| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 127  [Dalších 107 >>]
Rebeka+2 138793
26.2.2014 10:36:43
Ahoj Kahlan, to je skvělé, čtvrté dítko :-) Já jak mám dva kluky, tak jsem celkem připravená na třetího, ani mě to zezačátku nenapadlo jinak, ale teď o víkendu jsem si pochovala dvouměsíční růžovou holčičku, tak ta by mi taky nevadila :-)
Břicho mi nejvíc tvrdne při chůzi, zejména když vystartuju ráno do práce nebo odpoledne z práce do školy, při pomalejší chůzi to jde. Ale vzpomínám, že při druhém těhotenství mi taky dost tvrdlo. Při prvním snad vůbec, to jsem byla absolutně fit až do konce, pár dní před porodem jsem odchodila asi 10km v ZOO bez nejmenšího problému. No je to taky deset let zpátky ~;)
Tak ať se nám všem daří co nejlépe!
Kahlan+5 3069
24.2.2014 13:50:11
ahoj holky

ja mam termin v kvetnu, je to uz moje ctvrte ditko. Tvrdnuti bricha mam v kazdem tehotenstvi od 18tt nekolikrat denne, na cipek to ale u mne zadny vliv nema. Takze tvrdnuti si ted uz nijak zvlast nevsimam:-)Vsechny deti byly v brise hodne aktivni (no tedy i po narozeni), takze si myslim, ze proste deloha reaguje na ty kopance:-) Jinak mam deti na stridacku, syna, dceru, syna a ted cekam holcicku. Ted jsem tedy na tyden doma uplne sama, protoze manzel a deti odjeli na tyden lyzovat do Rakouska, a protoze nemuzu lyzovat, radeji jsem zustala doma a chodim do prace:-)
Rebeka+2 138793
13.2.2014 11:09:57
Tak se drž, a odpočívej aspoň když to jde, takové velké šikovné děti můžou dělat večeři i věšet prádlo ~:-D
Rebeka+2 138793
13.2.2014 11:08:23
Tyjo, osm zastávek... hustý ~R^ To jsem teda nakonec šťastná, že si moje dětičky vybraly jeden kroužek ve škole a jinak nechtějí ani ťuk :-) Zpočátku jsem se tím trápila, ale tím, že zas já mám dvě až tři odpoledne v týdnu plná, tak nakonec máme na sebe tak akorát času a třeba údržba domácnosti probíhá tak nějak piánko (rozuměj - spíš neprobíhá~j~), místo toho mastíme po odpolednách Vole padni nebo navštěvujeme kamarády. I když teď od vánoc i hrajeme hry na PC... ~d~
Bak 22830
12.2.2014 14:35:32
Já mám děti 5 a 8, takže jde taky jen o ty kroužky a vození ze školy/školky. Když je potřeba, tak si i večeři udělají atd.
Ale školu i kroužky máme na dojezd autem a kolikrát je to za jedno odpoledne třeba 8 různých zastávek (jednoho vyzvednout, odvézt, druhého vyzvednout odvézt, mezitím na poštu, pro rohlíky a pak se zase oba posbírat) ..... pořád sedat a vylejzat z auta a pak mám břicho jako šutr... ~q~
Rebeka+2 138793
12.2.2014 10:01:15
Jo tak to já už mám děti velké, už se skoro starají o mě (skoro 7 a 9) :-) Akorát je vodím do školy a ze školy. Ale mám dvě zaměstnání a tam je to horší, potřebovala bych toho ještě řadu dodělat ~d~ Uvidíme příští týden, to už možná lehnout budu muset. Zatím polehávám v kanceláři na kanapíčku a odpoledne doma ~:-D Já jsem si tvrdnutí břicha moc nepřipouštěla, ale teď od té poradny se více sleduju a je fakt, že úplně bez činnosti to není. Tak jsem teda zatím přistoupila aspoň na magnesium, i když z toho nadšená nejsem, prokrvuje a bojím se možného většího krvácení u / po porodu, kdyby to člověk bral nějak dlouho. Tak ho asi zase potom vysadím.
Dětem kroužky radši neruš, pak by otravovaly doma ~t~
Bak 22830
11.2.2014 12:34:18
No ono těžko to splnit s dalšíma dětma o který se jeden musí starat ~;). Já mám čípek ok, ale břicho tvrdne, tak MUDr. říkala, že mám zvolnit.... Ale to fakt nemůžu, leda dětem zrušit kroužky ..... ~2~
Rebeka+2 138793
11.2.2014 11:41:10
Ahoj, taky koukám :) Doufám, že jste všechny OK, já na fb moc nechodím celkově.
U nás dobrý, všechny testy OK včetně toho cukrovýho (bleeee), akorát čípek kratší, no ono nějak není divu po konizaci... takže doporučení být doma a ležet... zatím jsem doporučení nereflektovala, uvidíme dál.
Hezké dny čekání všem!
Bak 22830
10.2.2014 10:04:02
Ahojky, obcas nakouknu, jeste jsem nepsala :) Cekame mrnouse zacatkem kvetna a ted koukam, ze se asi schazite na FB :D
Lea+Denielek+// 101724
5.2.2014 19:39:09
LSchambergerova... Tak Tě u nás výtám :) A jestli můžeš přidej se na fb ke Květňátka 2014 :)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 127  [Dalších 107 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.