tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34864  [Dalších 34794 >>]
Beremi 80377
*

20.1.2016 23:27:39
Po kom má Stelli takovy haro? Tohle jsem řešila na gymplu, nepo si konečky, ale v 5ti letech.... Vlasaty kluky už vůbec nemusím,ani ty blondaty... Přijde mi, že si rodiče kompenzují chybějící dceru. Bertik už má zkrácenou ofinu a vybráno kolem uši. Blízko, stříhás kluky sama? Nuzkama, nebo strojkem?

blizka 104177
*

20.1.2016 21:10:06
My taky neměli neštovice..a co se týče vlasů,tak my stříháme:)),ale ve školce mají chlapce,který má vlasy na lopatky,modrý oči,a zlatavý prstýnky jak andílek..takový ten barokní..poprvé jsem myslela,že je to holka.
Molly,dobrá hláška..prej ať si je neposere:))..ještě to s tebou není tak špatný,humor tě neopouští:)
Molly. 74807
*

19.1.2016 13:16:35
Já jsem nestříhala a Stella akorát ví, že když sedí na záchodě a nemá zapletené vlasy, musí si je hodit dopředu, ať si je nepose... ~t~
Jdu se učit, my neštovice taky ještě ani jednou, asi vy musíte víckrát, aby se to zprůměrovalo, ne?
A počkej, neměla náhodou Lucka neštovice jako hodně malá? Nebo si to blbě pamatuju? U malého výskytu pupínků nebo do 1 roku prý nemusí ta imunita tak dobře fungovat.
EVUŠA (syn 11 a dcera 5 ) 11614
*

18.1.2016 19:42:45
Tak 3x neštovice jsem ještě neslyšela. Do neděle mêla Lucka přez 38teplotu. Dnes už je daleko lepší, hodně prospala a proležela což u ní neznám.
Já jsem Lucku taky ostříhala. Má to na ramena. Taky jsem měla dřív. Každý ráno řev, že ji to tahá, že ji urnu hlavu😬
Beremi 80377
*

15.1.2016 22:58:43
A je je, ať jsou brzo za vama. Tady se proti mim očkuje. Musí to být 2 dávky. Ale je fakt, že js neslyšela, že by je někdo měl. Já je měla taky 2 x a nevl.dcera údajně 3x.
Bertik začal včera dělat první krůčky. 10 dni před rokem. Zatím max 5, ale teď už to půjde rychle. Kde je moje miminecko??? Jinak noci jsou čím dal horší. Vzpomínám, jak tu před rokem Molly bděla nad Zoinkou. Kafe je teď můj nejlepsi přítel.
Rosi jsem dala ostrihat. Má krátké mikadko, pohoda. Většinou se i sama ucese a nejeci, že ji to tahá. Měla jsem to udělat davno.
Co Molly, jak jde zkouskove? Zaukolovala jsi rodinu?
Přejí hezký víkend.
blizka 104177
*

14.1.2016 21:43:38
Evuš, to snad ne?..podruhé jo?..my neměli ještě ani jednou..pevné nervy...a at to máte rychle za sebou
*

14.1.2016 20:38:26
Tak máme neštovice😁 Podruhé😁 Asi mě klepne😬
Beremi 80377
*

10.1.2016 23:52:35
Rosi taky chrape a vloni byla hodně často nastydla. Dr ji už v létě dala protialergicje kapky do nosu. Prý je to menší zásah, než trhání mandle, melo by to snížit otok. A opravdu, je letos výrazně zdravější a chrape minimálně. Prý jak vyroste, upraví se to samo a nebude je potřebovat.

To se lehko řekne, zaukoluj příbuzné. To chce určitou dávku sebevědomí a drzosti. Taky bych s tím měla problém. Na druhou stranu sama to nezvládnes a nikoho to nenápadně. Tedy určité aspoň manžel musí pomoct. To víš, já to měla jednoduší. Chodila jsem při výšce jen do práce, děti jsem ještě neměla, jen jsem skakala kolem dnes již exmanzela, který nechápal, že škola sežere veškerou moji dovolenou....

*

10.1.2016 9:30:37
Blízko, na druhé orl jsem chtěla jít zítra, ale nepůjdu. Už jsem to konzultovala s homeopatičkou a ta mi taky potvrdila, že je to předčasné hned trhat. Taky už včera nechrápala celou noc, takže i lepší.

Molly, nedoufej a udělej příbuzenstvu rozpis na hlídání. Sorry, ale jsi naivní, že se ti někdo bude na hlídání nabízet. A hlavně zaúkoluj o víkendech manžela. Prostě zavolej tchýni, že máš zkoušky, kdy si může vzít děti a hotovo.
Já už pracuji na 8,5 hod a taky jsem zaúkolovala manžela, že jezdí pro děti do školy a školky v po a pá a pak hlídá. Já dělám do 17hod.
V úterý a čtvrtek má Lucka házenou do 16 hod, tak jedu z práce do školky, vezu ji na házenou, vezu Míšu na autobus a jedu z pátky do práce a v 16 hod pro Lucku a domů. Ve středu vezu Míšu na autobus a zpátky do práce a Lucku vyzvedává ze školky teta a Lucku u tety vyzvedávám v 17 hod. No a když má mamka ranní, tak Lucku vyzvedává ona v po,st,pá ve školce a Míšu u mě v práci, který naštěstí už jezdí ze školy autobusem a přijde ke mě do práce, kde s ním většinou udělám úkoly.
Prostě jsem to manželovi dala příkazem a hotovo. Jsou to i jeho děti a že je školka jen do 15.45 za to prostě nemůžu. Mamka to má taky příkazem a teta se nabídla sama. Tak nečekej a volej.
Ohledně zralosti do školky si myslím ani nemusíte. Stelinka je na 100% zralá😉
Molly. 74807
*

9.1.2016 16:57:20
Nemám nejmenší ponětí, kdy máme zápis, akorát vím, že teď v úterý od tří je v jedné třídě pro rodiče předškoláků sezení na téma školní zralosti a nemá mi tam kdo jít. Mi v tu dobu začíná zkouška, chlap bude v práci a mamka sice bude hlídat holky, ale hlídání ve školce je zajištěno jenom pro přítomné děti, ne pro jejich mladší sourozence, to je jasné. Tak se zkusím ještě s učitelkou domluvit.

Zoufale nestíhám, dneska jsem byla s holkama na procházce a volala jsem bráchovi, jestli nám nepůjde naproti přivézt psa, že bychom ho vzaly s sebou. No prý nemůže, musí se učit, v pondělí má zkoušku. Mi to zabylo tak strašně líto, jak já bych potřebovala sedět doma, mít klid, nic nedělat a učit se, ale smůla, že. Jsem nevyspalá, šla jsem spát dneska až v půl druhé, protože jsem ještě dělala dort, v 7 jsem vstávala, pak dlouhá procházka, ať se holky unaví a spí po obědě, pak honem oběd uvařit, uspat, sedla jsem k pc a jenom dvě hodiny jsem hledala různé informace, natož abych třeba něco napsala. A večer to samé, v 8 zhruba usíná Zoe, tak se vrhám na učení, ale po celém dnu už toho prostě mám dost a i když jdu spát až o půlnoci, stejně toho moc nestihnu, dávám si delší pauzy, už mě bolí oči.
Ještěrky jsem nakrmila po čtyřech dnech, chudinky hladové, kočka nevykoupaná, špinavá jak prase, bordel v obýváku, vařím a peču, takže nádobí vydrží umyté tak hodinu. Nestíhám nic, fakt ne. Příště prostě nesmím nechávat nic na poslední chvíli, ale doufala jsem, že to tak hrozné nebude, no. Že se třeba víc zapojí ostatní lidi do hlídání, že manžel náhle prozře a začne pomáhat v domácnosti. No, příště nesmím předpokládat a bude mi lépe :-)
Tak pa, fičím hledat nějaké zajímavé místa pro environmentální výchovu a dělat, že jsem tam s dětmi skutečně byla a ne že si to jenom cucám z prstu.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34864  [Dalších 34794 >>]

Komerční sdělení

Všechna témata

(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.