý pán stačí vykulit sám~;((. No a jde na mě strach, tolik zkušená rodička~t~.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 338  [Dalších 318 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.