| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
/clanek9997.htm

Do fronty!

Dana MihálikováPsychologie Dnes

Člověk za námi nám nepříjemně funí na záda a vlezlou melodii o rolničkách slyšíme už po osmé.

(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34424  [Dalších 34354 >>]
blizka 104177
*

21.11.2014 0:21:21
Evuš, netruchli:)), my máme z ložnice noclehárnu...ale dobrovolně,nám to nevadí,naopak manžel to ve svém stavu vítá...máme vedle sebe 3postele a spí se nám krásně:),když si jdem o půlnoci lehnout,očucháváme a mazlíme ty naše krásný ušatý chlapečky a říkáme jim do oušek/teď nemrčíte co?:)) a ty Adame neříkáš,když se ti něco nelíbí..nikdy a nikdy/jeho oblíbená hláška/ a moc nás to nabíjí...
Evuš, držím palce..nejsi v tom sama,Štěpánka jde taky zítra na pohovor,je z toho na nervy,protože je mladá a nezkušená a neví vůbec co ji tam čeká a co má říkat..je to pro ni dilema a ani já nevím co jí poradit, protože dělá zrovna takový zajímavý a dobrý počítačový kurz při pracáku/ platí jí dopravné a i dostane 3tis. na měsíc/v dnešní době,kdy nemá nárok ani na podporu,je to zázrak//,ten jí končí 15.12 a ted jí oslovila firma a chce ji od 1.12..mají dvě prac.pozice,jedna je nová prodejna bezlepkových potravin spolu s malou elektronikou a příslušenstvím/vlastní ne příliš známé značky na zdejším trhu a druhá pozice je servisní a skladové centrum zaměřené především na elektroniku (tablety, telefony, příslušenství). Zaměstnanec by ze začátku byl k ruce stávajícím servisním technikům a obstarával by běžnou agendu spojenou s chodem kanceláře i servisního střediska ..no a ještě má tip do další firmy,jako záskok za mateřskou do administrativy,jenže tam se ne a ne dovolat ke sjednání schůzky/tam by šla nejraděj, na druhém místě je ta druhá pozice a na posledním ta první pozice,jenže tam zrovna si myslím,že ji chtějí..no a od 1.12 jí napsali..jenže to je dilema,nedodělat kurz a jít do rozbíhajícího se obchodu,který nemusí býr úspěšný a pak opět přijít o práci..nebo třeba to bude dobré a ona to odmítne kvůli kurzu...fakt nevím ani co bych dělala já..no uvidíme co se zítra dozví
EVUŠA (syn 10 a dcera 4 ) 11614
*

20.11.2014 20:09:01
Ano, vrátí ti celých 4.tisíce, tedy u vás manželovi. Mě 4,5 tis. teda jestli najdu doklad o zaplacení~t~
Vám vrátí víc, jseš na mateřské. Manžel bude mít na tebe odpočitatelnou položku ze základu daně.
Tak zítra v 15 hod na mě holky myslete. Půjdu na popravu. Beru si s sebou notýsek s poznámkami, které jsem si právě sesmolila, jelikož si zítra na nic nevzpomenu~n~

Molly, to jsem zkoušela se tajně odstěhovat. Lucka v noci ječela, kde jsem~q~
Vzbudila Míšu a manžela a nastěhovala se ke mně a spala dál~7~
Je u mě jak klíště~a~
Molly. 74807
*

19.11.2014 22:37:23
Spaní s Luckou v posteli ti zoufale nezávidím! Já jsem teď měla období, kdy jsem častěji kojila, u toho usínala a i to malé miminko má obří vliv na stav mých zad. Jakmile ji poctivě dávám zpátky do postýlky, spíme obě o poznání lépe.
Třeba by Lucka nepohrdla spánkem ve stáji se svým novým vánočním dárkem?
Anebo kdyby ses prostě v noci vypařila spát do její postele?

Pohovor ti nezávidím a úplně tě chápu! Chtělo by to nějaký kurz na zvýšení sebevědomí a jak docílit příjemného nenucenho vystupování, ale zrovna takový druh kurzů mi přijde děsně trapný. Tak asi prd, no.

A prosím tě...bude teď nějaká sleva na dani za školkovné, cituji: "Novinka má formu slevy na dani, tedy částky odečítané přímo z daní, nikoliv „jen“ ze základu daně."
Očividně tomu rozumíš, když tě chcou v nové firmě (účetnictví a daně by spolu mohly souviset, ne? Nebo je to jako rozdíl mezi chirurgem a doktorem paleontologie?). Kolik to dělá peněz, když platíme školkovné 400 měsíčně? Zdá se mi jako blbost, aby vrátili celé ty čtyři litry za rok, ne? Vysvětli to prosím nějak blbuvzdorně.

A ty fotky už vybíráš? Budeš chtít letos kalendář? Já už mám náš hotový, akorát by mi bodlo, kdyby tak na hodinku napadl sníh, abych měla něco tematického na prosinec...
*

19.11.2014 18:33:45
Jinak pracovní schůzku mám v pátek odpoledne u majitelů v jejich baráku~7~
A to jsem jim psala, že chci schůzku na neutrálním místě. Jsem myslela jako třeba v restauraci apod. To asi nepochopili, že jsem chudáček introvert a že se budu nervovat a potit~n~~n~~n~
Proč jako k nim hned do baráku??? To mě jako budou ukazovat všem 5ti společníkům???
Ať už to mám za sebou nebo se zblázním. V práci mě bolí z nervů břicho. Mám výčitky, strach co bude, jestli se rozhodnu pro novou práci. Jestli se mnou zaměstnavatel vyrazí dveře~7~
*

19.11.2014 18:28:49
Holky, koně fakt ne a hotovo~o~

Beremi, no koukám, že to nebudete mít s Rosi jednoduché~:-D
No počkej až se Bertín narodí, ta mu ukáže kdo je majitelkou hmotných statků~t~
Odstěhovat do zadního pokoje? Hele, Lucka má svůj pokoj sousedící s ložnicí a myslíš, že jako v něm spí??? NIKOLIV~o~~o~~o~ Spí stále se mnou a mě to už leze krkem~q~~q~~q~ Se nevyspím, bolí mě záda, hlava, ale ona je vyspalá, spokojená, že já NE~o~ Dnes se v noci probudila a prý: mamííííííí posuň se a já s hubou na zdi říkám: a jako kam se mám jako posunout, když už jsem celá na zďi~o~~o~~o~
Prý ještě dál~q~~q~~q~ Kdyby, alespoň hned usla, ale ona sebou hodinu mele tělem a hubou~o~~o~~o~
Molly. 74807
*

18.11.2014 17:58:37
Hele, neorá ona s tebou náhodou trochu? ~t~ Jak se těší na sourozence, nedala by mu to dobrovolně? Jestli ne a nepomohl by ani bonbon, dala bych tam pavouka nebo něco tak.
No a n změnu pokoje asi taky zapomeňte, no ~t~
Červená je fajn, ale jenom na jedné stěně. Nemohla by zbytek být nějaká světlejší tapeta s červenými prvky? My máme v obýku 3 stěny šedé a taky to k té červené vypadá moc dobře. Ale bordel tu je, to ano...~t~

A s koněm mám smozřejmě pravdu já, potřebujete dva, ale jako jo, musím uznat, že i tvůj názor má něco do sebe. Jdu vyhrábnout Zoji granule z pusy, tak zatím!
Beremi 80377
*

18.11.2014 16:52:50
Jeste vcerejsi akce vas jiste pobavi. Predevcirem tatinek konecne smontoval Rosi novy pradelnik. Koupili jsme ho uz v lete, do sady s posteli, krasne bily. Uz pri prvnim pohledu rekla, ze ten stary, hezky dreveny, ma radeji. Ale nakonec si do nej sama prehazela vetsinu veci. Hezky jsem ji prerovnala zbytek a vcera vecer jsme s tatinkem puvodni skrinku prestehovali do loznice, abych tam mohla dat veci malymu. Rosi vylezla z vany, sla do pokoje a hned spustila sileny rev. Ze chce ty svoje stare suplicky, ze je ma rada... Pak si prinesla krabicku s hrackama a povida: Vy moji chudackove mali, ted nemame svoje suplicky... ja je mam moc rada... ty novy dejte klidne Evelince.. ja se na ne nechci ani divat ( a udelala pred nima barikadu ze vseho moznyho).. ja to s ni resila a ti dva sedeli za rohem a chcechtali se. Nakonec proslo, ze jsme ji do pokoje dali oboje. Rikam si, klidne ji tam necham ty stary, ale s tema novejma to vypada vyrazne lip. A navic jsou fakt vetsi, uz se ji tam veci pomalu nevesly. Kdyz ji tam necham oba, neni tam k hnuti.... Slibila jsem, ze si muze vybrat, jakou barvou ji ten pokoj vymalujeme, aby ta bila vic vynikla. Moc ji to nezaujalo, ale kdyz uz, tak chce cervenou! Ruzova nebo oranzova, aby to nebylo jako v bordelu ji nestaci..... A ted baby radte? Napadlo me, ze by se jako zazracne v te nove skrince obcas objevil nejaky bonbonek, co myslite?
Obavam se, aby takhle jednou nepoznala, Ze Bertik dostal jeji postylku, kocarek, zidlicku,.... i kdyz ona uz je davno nepotrebuje. (mimochodem, ted ji nikdo nerekl, ze ty stare supliky dostane on, protoze jsou do sady s prebalovakem) A to, ze planuju v lete presunout ji do zadniho pokoje, aby maly sel z loznice do svyho a zaroven zustal co nejbliz k loznici, na to abych radeji rychle zapomnela.
Beremi 80377
*

18.11.2014 16:24:29
Evus, nenech se od Molly zviklat. Kone fakt neeee!!!! Ale mozna se zkus poohlidnou, jestli u vas nekdo v okoli nema a kup ji jizdu, to by ji urcite potesilo a mozna i trochu zkrotilo.

My ted mame za sebou nemocny tyden. V utery Rosi z niceho nic dostala 40 horecky. bylo to 24h prakticky nesrazitelne. Druby den jen mirne, kolem 38 uz bez srazeni. Treti den ji bolelo v krku ze ani pit nechtela a dalsi den uz radila a nebylo ji vubec nic. V patek Eveli ten samy prubeh. Docela jsem se bala, abych to nechytla, ale nastesti ne. Dnes uz obe mazou do kolektivu, uf.
Molly. 74807
*

18.11.2014 10:14:11
Evi, souhlsím s holkama. Jednu práci máš jistou, to je moc dobře a pokud tě chcou jinde, přistoupí na tvé podmínky. Nepřistoupí, nepůjdeš k nim. Fakt máš nejlepší výchozí pozici. A prachy se vždycky hodí, takový kůň toho sežere!
Na toho jezdícího jsem taky někde narazila, ale nemáme pozemek, v obýváku by se moc nerozšoupl a venku z barákem by nám na něj slintaly cizí cigánské děti a to děkuju pěkně.
Takový poník...nebo ten střední koník...ten už by šel, ne? Jistě pořád hledáš nějkou sportovní aktivitu, ve které by Lucka zazářila, tak už nehledej. Možná akorát popřemýšlej, jestli bys neuživila dva koně, protože až jednomu Lucka přivodí infarkt, aby mohl nastoupit druhý a ten první měl čas zase nabrat sílu :-)

Dostáváme od příbuzných peníze pro holky na Vánoce a já nemám nejmenší ponětí, co jim koupit. Naběhnu do Lidlu, mají tam hezké dřevěné hračky a různé výtvarné potřeby. A tím moje fantazie došla už naprosto.

Beremi, co Rosi?
*

17.11.2014 20:57:13
Holky díky za povzbuzení ohledně prac.nabídky. Už jsem se docela uklidnila. Buď přistoupí na moje podmínky a půjdu k nim nebo se nedomluvíme a zůstane vše při starém. Podmínku mám jedinou a to volnou prac.dobu. Abych mohla děti odvézt do školky a školy, takže prac.doba od 8 hod jako mám teď a abych mohla dojet do školy pro Míšu a dovézt na doučování, kroužek a vrátit se do práce jako můžu teď. Prostě děti na 1.místě. Naopak jsem schopna zajistit hlídání dětí a být dle potřeby v práci i do večera nebo i pracovat z domu. Prostě nemohu sedět denně v kanceláři od 8 - 16.30(8,5hod). Školka je do 16hod a družina do 15.30~7~ A to je družina 8km od místa zaměstnání. Sjednám si s nimi schůzku a uvidíme.

Blízko, já ti dám stáj pro koně~o~
To si piš, že by se vešla, ale mě nic koně neříkají, spíš naopak. Pes, kočka a želva stačí~;)

Beremi, uražená Lucka bude, ale to má smůlu~z~
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34424  [Dalších 34354 >>]

Komerční sdělení

Chraňme děti před zubním kazem, vyzývají odborníciChraňme děti před zubním kazem, vyzývají odborníci

Jak se vyhnout během Vánoc nemocemJak se vyhnout během Vánoc nemocem

Celé Česko čte dětem Tajemný život sněhulákůCelé Česko čte dětem Tajemný život sněhuláků

Všechna témata

(C) 1999-2014 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.