| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 656  [Dalších 636 >>]
P Ř 133048
1.8.2013 17:41:03
Ja prdelku mazu bepantenem a zatim se nam opruzeniny vyhly... To spis Tonicek trpel na potnicky, mel cely pupinkaty oblicej ale uz se mu to zlepsilo, asi uz se zacina trochu potit a pupinky se nedelaji... Jinak jsme dnes byli na ocnim, mel ucpany slzny kanalek, takze mu to prostuchovali a musim kapat antibioticke kapicky, tak snady uz to bude dobre...
Jinak me doktorka rikala ze i v tech vedrech staci jen kojit, kdyz si rekne tak proste casteji... A caj na prdiky piju 3xdenne ja a je to lepsi, nemusime davat zadne kapicky na boleni briska...
Pres den krmim po tech trech hodinach, kdyz ho ulozim na nocni spani tak vydrzi tak 5 nebo 6 hodin spinkat a pak zas po tech trech hodinach... A pak prijde pata hodina ranni a je vzhuru, a dokud si ho nevezmu k sobe do postele tak neusne, ale u me pak jeste spinkat vzdrzi a kolem 8 vylejzame... Jak to mate vy, berete si miminka na spinkani k sobe do postele? Pry se to pak blbe odnaucuje, ja si rikam ze dokud to nevyzaduje vecer aby vubec usnul, tak je to v pohode...
Kavika 84607
1.8.2013 12:42:01
Ahoj holky,

Simonka na 6. tyzdnovej kontrole 4700g a 55cm. V noci spinka, budi sa iba na papanie, ale to vecerne uspavanie ... breci do stvrt na deset.
Tiez ma opruzeny zadecek, dr odporucila sudocrem a imazol ale ako vidim tam vam nepomaha. Tak len vetrat a vetrat, aby sa to rychlo hojilo.
Ja inak davam okrem kojenia cajik na prdiky. Niekedy ho chce, niekedy nie. Davam ho normalne v Aventackej flaske, na moje prsa to nema vliv. Totiz, co som si vsimla okolo, deticky co neboli odmalicka naucene aj na ine pitie ako mliecko od mamky tak potom nechcu pit z flasky a hrnecka a mamy s nimi bojuju alebo aj piju ale velmi velmi malo potom za nimi mamy behaju a nutia ich pit. Ale to mam ja okolo, mozno ma niekto ine skusenosti.
P Ř 133048
31.7.2013 21:20:23
Ahoj všem,

my jsme byli v pondělí na šestitýdenní kontrole a Toníček měl 5890b a 62,5cm ja to fofr, roste nám fakt před očima... a jsem zvědavá, jak se nám v zimě vleze i s fusakem do kočárku... ~d~
Jinak už si to konečně všechno sedlo a začínám si to všechno pořádně užívat, Toníček je fakt hodňoučké zlatíčko a dělá každý den alespoň malinké pokroky, teď zrovna je období, kdy se na něj všichni tlemí a dělají xichtíky, protože už se umí naoplátku usmát ~:-D
Luciseeek 103705
31.7.2013 16:07:54
Tak dnes jsem byla s Kristýnkou na 9.týdení kontole a váží 4630g a měří 55 cm krásně to vše dohání ~:-D~:-D~t~
Luciseeek 103705
31.7.2013 8:06:06
Ahoj já Kristýnce na doporučení doktorky mám dávat ve vedrech po lžičkách převařenou kojeneckou vodu a taky plně kojím,a je fakt že se v těch vedrech až tak často nebudí když ostává vodu v nici spí i 7-8 hodin v kuse ~:-D .
Zeptám se jestli mají vaše mimča z těch veder opruzení z pleny,s Kristýnkou s tím bojujeme už 3 nedělě,a popřípadně co vám pomohlo,nám nepomáhá Pityol,sudocrem,nivea se zinkem,imazol,heřmánek a ani tekutý pudr~:(~:(,dětem na zadeček pomáhala nivea se zinkem,ale Kristýnce opravdu nic nepomáhá větráme prdku každou chvilku prosím o radu děkuji
Baghíra s Mrňouskem 42689
30.7.2013 20:51:00
jojo,taky jen kojim a nepridavam nic jineho a mam ten samy pocit,ze vetsinu dne mi zabere jen kojeni.Navic maly si u toho rad zdrimne,tak je to vzdy na delsi dobu.~h~
Misa, Marek, Matej 133250
30.7.2013 15:37:44
Ahoj, i my mame za sebou kontrolu po sestinedeli. Matysek je otesanek, ma 5200 g. Pravda, basti rad a hodne a ted jak byla ta horka, tak jsem mela pocit, ze cely den jen kojim. Zatim plne a pouze kojim, nic nepridavam, bojuju trosku s okolim - moudre rady babicek a teticek, ze bych mu mela davat caj nebo aspon vodu. Neveri mi, ze mu staci jen mleko.

Jak jste na tom vy? Pridavate neco?
Baghíra s Mrňouskem 42689
30.7.2013 13:57:03
Ahoj holky,

minuly tyden jsme s Radulkou byli na 6ti tydenni prohlídce a byla jsem mile potesena. Vazi 5000g a meri 61cm.Doktorka mela radost taky.Vcera jsme byli na kardiologii na echu na doporuceni z porodnice a vse je celkem v poradku,akorat ma nejakou malou dirku,ktera se ještě muze vstřebat a další kontola v 5ti mesicich.
Ja na gynde taky dopadla dobře,tak by vse mělo byt OK.
Akorát nejak ten rezim ne a ne se upravit.Neustale basti kdy chce a nejaka pravidelnost v tom není a v noci se mu nejlepe spi u prsu a nebo musí mit aspoň o nej oprenou ruku nebo hlavu.
No musim koncit,uz mi tam kriklounek pekne vyvadi,jdeme kojit a uspávat.

Mejte se hezky a něco napiste.~g~~;((
Luciseeek 103705
19.7.2013 17:17:01
Ahojky holky,tak Kristýnce v pondělí bude 8 týdnů zatím prospíváme dobře a taky dobře spinká napapá se ve 21 hod a do půl 5 klid ale dopoledne si říká každé dvě hodky o jídlo,jinak na prdíky sabsimplex používala jsem je u obou dětí a ted taky zabírají tak jak mají :) Kristýnka má necelé 4kg a 53 cm,už se krásně směje a kolikrát i nahlas,dnes se nějakým způsobem povedlo přetočit ze zádíček na bříško jen ručička pod sebou jí vadila :-)

Tak si užívejte krásného počasí a mějte se hezky ~3~ ~3~~3~
Baghíra s Mrňouskem 42689
17.7.2013 21:18:09
Ahoj vsem,
Kaviko: zanet prsu Ti oprvdu nezavidim s první holcinou jsem ho mela za 5 mesicu kojeni 4x az mi nakonec vyhrozovali rezanim,jakou jsem mela bouli.Hlavne,ze uz je to lepsi.
jinak ten cas strasne leti,uz je to mesic co je ten nas mrnousek na svete a me to tak nepripada.Nevim,jak vy,ale ja ještě nejsem stále schopna to všechno skloubit dohromady jak je zapotřebí.Dve strsi dcerky 7 a 4 a malého.~a~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 656  [Dalších 636 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.