| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
/clanek10015.htm

Původ vašeho příjmení na novém serveru: Příjmení.cz

Redakce

A je to venku. Po mnohaměsíčních přípravách spouštíme nový web.

(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34576  [Dalších 34506 >>]
Beremi 80377
*

5.3.2015 17:44:01
Evus jak dopadla ta socialka?
Molly, uz je Zoe dobre?
blizka 104177
*

27.2.2015 9:34:14
Evuš, držím pěsti..je to fakt úřední šiml bezohledný..ale ty jsi baba odolná,ty to zvládneš..
No Beremi neprovokuj,prej hubnout kojením:(,kojila jsem oba kluky za sebou každého cca 1,5roku a pořád mám 8kg nahoře:(((..nějak mi to nejde zhubnout porád
No a jak se u vás vyvíjí choroba..malá už je dobrá?
U nás..no ve školce asi/nebo od jednoho kamaráda/ jsme chytli zánět spojivek,takže já jsem zakysaná,Matěj už to má pryč a Adam se budí s oběma očima zalepenýma chudáček a vždy hlásí..mami co budu dělat s těmahle očičkama,nemůžu otevřít?...ale jinak nic,nemají to ani moc červené...akorát včera ještě blinkali oba, nevím co to bylo,dneska už jsou dobří...takže je mám celý týden doma.
Jo s tou mou prací-pobočkou knihkupectví by to bylo paráda,ale beru to s rezervou, prostě bud se šéf rozhodne anebo ne,nijak to asi neovlivním moc...poslala jsem mu takový informační mail o stavu knižního trhu ve městě a o možnostech kde by to připadalo v úvahu..a to je vše co mohu udělat..
No a Štěpánka?..Teď před chvilkou právě udělala řidičák..uff,jsem ráda...a dneska taky čeká na zprávu jestli ji vzali do Takka, byla ve třetím kole pohovorů,tak třeba,..dnes se uvidí. Taky do dneška pořád čekala,že se jí ozvou z pracáku,neb se hlásila na takové stážistické místo na některý úřad, hledali 10lidí absolventů na roční stáž na různé státní úřady a pořád že se ozvou ozvou a do dneška nic..takže od pondělka, pokud ji nevezmou v Takku, jde na měsíční brigádu do jedně fabriky do výroby a mezitím bude hledat dál no..
Molly. 74807
*

26.2.2015 20:19:11
To je hnus, taková buzerace! Co kdybys jako nebyla doma, nemohla si vzít dovolenou? Nakopat je do řiti, fakt.
EVUŠA (syn 10 a dcera 4 ) 11614
*

26.2.2015 18:18:41
Beremi, no to teda tiše závidím. Myslím tu tvojí figuru~;), to kojení ne ne ne~3~
S manželem počítám tak maximálně do neděle a končí s dietkou~t~
Tak Rosi chutnají antibiotika?~t~ Tak hlavně, aby byla už ok.

Lucka má v neděli taneční vystoupení, tak jsem na ni zvědavá.
Zítra máme v 9 hodin sociálku na šetření ohledně Míši, tak na mě myslete. Jsem nervózní. Paní mi volala včera, že přijede v pátek, tak se ptám kdy v pátek, prý někdy v pátek, tak ji říkám, že budu doma v 15,15, tak prý to je dlouho až si vezmu dovolenou. Tak ji říkám, že jsem zaměsntnanec a že si jen tak nemůžu vzít dovolenou, že mám termíny atd., tak až si prý vezme dovolenou manžel. To už jsem byla nasraná, tak ji říkám, že je manžel také zaměstnanec a jestli by mi alespoń neřekla, jestli přijede dopoledne nebo odpoledne. Prý neví~q~
A že mi teda ještě zavolá. Za hodinu volala až si veberu buď v 9 nebo ve 13 hod. No kráva to je a proto se na zítřek vůbec netěším.~7~
Molly. 74807
*

26.2.2015 10:59:15
Běž někam s hubnutím při kojení!!! ~o~

S ušima drsné teda! By mě zajímalo, kolik jsme už přechodili nemocí, které by doktor naznal jako strašné, hrozné, neskutečné :-) Zdravím babičku!
Beremi 80377
*

26.2.2015 5:19:42
Blizka, to by bylo bezva, kdyby se ti povedlo zalozit novou pobocku. Prace co te bavi a hezky blizko. Urcite dej vedet jak to vypada. Mimochodem, jak je na tom s praci Stepanka?
Molly, uz se tesim na tvuj novy dortik, vzdycky se nad nima rozplyvam. Na rodinne vztahy se vis co. Vsude je neco, nad cim zustava rozum stat.
Evus, porad manzelovi nejlepsi dietu. Kojeni, treba to zvladne.~t~~t~~t~ Ja uz mam za ten mesic dole vic, nez jsem nabrala tehotenstvim. V lete me ani nepoznate.~t~~t~~t~ a To se fakt cpu a jsem mlsna.

Beremi 80377
*

26.2.2015 4:58:23
V pondeli vecer si Rosi stezovala na ousko. Prvne v zivote, tak hystercila. Behem cca 5ti hodin to uplne preslo a spala az do rana. V utery ji nebylo vubec nic. Az do obeda jsem vahala, jestli ma smysl s ni jit k Dr. Nakonec jsem se v podvecer prece jen rozhoupala, aby neprobrecela noc. Nic ji nebolelo, teplota zadna, v cekarne si hrala a dokonce i zpivala. Pripadala jsem si jak magor..... doktor se na ni podival a pry ma v obou usich silny zanet a dal ji antibiotika, prvne v zivote. Chapete to? Kdyz jsem si precetla, ze do ni musim 2x denne po 10 dnu dostat 8 ml cehosi, uplne jsem se desila. Svete div se, zvykackova prichut ji vyhovuje a o lek si sama dobrovole rika!!! Fakt ji nepoznavam. Tedy lecime, jsme doma a Rosa radi jak cerna ruka uz druhy tyden... Jeste stesti, ze je tu porad jeste babicka. Bez ni bych uz byla v blazinci. Jo a konecne k nam dorazila zima. Snezilo od soboty do pondelka, napadlo cca 30 cm. A dnes zacalo znova a nema prestat do patku, pak mirna pauza a do dalsi stredy znova. no jo no, jaro uz jsme letos meli...
Molly. 74807
*

24.2.2015 22:06:00
Právě mi psala švagrová, jestli dohoda platí, že já tmavý dort, ona světlý. Prý se měla mamce do středy ozvat, jestli pojede nebo ne. Takže pojede a já si jdu, už potřetí pro tuto oslavu, naplánovat, co upeču.
Vyplivla bych na ni přes FB plný pytel sprostých slov, ale pak jsem si řekla, že si nebudu kazit karmu a budu slušná. Je nakonec fajn, že dala vědět už dneska, to mám akorát nakoupené suroviny a koupenou novou formu, zítra už bych měla i upečené korpusy.
Molly. 74807
*

24.2.2015 13:22:05
Taky se snažím držet jakože dietu. Od včerejška. V půl 4 jsem potupně poprosila Stellinku o kousek její čokolády. Marnost toto.
EVUŠA (syn 10 a dcera 4 ) 11614
*

22.2.2015 17:48:17
Ahoj holky, tak Lucka měla zánět v oku, ale už to má snad dobrý. Míša zase naraženou ruku, má dlahu, zítra s ním jdu na kontrolu, tak mu to snad sundají.

Blízko, mám švagrovou zubařku, takže co vím, tak nejdůležitější je, aby dítko když jde spát a má vyčištěné zoubky již v noci nepilo cokoliv slazeného. Jenom vodu. No a když se pije jen voda jako stále místo čajů, džusů apod., tak je to to nejlepší co pro zoubky může být. Hlavně nepít colu apod. To je nejhorší prevít na zuby. A když už se cola vypije, tak ihned jít si vyčistit důkladně zoubky.
Dále je nejdůležitější nedávat nic do úst dopělého a pak dávat dítku. Třeba olíznout zmrzlinu, kousnout do sušenky a pad to dát dítku. U miminek dudlík, olizování lžičky, když se dítko krmí apod. Z dospěláka se bacily přenáší na dítko a pak má dítko kazivost zoubků. Švagrová, když vidí, že maminka olizuje lžičku při krmení miminka tak šílí. Jedné mamince i vynadala na dovolené. Je to to prý nejhorší na zoubky u dětí.
No a s omezením sladkého to je jasné.

Beremi, takže Bertíček se už projevuje? Taky mě zajímá co tatínek a Bertíček.

Molly, a nebyl by to pech, kdybys upekla dva dorty a byly by holky nemocné a nemohli byste na oslavu jet, když máte šatičky nakoupené?

Holky, manžel drží opět dietu~t~
On má ročně tak 5x nápad, že bude hubnout~t~. Vydrží mu tu maximálně 14 dní. Tentokrát má prý důvod, že má vysoký krevní tlak.
Včera jsem udělala takové brokolicové placičky s ovesnými vločkami. A móoc mu chutnaly. Je sranda, že kdybych je udělala mimo sezónu hubnutí, tak by je nejedl a řekl mi, co je to za blaf~t~
Prostě budu vařit blafy a jemu bude šmakovat~t~
Vyžaduje vařit ryby. Přitom donedávna jedl rybu pouze na vánoce a byl z toho ještě na nervy, že mu zůstane kost v krku.
No již dietu drží týden, tak ještě týden a budu mít opět na čas klid~R^
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34576  [Dalších 34506 >>]

(C) 1999-2015 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.