| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8992  [Dalších 8972 >>]
Mufina + 4 rarášci 5426
31.5.2014 8:43:07
zástěrku potřísněnou chi chi, to my abychom se po jídle kolikrát převlíkali a to asistuju, polívka samostatně u Matěje moc nehrozí. Máte fakt šikovné děti, ty naše by se snad nechaly krmit všechny.

Matěj včera nočník bojkotoval ~a~ . Ale pak jsme stejně byli celé odpo venku, ti přišli tak špinaví ..... ale spokojení.

Krásný víkend ~z~

Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
28.5.2014 11:27:19
Eminka nočník furt nic, ale už říká, že je pokakaná a občas se snaží říct to dopředu, ale to jí mozek ještě nehlásí. ~;) Nehrotím, chválím.

Jí sama už dlouho, i polévku v pohodě sní. Sice má zástěrku potřísněnou, ale její "MAMI TY NE, JÁ SAMA BUDU JÍST!!!" mi nezbývá než respektovat. ~:-D

Mufina + 4 rarášci 5426
28.5.2014 7:23:50
My potřebujeme k ochotě sedět na nočníku ty vedra, jakmile trochu polevily, vydrží jen chviličku a chce zase plínu, nevyčural se od té doby ani jednou. Ale hlavní je, že neprotestuje, když ho tam chci posadit.

A Matěj si letí pro talíř když začnu rachotit s hrncema. Teď už pochopil, že se musí i uvařit, že hned nic nedostane a talíř si jde chystat až vidí, že začínám vytahovat talíře. Smete všechno ze svého stolečku na zem jedním šmahem a uhnízdí se v židličce. No a pak sní třeba jen tři lžičky ~y~.
Edvi+1+1 46083
27.5.2014 16:49:41
Tak u nás nočník stále nic. ale jí sám už dlouho. Většinou ještě nemám ani dovařeno a už sedí v krmící židličce a mlátí lžičkou o stůl at už to přinesu, no a pak to doslova zbagruje.~t~ a přidá si tak ještě dvakrát.~t~ ~t~
Mufina + 4 rarášci 5426
26.5.2014 18:05:42
U nás taky tak. Snaží se dát do pusy co má na lžičce, ale nabírám já. Když ho nechám samotného, tak si s jídlem hraje, rozhazuje, matlá a v puse nic.
trestidlo 124082
26.5.2014 14:30:26
Mufina: je to s tím jídlem boj viď? Podle popisu mám pocit, ze to mas ještě o chloupek těžší.

Holky a už vám děti jedí samy? Šárka sem tam sousto donese do pusy, ale ze bych ji posadila k jídlu s vidličkou a jez, tak to fakt ne:D
Mufina + 4 rarášci 5426
25.5.2014 22:09:35
Mám radost ~z~ Matěj přestal řvát, když vidí nočník a sedá si na něj. Už se párkrát i vyčural, líbí se mu, že když tam načurá, objeví se autíčko. Už mě i párkrát tahal a ukazoval, že chce sedět, jinak dávám já, když už se nebrání. Myslím si, že pomohlo to vedro, bylo mu v plíně asi horko, po vyčurání šťastně chvílí lítá s holým zadečkem.

Třeštidlo, s jídlem jako by to bylo u nás, ale postupně se lepší. Někdy si myslím, že mu něco konečně chutná, ale on si to střádá pěkně ve tvářičkách a až je má plné, tak to chce vyplivnout. U něj to moc není poznat, že si to tam cpe, protože má tvářičky jak křeček i když v nich nic neschraňuje. A pusinku otvírá i když ještě nespolkl sousto. Ale už umí aspoň vyplivnout když mu řeknu, předtím chodil a dělal mmmmm, mmmmm a nechtěl pusu otevřít ani za nic a nosil si to třeba půl hodiny.

trestidlo 124082
21.5.2014 19:49:33
Mufina: to mi pobavilo, svlika se jak stripter:)

Jinak Šárka: taky skoro nejí, žádné jogurty, žádné máslo, žádné pomazánky.... Des bes, ale průběžně zkouším. Násilím ani pod tlakem to nejde, když řekne konec tak konec. Jediné co štve, že se s tím vařím. No tak to třeba dojim já.

Nočník: pres den doma je v kalhotkách a posazuji. Neříká si. Občas nehoda. Na kakani si docela říká a počká. Na noc a na ven zatím plinky, to nevydrží.

Spaní trošku lepší, ale stále je v noci vzhůru.

Mluvení: tenhle týden začíná krásné opakovat. Nesrozumitelně, ale snaha vidět je.
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
14.5.2014 19:52:45
Tak to Eminka je vztekloun taky. Ani jeden z kluků se mě nesnažil mlátit, kousat, kopat... na rozdíl od něžné, roztomilé holčičky. ~8~ Je hysterka první třídy. Dokonce jsem se manžela ptala, jestli nejsem taky taková, jen to třeba nevidím, ale prý ne. ~t~ Tak nevím, kde to vidí.
Navíc posledních pár dnů zlobí s usínáním, vyvádí, řve, skoro zvrací, že spát nepůjde a ne a ne a ne. Nakonec teda usne, ale je to škoda, už usínala tak hezky. ~d~
Mufina + 4 rarášci 5426
14.5.2014 9:00:46
Edvi, já popisovala oblíkání Martínka, co bude mít v září 4 roky. Jsou vidět ty rozdíly mezi dětmi, o dva roky mladší Eminka chce a umí, Mart. nechce, tak dělá že neumí.

Matěj se oblíká dobrovolně když vstává, to si nachystá plínu a oblečení a když jde ven, to letí do skříně pro mikinu a tepláky. Jinak pokud ho chci přebalit přes den, taky se musím prát, přece se nenechá zdržovat od jeho veledůležitých činností. Je to vztekloun první třídy.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8992  [Dalších 8972 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.