| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Získejte Quercetti Fantacolor!

Hrajte o mozaiku Quercetti Fantacolor Junior Basic, která je držitelkou ocenění Správná hračka a Hračka roku.

(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34973  [Dalších 34903 >>]
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
30.6.2016 22:08:43
Blízko, telefon platííí.
Akorát máme teď starosti s babičkou. Tak doufám, že na sraz dorazím. Nevīm. Je po mrtvici v nemocnici~7~
Nevypadá to dobře~7~ Je jí 89.

Dnes jsem si ve školce a ve škole pobrečela s učitelkami a hlavně s Michalovou asistentkou. Bylo to náročné loučení po 5 letech co se o Michala starala. Takovou úžasnou asistentku už mït nebude~n~~n~~n~
Nová asistentka nevypadá špatně, ale neznám ji. No uvidíme od září. Lucka nová škola. Michal nová škola s novou asistentkou. No asi mě v září klepne~8~
blizka 104177
30.6.2016 20:31:59
Ahojte holky, tak zatím to vypadá´,že bychom dojeli tedy ke vlaku a vzali Evičku s Lucinkou:)..a Evi,co teda ten tvůj telefon,platí?..se mi vrátil jen mail bez odpovědi:)
Molly. 74807
23.6.2016 13:51:03
Pro začátek nám to stačit bude, ano :-)
A přesně v tom společném bydlení jsem si myslela, že bude velký problém. Chápu tě.

Pošli mi prosím ještě mailem ten tvůj telefon, prosím. Lenka.Babunkova@seznam.cz
blizka 104177
22.6.2016 22:52:04
Molly, neboj,ony se zabaví samy..a nechte je at se něco přiučí přeci:)vzájemně.
No..takže Ondřej je vysoký a štíhlý,ale je šlachovitý a houževnatý:)~j~ a jí všechno ano Molly,ale jídlo,pro něj není smyslem života:)~t~,ale má rád sladké~z~
My pokud přijedeme ale zůstaneme jen z pátku na sobotu..takže a námi si nijaké starosti nedělej..a Ondřej nás doveze a pak pojede za jedním svým obchodním partnerem co bydlí ve Frýdlantu myslím..a pak se tedy za námi vrátí.Je hodný,obětavý,mírné povahy a miluje mne~m~ A kluci jej mají rádi,pořád by po něm skákali, rodičům se zdá se také zamlouvá,nebot již udělal plno práce v baráku/na druhou stranu je to jen a jen moje věc a můj život/ :)))..ale popravdě bychom se nejraděj odstěhovali kamkoli a žili si po svém...protože takto je to celé dost divné všechno...a. kdo by chtěl žít s rodiči navíc,když to nejsou ani vlastní/ale vycházíme spolu dobře, to je jen můj vnitřní pocit a velká touha/..někdy mám hodně moc velkou potřebu soukromí a zařídit si život úplně jinak..a říkám si sakra ten mě musí milovat,když tohle se mnou vše podstupuje.
No..a kde jsem jej vzala?..známe se z dřívějška a měli jsem k sobě již před 10lety hodně blízko,/bydlí za Brnem/..no je to dávná láska~;)..a jen osud či co..mám přichystal v životě tvrdé zkoušky....tak to už by vám mohlo stačit ne?:)
Molly. 74807
22.6.2016 22:48:31
No já bych byla ráda, kdyby jí někdo řekl, jak se dělají miminka, ale nějak šetrně hele ~t~
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
22.6.2016 21:44:38
Holky, pipinky a prdylky mame davno za sebou. Ona je ponekud dopredu v tomto směru. Ale to az osobne. No, ze vase ditka pouci, tak s tim pocitejte. Holky, stejne se to vase ditka ve skole dozvi, tak budou jiz pripraveni.
Lucka se tesi na pendolino. Nemuze se dockat.

Blizko, brzy se vykuliruj, at jsi na srazik fit.

Molly, jo jo hubenour. Taky zavidim.

Beremi, dik za listky.
Molly. 74807
22.6.2016 20:46:57
No právě, Stella je v tomto taky čistá duše. Nebo teda spíš ona je takový mimoň, tyhle věci ji vůbec nebaví. Začínám se bát, plánovala jsem si, že se děti zabaví samy a nebudou potřeba hlídat. No...ještě popřemýšlím :-)
Dan určitě bude muset jet do Frýdku, nakrmit ještěrky a tak. Tak dojet do Ostravy už mu asi moc problém dělat nebude.

Jo a mě zajímá, jestli s tou muší váhou není třeba vegetarián, ať mu kdyžtak koupíme nějakou hlávku salátu, ať má co jíst ~t~
Beremi 80377
22.6.2016 17:07:16
Jízdenky máme, přijdeme na tuty. Blízko, třeba Kdes ho našla, co na něj kluci a tchánovci, co pije a tak....
Evus, pipínky Rosi vážně neřeší, ta se bude pohoršovat.
blizka 104177
22.6.2016 15:00:50
No Evuš...to neměj strach..už jsem mu o vás trochu vyprávěla a s dětmi,hlavně děvčátky má zkušenosti..sám má dcery..
Vy jste tak zvědavé:))co byste chtěly vědět..ještě nějaké rozměry?:)))
No a to co nám Lucka poví,tak to bude/až na to fuj/prostá pravda:)

Molly, jestli není Lucka ve věku ukazování pipinek..tak náš Adam je ve věku ukazování prdýlek a ne a ne to z něj vymlátit:)))..a o pipinách mluví taky,tak tu je aspoň uvidí:)))
Jo a na pipinu se ptal mě už několikrát a co se týče horní části..tak to kolem mě chodí a to je furt prsa,prsa prsíčka a ještě by je nejraděj pomačkal..joo:))tak se těště.a mějte se na pozoru,je to takový nevinný andílek../to dotáhl ze školky od vnuka ředitelky..tyhle badatelské zájmy:)/

Jo jasně Molly,pokud se nic nepřihodí a my přijedem,tak samo,že se sejdem v Ostravě..a v podstatě bysme se mohli sejít klidně s manželem tvým až v tom blížím městě..si ted nevzpomenu na jméno, aby nemusel tam zajíždět..akorát sedačky bych měla asi jen dvě..no možná bych splašila i pro Bertíka...ještě to doladíme..
Holky..momentálně polehávám..měla jsem zánět močáku,anitbiotika a po 4dnech jejich užívání na mě vlezla angína..krk mě bolí už 6 den jak prase a dostala jsem jiná antib.at to pokryje spodek i vršek:)..tak doufám,že jo
Molly. 74807
22.6.2016 13:00:41
Já jsem celý den vydýchávala, že někdo, kdo má dva metry, může mít 75 kilo. Tolik když jsem měla na střední, tak jsem byla super štíhlá. Uf :-)

Evi, prosím tě...není ještě Lucka ve věku ukazování si pipinek a tak něco, že ne? Nebude nám obtěžovat děti nebo je vzdělávat v této oblasti...? ~t~

Blizko, mohli bychom se teda domluvit, že se všichni sejdete v Ostravě na hlavním? Ještě se mi prosím ozvi do mailu s telefonem, tvůj nemám uložený. Děkuju :-)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34973  [Dalších 34903 >>]

Komerční sdělení

(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.