| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Březen 2011 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6155  [Dalších 6135 >>]
albert1 99024
29.1.2013 22:19:11
Take vsechny zdravim a jsem zvedava, jestli se ozve Anicol, mela termin v puli unora~:-D U nas doma je to divocina, ted jsou obe holky i manzel nemocne, takze mam o zabavu postarano, tentokrat uz jsme viroze neunikli, tak jsem zvedava, kdy odpadnu ja. Mejte se vsichni co nejlepe a budte zdravi, z Trebici Vas zdravi Janca&Zituska~x~
puira 83157
13.10.2012 18:52:30
Zdravíme zdravíme..Adélka se proměnila z naší hodné holčičky ve vzpurnou, věčně vztekající holčičku, neposedí, pořád leze do výšek, jakákoli židle, stůl, stolička, tohle vyhledává a zkouší moje nervy. S Markétkou mají hezký vztah, docela mě to překvapilo. Nemoci se jí zatím vyhýbají /zato se starší pořád něco, tak se to vyvažuje :/ Víc mě zrovna nenapadá, kdyby tu byla nějaká známá maminka, napište, co vy :) Zdravíme moc ~q~
Racochejlíček 109902
18.9.2012 21:59:26
Koukám, že tu nikdo moc nepíše a konverzace nějak uvadá. :-(
No naše Amálka je šídlo, běhá, na odrážedle pořád jen couvá, s kočárkem na panenky jezdí vždy, když ho najde, snaží se po nás slovíčka opakovat, no a někdy nás překvapuje, co vše nedokáže :-D
Iva 129122
17.9.2012 22:33:22
už nám byl rok a půl, to to letí
je to děsné šídlo, řádí na dětské motorce, na zahradě s dětským kortoučkem, tatrou po nás, všude leze do výšek a padá..., bouchá se do pusy, krev, věčně samé škrábance, říkáme první slova máma, táta...nočník zastrčil pro jistotu pod kuchyňskou linku, je to děsný aktivista, samé hlídání, což u staršího neznám
Jak to máte vy?~;)
sindyy 88151
6.9.2012 9:23:58
Kamarádce spadl malý roční syn z přebalovácího pultu a byl na pozorování v nemocnici. Tady je jedna užitečná stránka. http://www.urazy-deti.cz/. Je dobré vědět co a jak, pokud by člověk potřeboval. Ale přeji všem, ať nic z toho raději nepotřebuje.
sindyy 88151
6.9.2012 9:20:56
Třeba se vám bude někomu hodit toto:
Vyšetření mateřských znamének zdarma: http://www.interbeautyprague.cz/archiv-aktualit/aktualita.html/3_2641-stan-proti-melanomu-zdarma-
sindyy 88151
6.9.2012 9:19:53
Tak naše malá lítá jako drak, má už 12 zoubků. S nočníkem zatím nejsme kamarádi, přijde akorát ukázat na plínku, když už je po ~:-D zatím moc nemluví, jen pár slovíček, jako máma, tata, baba, ham, nene, mnam mnam, jeje a když ukazuje na něco, tak říká tin. To léto tak rychle uteklo, byly jsem spolu pořád venku na zahrádce. Nejraději si venku hraje s vodou v kyblíku a pak na písku. Zkoušíme jezdit na motorce odrážedlo, ale zatím pořád nechápe, že musí nožičkama. Hodně často drandí po ulici s kočárkem na panenky,m ovšem bez panenky, kočárek má nejraději prázdný.~:-D
A jak se máte vy maminky a batolátka?
albert1 99024
3.8.2012 13:46:23
U nas jsou velike pokroky, hlavne ve zlobeni~t~
Bellinka+Šimonek03/2011 107778
22.7.2012 12:10:29
Ahoj vsem!

Predevsim chci moc pogratulovat Inf a Anicol!! Holky, to je nadhera! Preji Vam obema, at vse dopadne, co nejlepe a at se tu brzy muzeme tesit z novych miminek! Anicol, kdyz budes mit cas, tak bychom mohly opet zajit na prochazku a pokecat. My jsme se vratili z dovolene a v nejblizsich tydnech se nikam nechystame.

Me Simonek zamestnava natolik, ze nestiham uz chodit na rodinu a bohuzel je to tu celkove nejake mrtve:-( snad se to po prazdninach zase trochu rozjede- zajimalo by me, jake pokroky vase deticky udelali:-)

Mejte se vsechny krasne a preji nadherne stravene prazdniny!
albert1 99024
2.7.2012 22:38:51
Ahoj,

Anicol moc gratuluji, at to vsechno dobre dopadne a v zime nam budete psat o miminku:-) Inf, nadsen je nejen manzel, ale i my vsichni z "Brezna 2011", carka at zustane;-)

Holky, moc uz Rodinu nenavstevuji, protoze nemam prilis casu a taky se mi zdalo, z v te bezne diskuzi mizi zajimava temata, coz me mnohokrat dost rozcililo a otravilo. Nase mala Zituska je taky poradnej drak, chodit zacina az ted, ale to ji nebrani nam doma poradne zatapet spolecne se svou starsi sestrou, ktera je vylozene skodna, z puvodne krasneho pokojicku vytvorila doupe zrale na totalni rekonstrukci, kdepak panenky, kocarky a podobne "nesmysly" ... Plinky zatim neresim, vysazovani na nocnik se mi u te starsi neosvedcilo, efekt nula, delala si ze me srandu, i kdyz dobre chapala, co od ni chci, mokra plina ji vubec nevadila a jela si po svem vesela az do 2 let, kdy ji to ze dne na den docvaklo bez meho pricineni.

Diky velike ochote obou babicek i dedecku jsem se mohla vratit alespon castecne ke sve velke vasni - konim a soucasne uz chodim zaskakovat do lekarny za dovolenkujici kolegyne. Stale samozrejme plati, pokud mate jakykoliv dotaz souvisejici s leky, klidne napiste, pekny nejen dnesni vecer Vam preje Janca~;(( albert1@seznam.cz
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6155  [Dalších 6135 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.