| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 34978  [Dalších 34898 >>]
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
22.6.2016 21:44:38
Holky, pipinky a prdylky mame davno za sebou. Ona je ponekud dopredu v tomto směru. Ale to az osobne. No, ze vase ditka pouci, tak s tim pocitejte. Holky, stejne se to vase ditka ve skole dozvi, tak budou jiz pripraveni.
Lucka se tesi na pendolino. Nemuze se dockat.

Blizko, brzy se vykuliruj, at jsi na srazik fit.

Molly, jo jo hubenour. Taky zavidim.

Beremi, dik za listky.
Molly. 74807
22.6.2016 20:46:57
No právě, Stella je v tomto taky čistá duše. Nebo teda spíš ona je takový mimoň, tyhle věci ji vůbec nebaví. Začínám se bát, plánovala jsem si, že se děti zabaví samy a nebudou potřeba hlídat. No...ještě popřemýšlím :-)
Dan určitě bude muset jet do Frýdku, nakrmit ještěrky a tak. Tak dojet do Ostravy už mu asi moc problém dělat nebude.

Jo a mě zajímá, jestli s tou muší váhou není třeba vegetarián, ať mu kdyžtak koupíme nějakou hlávku salátu, ať má co jíst ~t~
Beremi 80377
22.6.2016 17:07:16
Jízdenky máme, přijdeme na tuty. Blízko, třeba Kdes ho našla, co na něj kluci a tchánovci, co pije a tak....
Evus, pipínky Rosi vážně neřeší, ta se bude pohoršovat.
blizka 104177
22.6.2016 15:00:50
No Evuš...to neměj strach..už jsem mu o vás trochu vyprávěla a s dětmi,hlavně děvčátky má zkušenosti..sám má dcery..
Vy jste tak zvědavé:))co byste chtěly vědět..ještě nějaké rozměry?:)))
No a to co nám Lucka poví,tak to bude/až na to fuj/prostá pravda:)

Molly, jestli není Lucka ve věku ukazování pipinek..tak náš Adam je ve věku ukazování prdýlek a ne a ne to z něj vymlátit:)))..a o pipinách mluví taky,tak tu je aspoň uvidí:)))
Jo a na pipinu se ptal mě už několikrát a co se týče horní části..tak to kolem mě chodí a to je furt prsa,prsa prsíčka a ještě by je nejraděj pomačkal..joo:))tak se těště.a mějte se na pozoru,je to takový nevinný andílek../to dotáhl ze školky od vnuka ředitelky..tyhle badatelské zájmy:)/

Jo jasně Molly,pokud se nic nepřihodí a my přijedem,tak samo,že se sejdem v Ostravě..a v podstatě bysme se mohli sejít klidně s manželem tvým až v tom blížím městě..si ted nevzpomenu na jméno, aby nemusel tam zajíždět..akorát sedačky bych měla asi jen dvě..no možná bych splašila i pro Bertíka...ještě to doladíme..
Holky..momentálně polehávám..měla jsem zánět močáku,anitbiotika a po 4dnech jejich užívání na mě vlezla angína..krk mě bolí už 6 den jak prase a dostala jsem jiná antib.at to pokryje spodek i vršek:)..tak doufám,že jo
Molly. 74807
22.6.2016 13:00:41
Já jsem celý den vydýchávala, že někdo, kdo má dva metry, může mít 75 kilo. Tolik když jsem měla na střední, tak jsem byla super štíhlá. Uf :-)

Evi, prosím tě...není ještě Lucka ve věku ukazování si pipinek a tak něco, že ne? Nebude nám obtěžovat děti nebo je vzdělávat v této oblasti...? ~t~

Blizko, mohli bychom se teda domluvit, že se všichni sejdete v Ostravě na hlavním? Ještě se mi prosím ozvi do mailu s telefonem, tvůj nemám uložený. Děkuju :-)
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
21.6.2016 20:39:28
Blízko, už teď mi je Ondra moooc sympatický, že nebudem muset dál vlakem~t~~z~
Néé, že bych byla nějaká fajnovka, ale to cestování Pendolinem 3 hodiny s milou, hodnou Lucinkou mi fakt bude stačit~n~ Cestovní delka stále přetrvává~7~
A to nám jako nic více o Ondrovi nepovíš?~y~ Neboj ona ho Lucka v autě vypovídá~t~ ~t~ A první otázka bude: to vy se jako milujete, jo? A dávæte si pusinku? No fůůj pusinky~t~
Tak Ondru prosím na Lucku důkladně příprav, aby nás za první zatáčkou nevysadil~t~~n~
blizka 104177
21.6.2016 11:49:33
Molly, tak kdybychom dojeli,tak samozřejmě vezmem kohokoli rádi,Ondřej-náš velký /196cm,75kg/kamarád:)má 9místné vozidlo,ale to ani nebude potřeba,že jo..on vozí ty poslední sedačky vyndané,takže i takto vezmem v klidu Evííka:)))s Lucinkou,tou jemnou,milou a tichou holčičkou:)..stačí?:)
Molly. 74807
18.6.2016 18:37:50
Jo a Stella bude slavit narozky až na té chatě, v úterý, aktovku dostane až tam. A brusle. A dort. A ještě nějaké dary. A vůbec netuším, jak to všechno převezeme.
Molly. 74807
18.6.2016 18:36:43
Blizko, já vůbec netuším, co je ta vesnička zač ~t~
Každopádně, vy budete v autě 4, když Dan vezme do auta Beremi, Rosi a Berta, tak má ještě jedno místo volné. Sice nepohodlné, ale volné. Nenašlo by se u vás taky jedno? Že byste se všichni sešli v Ostravě a nacpali se do těch dvou aut? Máme sedačku pro malého, sedačku pro nějakou velkou slečnu a ještě podsedák. A že byste všichni jeli z Ostravy?

A řekneš nám něco víc o pánovi, co s vámi přijede? Ať pak nevyzvídáme na místě, ale víme základní info předem? :-)
blizka 104177
18.6.2016 17:54:40
Molly, právě jsem si to myslela,za prvé,že jsou to Ježonky,už jsme na to koukali,ale jsou tam dvoje:)),tak které to jsou,Nižní nebo Vyšní?
A za druhé..to mě právě taky tak napadlo,že se jako za manžela zavěsíme,když poveze ostatní...takže ani prostá žena není tak blbá:))
Jo a my už jsme měli narozky 3.6,Matěj,dostal aktovku od emipa s dinosaury a líbila se mu..nějaké stolní hry a mravavenčí akvarium:)..zatím jsem ale žádný do něj nenachytala
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 34978  [Dalších 34898 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.