| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
/clanek10171.htm

Hledáme rodiny s dětmi, které budou vařit v nové televizní show

Komerční sdělení

V každém díle zvítězí jedna rodina, která získá zájezd do Paříže.

(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34598  [Dalších 34528 >>]
blizka 104177
*

28.3.2015 0:54:01
Beremi,
na nás se neohlížejte, vždyt nám se těžko něco plánuje,zatím s tím budem počítat a doufám,že to vyjde,že budem schopni dojet a vidět se s vámi všemi,manžel vás vždy pozdravuje,když sem píšu...No jinak Beremi, co bylo na PET CT?..na játrech se jedno ložisko nějak zvětšilo a další objekt se objevil na krku.., takže manželovi ten krk budou ozařovat..možná to ta zhoršená psychika od října po té operaci to vše může být důvodem momentálního stavu...no ale nějak jsme se s tím už popasovali,hlavně manžel to už trochu strávil a nastartoval se zas na nový boj...a dnes byl na dalším chemu,ale dojel takový v pohodě,popovídal si víc se svou lékařkou..mimo jiné mu řekla,že ještě zdaleka nevystřílela všechnu munici a že to jejich oddělení má k dospozici dost financí na to,aby mohla zkoušet skoro cokoli ji napadne...takže máme naději pořád...
No budem se na vás těšit:)
Beremi 80377
*

27.3.2015 21:35:59
tak damy, pokecaly jsme s Molly a zveme se k Evusum na vikend 20.6. Ja navrhuji prijet v sobotu a odjet v nedeli. Co na to hostitelka? A Blizko, bude se to hodit i vam? Kdyztak muzeme zkusit nejaky vikend okolo....
Beremi 80377
*

25.3.2015 19:25:55
Blizko koukam, ze u vas je zase nejake hori obdobi, ach jo. To je skoda, ze ani tahle lecba nezabrala. Snad zase zpatky to chemo mu udela lip... kde zase co nasli na tom PET?

Evus diky za nabidku. To vis, ze u vas by to pro me bylo nejjednodussi. Nasi by nas ka vam mohli odvez a zase vyzvednout. Ted jeste aby to daly holky. Na prespani u vas si troufam. I kdyz priznam, ze radeji v tom baraku nez na chate, kvuli malymu. Jo, Rosi projevila zajem o kempovani. Tak bysme treba detem mohli postavit na zahrade stan, jestli nekdo nejaky mate...
blizka 104177
*

23.3.2015 23:33:16
Beremi,dobrý nápad...a ty si troufáš s mimináčkem?
No taky mě napadla Evuš...ale je pravdou,že Molly to má opravdu daleko,hned jsem taky přemýšlela,jak se tam s oběma dětma dokodrcá..
No a my?..jo manžel by určitě jel...akorát..my nevíme jak na tom budem...s léčbou a se zdravím...biologická nezabrala,je zpět na chemu..už měl dvě dávky a v pátek jde na další..a výsledky nejsou nejlepší z PET CT...ale kdyby to přece vyšlo..tak se taky přimlouvám za víkend..třeba taky budu pracující...z knihkupectví zatím sešlo,šéf psal,že to ted teda není v kurzu,aLE KDYBY NĚCO,TAK SE OZVE...NO A dnes jsem byla zanést životopis na poštu..5km odsud v jedné obci bude volné místo na pobočce...tak se tam hlásím..paní je tam sama,jde do důchodu v půlce května...uvidím,budu čekat..
nějak jsem ale vyčerpaná,moc toho nevyplodím...s manželem ty zprávy nic moc..a děti byly 4týdny doma a furt jen samá choroba..oba..kapání,mazání...smrkání...oči,uši,nos,zvracení,průjem,vyrážka,kašel..zuby/tentokrát byli u zubařky oba na kontrole a žádný neplakal,jsou to kluci šikovní a to matějovi plombovala 2zuby a jeden se chystá trhat..kluk nám dospívá,začíná být uvědomělý..řekl at ho tak už nedržíme,že bude hodný/,braní krve...no..je toho nějak moc...dnes šli po měsíci do školky...
Molly. 74807
*

23.3.2015 20:23:03
No, 312 je celkem dost, navíc manžel vyjádřil obavy o naše auto...~t~
EVUŠA (syn 10 a dcera 4 ) 11614
*

23.3.2015 18:04:14
Molly, přesně tak, musí být dítko důvěryhodné~R^
No byli jsme u takové ženské, která pracuje s problémovými dětmi, je to etopedka atd: teta Marie, jak říká Lucka~t~. Teta Marie nám radila jak na ní.
Tohle je klinická psycholožka, ta mi napíše co je Lucka zač, snad~7~
Prostě se odlišuje od ostatních dětí.

S chatou určitě problém nebude, akorát jsem koukala, že ty to máš Molly nejdál 312km. To je nereálné se dvěmi dětmi, ne?
Chtělo by to najít něco blíž k vám.
Molly. 74807
*

23.3.2015 8:54:35
Zas nebudu reagovat na všechno, na co chci, bo půlku u psaní zapomenu, ale:

Blizko, spousta učitelek věří dětem, že jdou domů po obědě, protože spousta dětí jim popravdě říká, že jde :-) Stella by si to taky nevymyslela a naopak, jsme rádi, že to vyřídí, protože ráno se schází v jiné třídě, někdy s jinou učitelkou, tak kdyby si to nevyřídily ony, ať to té svojí vyřídí aspoň ona. Nicméně je fakt, že je k tomu potřeba důvěryhodné dítě.

Evi, vy už jste někde byli, ne? Jak ti baba radila, jak vychovávat? Tohle je někdo jiný doufám. Držím palce, kdyžtak jestli tomu věříš, tak u studovaného homeopata jste byli? Kamarádka teď různé léčí syna a vím, že jí dávala i kuličky na problémy se spánkem, tak by třeba pomohlo něco i vám.

No a ke srazu...říkám svému panu manželovi, že se chcete sejít a že asi pojede s náma, bo jak já bez auta budu cestovat se dvěma dětma. A ten zmetek pravil, že "škoda, mohl jsem mít taky pázdniny".

Akorát, Evi, kamarádka by byla ochotná půjčit chatu školkovým dětem? To máš čtyři akční, mnohdy demoliční pětileté děti, jedno mimino, jedno už batole, jedno čerstvě školkové...k nim 4 vyčerpané matky, minimálně 2 naložené v lihu, když už sis to tak krásně naznačila...~t~
EVUŠA (syn 10 a dcera 4 ) 11614
*

22.3.2015 15:12:07
Beremi, jsme střed ČR (Číhošť).
Takže jestli chcete k nám není problém. Barák je nám k dispozici a ještě bych zajistila i chatu od kamarádky. Je tam elektrika, voda teda ne. Ta je 20m od chaty ze studny, ale to si myslím by nebyl takový problém. Chata je na samotě u lesa, klídeček, romantika. V patře mají spací místnost, dole je jídelna s kuchyňí. Koupelna teda taky není. Ale koupelna je u nás v baráku. Ubytování by bylo zadarmo.

Nebo jestli chcete objednat a platit nějakou velkou chatu, tak taky nejsem proti, akorát nevím jakou a kde. To by musel někdo zajistit. Blízka je taková cestovatelka s manželem, třeba by o něčem věděli nebo objednali. Já jsem pro všechno, akorát bych teda prosila pro pracující osobu, jestli by to nešlo o víkendu. Třeba pá-ne nebo so-ne, to je fuk.
A nejsem proti, kdyby přijel i p. Blízka~;). Mimochodem piji slivovici~v~~t~
Beremi 80377
*

20.3.2015 21:48:20
Holky, tak uz mame predstavu kdy v lete priletime. Budeme tam cca 9.6.-9.7.
Udelame zase nejaky sraz? Co takhle zkusit par dni na nejake chate? Neznate neco, kam se s detma vejdeme? Napadlo me nekde na Vysocine, to je pro vsechny tak na pul cesty.
Beremi 80377
*

19.3.2015 20:50:14
Evus, verim, ze je Lucka jina. Ze vytoci brachu a tatu, to mi prijde normalni. Ale ze se necha vytocit i ucitelka? Ta by mela byt na podobne situace skolena, ne? A verit diteti a nezeptat se matky na takovou vec, jako je odchod domu...~a~~a~~a~~a~~a~
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34598  [Dalších 34528 >>]

Komerční sdělení

(C) 1999-2015 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.