| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Lucie Valchařová
/clanek9884.htm

Ach, ty dnešní děti…

Ty dnešní děti, pořád jenom vysedávají u počítače, nechtějí si vůbec hrát...

(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34311  [Dalších 34241 >>]
Beremi 80377
*

2.8.2014 19:39:21
Blizka, moc drzim palce at jsou vysledky porad jen lepsi. Urcite nam dej vedet! A krasne si uzite dovcu. Ty jo, pod stanem jsem nebyla takovejch let..... Jedete jenom s klukama, nebo berete i Stepanku? Ta uz vam na takove akce nejspis kasle a nekde si randi...

Molly, vcera to bylo i s veceri. ~w~ Mely jsme parek v rohliku a bramburky. V ramci programu po tydnu hledani nasli poklad... no a co myslis, ze to bylo?..... Bible. Taky uz se me Rosa vyptavala, jak toho Jezise upalili... Ze ty deti vzdycky zajima ta drasticka stranka veci.
blizka 104177
*

2.8.2014 12:36:20
Holky, tak my jedem v pondělí s dětma pod stan do jižních Čech, ještě nevíme přesně kam,máme mapu kempů,nový stan a hurá za dobordružstvím...vždy kouknem na mapu a rozhodnem se kam pojedem..když bude škarede,najdem nějaký hotel..uvidíme jak to s dětma zvládnem...
jen nám to trochu kazí vědomí,jak asi dopadne manželovi pet ct..byl na něm minulý týden a volat tam bude asi v pondělí nebo v úterý...takže vlastně nevíme jestli na dovolené zůstanem..nebo třeba taky bude mít po náladě a pojedeme hned domů...držte nám pěstičky všechny co máte, prosím..
Beremi,tak to je fajn,že už je ti líp a trochu si taky odpočineš..:)
Molly. 74807
*

2.8.2014 7:57:59
Oni jsou právě milí a když budeš mít kliku, i tě někdy pozvou na oběd ~t~

Já jsem taky takhle jednou spadla přímo na frňák. Celý sedřený, modřina na lícu. Moc vtipně mi nebylo, ale vzhledem k tomu, jak zoufale neakční dítě jse byla, tak to bylo asi jediné moje dětské zranění.

Hej, konečně tady svítí slunko!
Beremi 80377
*

1.8.2014 23:46:27
Rosi spadla v pondeli na rovne ceste u nas pred garazi. Rozbehla se, ze vybere postu. Teklo ji krev z dolniho rtu, nosu i cela... Je to dost videt, co?

Ja proti nim vlastne ani nic nemam. Tady jsou to normalni lidi, vetsinou nc nenuti. Me se to dost zprotivilo kratce po revoluci. Potkala jsem par lidi, kteri nemeli chut cokoli resit a odvolavali se na Boha.

O fotku se pokusim, jen to stahnout,
Molly. 74807
*

1.8.2014 21:19:30
Nepsalas tady, co se stalo Rosi s nosem, že? Tak napiš, jo? :-)

Oni ti Biblomilové se snaží nebýt moc agresivní, aby si svoje ovečky nevystrašili ~t~ Fakt se neboj. Podívej se na mě, jaký jsem úžasný člověk a jsem jimi odchovaná :-)

Za Rajče neplatíš nic, prostoru máš asi hodně, ten bych vůbec neřešila. Fakt je super, hezky udělané. Někdo ještě dává na Picassa web, nebo tak něco, ale to mi nikdy nepřirostlo k srdci.

Hoď fotku břuška, ať se pokocháme! Je ilé, když to jde takhle na někom vidět hned ze startu. To já jsem nikdy nezažila...
Beremi 80377
*

1.8.2014 16:50:08
Molly, ja jen, jaka je to absurdita. Rosi je tam fakt spokojena a zatim do me nic "svateho" nehusti. A ze toho napovida hodne. A co me na tom potesilo, je to zdarma, na rozdil od ostatnich aktivit.

To rajce jak popisujes nezni spatne. A mista tam mas k dispozici kolik? Plati se neco?

Videt uz to na me je urcite a to nejak extra stihla davno nejsem.V pase mam navic 10 cm a vsechno pekne dopredu. Na vahu porad stejne, tak porad hledam, jestli to nekde ubylo. Nechci to zakriknout, ale unava je malinko mensi, hura...

Nam tu uz taky 3 dny prsi, coz u nas neni normalni. Snad to brzo prejde na obou stranach a budeme moct zase nekam na hriste.
Molly. 74807
*

1.8.2014 9:59:56
Beremi Beremi, Bible campu se nebraň. My jsme s bráchou chodili mezi křesťanskou mládež a i když jsme ateisté, je to o tom, že jsme v pubertě byli mezi slušnýma lidma a nesčuchli jsme se s někým ze sídliště. A já jsem díky tomu poznala svého manžela. Hlavu vzhůru, s chutí do toho a třeba ti ji někdo za ár let pohlídá na campu i týden v kuse :-)

Jinak Rajče funguje tak, že si nainstaluješ uploadera a přes ten spravuješ svoje alba. Můžeš si album pojmenoat, vybrat určité fotky nebo celou složku, co máš v pc. Můžeš to zaheslovat anebo třeba schovat album tak, aby bylo viditelné jenom tomu, komu dáš přímý link.

Jak se cítíš? Už to na tobě jde vidět? Určitě jo, jsi štíhlá. U mě lidi pochybovali ještě v prosinci.

Tady už třetí den prší, jedno děcko protivné, druhé má nějakou spací vzpouru. Asi je po obědě sbalím do nějaké dětské herny.

Co u vás ostatních? Radostně a veselo?
Beremi 80377
*

1.8.2014 2:49:26
Porad premyslim, kam davat fotky. Zaheslovat a nemuset je zmensovat. Ted pouzivam estranky.cz a uz se mi tam po 6ti letech nevejdou. Musim zmensovat a jeste stare umazavat. To vase rajce funguje jak? Nebo nejaky lepsi napad?

Ja se musim prasknout, jak je mi to neuveritelne dlouhy... Kamoska mi poradila Bible camp pro Rosi. Jsou to jen 2 hodiny vecer, ale ta pohoda, kdyz ji ma na krku chvilku nekdo jinej. Hned je svet ruzovejsi. Hezky si stihnu odpocinout. Chapete to? Bible camp? Ja, zatvrzely ateista?!
EVUŠA (syn 10 a dcera 4 ) 11614
*

29.7.2014 15:39:08
Zdar holky, tak květináč se líbil. Ještě víc se líbil postup výroby~t~

Molly, krásný fotky. Koukám, že jste si to užili.

No s tou Šumavou mě to nenapadlo. Vím, dávám si pozor na hanbaté fotky. Ale jak stáhnu všechny fotky najednou, tak jsem to přehlédla, že je Lucka nahatá. Fotky jsem zaheslovala.

Mám návštěvu.....písnu později..
Molly. 74807
*

28.7.2014 20:32:33
Ta chata je podniková od mamky z práce, původně jsme mysleli, že tam bude ona se svým přítelem a my, ale děda nás nakonec nechtěl rušit, takže celou dobu nás tam bylo jenom nás pět. Ve středu přijel na noc brácha, ve čtvrtek odjel a v pátek se vrátil i se svou slečnou (to je to nádherné stvoření, které má sadu fotek se Zoe) a přijel i mamčin přítel, který si naplánoval na chatě oslavit svoji padesátku. Takže jsme v pátek chystali na oslavu, v sobotu slavili (většinu lidí jsem já osobně viděla potřetí, brácha se slečnou poprvé).

A já už jsem právě přemýšlela letos, že byste se mohly stavit třeba přes noc, ale ono by to fakt chtělo někde na půl cesty než takhle na dálném východě. Ale příští rok určitě něco vymyslíme.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34311  [Dalších 34241 >>]

Komerční sdělení

Všechna témata

(C) 1999-2014 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.

Zajimavé odkazy:
   Stavební stroje, odvlhčovače   |