| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2771  [Dalších 2751 >>]
Rybka + 2 Rybičky 130389
2.9.2013 22:18:32
To je teda pěknej prcek. ~y~ Filip je taky hubenej na svojí dýlku, měl by mít o půl kila víc, ale to by nesměl bejt takovej akčňák, on to všechno vybije. ~d~ S jídlem neváhej a tu kaši zkus, když mu to nesedne, tak zase vysadíš, ale aspoň bych to zkusila, třeba to bude ok a víc se vyspíš.
nejsem_tu
  • 
2.9.2013 8:15:26
Ahoj, hlásím se po kontrole u doktorky koncem minulého týdne - Vítek si jede stále svým tempem, v 6 měsících a 1 týdnu má 5,83kg a 63cm (to teda myslím změřili blbě, ale to je jedno). TAkže i oblečení nosíme proti vám ostatním mini, tu a tam nosí ještě něco 62, jinak 68, a ta je mu na délku akorát, ale na šířku by se obvykle vešel 2x ~:-D Jinak je pořád a stále v pohybu, v kočárku jezdí zásadně na čtyřech a v prostoru začíná regulérně lézt, což k jeho velikosti vypadá docela vtipně.
Jen mám pocit, že mu přestává stačit energie z mlíka ~d~, vstává teď za noc i 3x a i přes den chce jíst čím dál častěji. Jenže zeleninu jí teprv 14 dní - chutná mu, ale celkem po ní má bolení bříška, tak bych chtěla s kaší ještě nějakou chvíli počkat.
Rybka + 2 Rybičky 130389
1.9.2013 22:22:52
Žubko, zítra držím palce, ať se mu ve škole líbí! Bude to určitě silný zážitek pro vás pro oba. ~;)
Rybka + 2 Rybičky 130389
1.9.2013 22:21:48
Žubko, jsem slyšela, že ta MS po delší přestávce bývá silnější, že je vyšší narostlá sliznice a vyplavuje se to, ale další měsíc už by to mělo být zase v normálu. V to pevně doufám, protože teď je to fakt humus. Operovat tě budou asi i s MS, ale bylo by to hodně nepříjemný, tak snad mrcha nedorazí, ale známe to, že, vždycky jak na potvoru... ~Rv

Jo a ty pyžama určitě koupím 9-12, Filip je sice výškově na 50. percentilu, ale je únorovej, tak aby mu to přes tu zimu vydrželo.
x x 15263
1.9.2013 21:43:54
Rybko a máš tu MS asi silnější než před těhotenstvím, co? Já se toho děsím, určitě se mi to spustí zrovna před operací ve středu večer. Zatím pořád jen špiním, ale břicho mě bolí, jako kdyby se to mělo rozjet každou minutou. ~q~
x x 15263
1.9.2013 21:42:33
Určitě kup 9 - 12, zima teprve začne, já jsem koupila bundu na zimu 9 - 12 a tuším, že do února, března nevydrží ani náhodou. A to je tak úžasná, nemohla jsem odolat :-). Ale moje děti jsou dost vysoké, kluk jde zítra do první třídy, je červnový, má 6 let a oblíká věci na 8 let. ~z~
Rybka + 2 Rybičky 130389
31.8.2013 19:39:30
O MS mi ani nemluv, jsem to dostala teď ve středu po půl roce (plus 9m těhu, takže po 15m) a je to teda masakr! To mám za ten půlrok klidu. ~t~

Zrovna dneska jsem si řikala, že musim Filipovi pořídit nějaký zimní pyžama a taky to asi budou 9-12. Jako vejde se ještě do 6-9, ale moc dlouho už asi ne.
x x 15263
31.8.2013 19:17:50
Rybko naštěstí už se mi mlíko nedělá, jako jo, když se snažím odstříkat, tak se něco málo udělá, ale nestojí to za řeč, nevím, jestli by vůbec ještě malá věděla, jak se přisosnout, raději to ani nezkouším, protože by to na mě zase padlo. Ale při tom mém rychlém hubnutí by stejně kvalita mlíčka dost trpěla, tak si to říkám tak, že mě to akorát vyčerpávalo a jí by to nic moc nepřineslo. Zdraví mám jen jedno a hlavně musím být fit, teď jen tak vegetuju, nemám žádnou energii.
Holky jakou oblékají Vaše děti teď velikost? Naše Šárka suverénně 9 - 12 měsíců. Něco má dokonce i větší. Je dlouhá, škoda mluvit. ~t~
x x 15263
31.8.2013 19:14:42
Evo já jsem měla taky těh. cukrovku, od 24. týdne, kdy se na to přišlo, asi po 3 týdnech jsem musela dostat inzulín a skončila jsem s 22 jednotkama na noc a ráno. No neshodila jsem, ale ani jsem v těhotenství nakonec nic moc nepřibrala. Ale měla jsem alergii na něco v tom inzulínu, protože mám ještě teď jizvu na břiše a stehneh od aplikace.
Jinak díky, ve čtvrtek to snad zmáknu, jenže se mi začala rozjíždět MS, už od čtvrtka a pořád jen takové hnědé špinění, tak čekám, že se to plnou silou rozjede zrovna ve středu večer. ~q~
Evo a jak máš staré děti? Jestli jsem to někde nepřehlídla.
Rybka + 2 Rybičky 130389
31.8.2013 15:37:22
To já mám "jen" ještě 3,5 letou holčičku. :-) Je fakt, že když si chce hrát s Filipem, tak je spíš musím ještě hlídat, než že by to byla nějaká pomoc. Přece jen nemá z toho ještě rozum, sice ví, že mu nesmí nic malýho strkat do pusy atd... ale věřit se jí rozhodně nedá. ~t~

Žubko, když jsem přestala kojit starší dceru, taky jsem to obrečela. To už jí ale bylo 14m a odstavila se sama. No ale jak píšeš, má to svý výhody, aspoň se vyspíš. ~R^ Filipa zatím kojím a vyspím se jak kdy, včera třeba jed v 8 večer a pak až v 6 ráno, takže to byla dobrá noc. Někdy jí ještě kolem 2 v noci. Ale i tak to celkem jde, jsou horší děti, co chtěj sosat co 2 hodiny třeba.

Jinak držím palce, ať už jsi brzo v pořádku!
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2771  [Dalších 2751 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.