| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Raději bych byl prvňáčkem teď, než před 25 lety

Skoro se mi nechce věřit, že prvního září to bude přesně dvacet pět let, co jsem měl jako tehdejší prvňáček poprvé možnost ochutnat něco z českého školství...

(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34688  [Dalších 34618 >>]
EVUŠA (syn 11 a dcera 5 ) 11614
*

7.6.2015 9:27:08
Beremi, na 20.6. Kupuji igelit a šampón~t~
To jsem ráda, že Rossinka není taky čahoun.

Molly, Stellinka na tom videu super. Jsem teda čučela. Stellinka vypadá na starší než 5. Lucka vypadá na 5, ale kecama na 10~o~
Molly, fakt nic ne vozte. Je to zbytečný.

Blízko, jak u vás? Myslíme na vás~6~~6~~6~
Molly. 74807
*

7.6.2015 7:41:27
Ti dva destruktoři nebudou, bo se budou inspirovat bandou slušných sedmiletých...! ~t~

Doktorka říkala, že by měla vypít aspoň litr, tak po příchodu domů ze školky zkoušíme, ať vypije aspoň půllitrovou flašku, nevím, kolik toho ve školce pije, ale nejvíc tekutin má asi z polívky, nedělám si iluze. A právě zkouším, jestli by jí nepomohlo víc pít, i na tu zácpu. Na utz bylo všechno v pořádku - jestli jsem to už psala, tak sorry, už si to nepamatuju - akorát měla nápadné množství plynů. Děti to prý mívají víc, ale u ní toho i tak bylo trochu více a prý to třeba mají celiaci. To jí ale vyšlo negativně, tak potom ještě říkala doktorka, že nějaké alergie na mlíko nebo laktózu, tak zkusím o prázdninách nedávat mlíko, jenom jogurty a uvidím.
Beremi 80377
*

7.6.2015 6:00:19
Molly, k tomu piti, litr ani náhodou. Odhadují spis pul. Těžko se to měři.
Beremi 80377
*

7.6.2015 3:57:30
Rosi měří jen 106 cm, právě jsem ji premerila. My taky nejsme zadní cahouni, no.
Na zahradu jsem četla dobrý nápad. Koupit obrovsky igelit pod stan. Na to z hadice pomalunku strikat vodu a vylít pul flasky nejlevnější ho samponu. Prý to bajecne klouže a je sranda. Jo a jestli si myslíte, ze za 2 roky nebude destruktor, tak co bertik s zoinkou?
Molly. 74807
*

6.6.2015 20:27:21
Mě ta mamčina chata napadla už letos, ale tím, že je podniková a není vhodné, aby se tam něc rozbilo, tak radši počkám ještě dva roky, třeba děti trochu víc zmoudří ~t~

Něco nás nech přivézt...na nic extra pečeného to nevidím, máme to daleko, v autě je hyc, ledničku nemáme...ale něco by sis vybrat mohla teda :-)

Jinak ale vodní skluzavka je super nápad, mít barák se zahradou, tak mám takových věcí plno. Ach jo.
*

6.6.2015 10:41:55
Lucka má 19,5 kg a 110 cm. Bude nějaká mrňavá, ne? Stelinka je čahoun~:-D
Kolik měří Rosinka?

Molly, jako hada??? No to bych domů nikdy nekoupila. Mám z nich respekt~a~
Jak jsem nabízela, kdo chce přijet už v pátek není problém. Takže je to Molly na vás jak vám to více vyhovuje. Ráda Vás všechny uvidím už v pátek.
Nic NEVOZIT. Vše máme~;)
To je super nápad na příští srazík ta chata od mamky~R^~g~
*

6.6.2015 10:36:29
Beremi, brnění už máme....po bráchovi~t~
Vodní bitka s balónky už probíhá měsíc.......sekačka nestíhá balónky sbírat~t~
Asi ji koupím novou vodní skluzavku...miluje vodu.
A kdy dorazíš do ČR?
Molly. 74807
*

6.6.2015 6:24:26
Beremi, má 17 kilo a 116 cm, ve čtvrtek ji sestra u doktorky vážila a měřila. Byla na to utz břicha, všechny orgány v pořádku, bez volné tekutiny, nezvětšené uzliny. Akorát nápadně hodně plynů, to prý děti mívají, ale že ona toho má i možná trochu víc, než by odpovídalo aktuálně neluštěniovému jídelníčku.
Sukni si vybrla krásnou ve středu, riflovou, až mi bylo líto, že jí byla velká. Tak třeba někdy jindy :-)

Holky, kolik toho vypijou děcka přes den? Nemyslím školní, to nemáte pod kontrolou. Ale o víkendu, Dají litr?

Evušo, jak teda? Máme přijet až v sobotu? Ložní prádlo je v ceně ubytování? ~t~ Nebo máme přivézt nějaké deky? Jaký alkohol máme přinést, ať se nesejdeme se stejným? A tak, prostě nějaké pokyny pošli.
A za dva roky se pak sejdete u nás na té chatě od mojí mamky z práce, jo? ~R^
Beremi 80377
*

6.6.2015 4:39:10
Blízká, ma nějakou oblíbenou hračku, jako na ten dort? Nebo třeba rytíře? Či hromadu ovoce nahoru? Jsem zvědavá, co vymyslís.
Molly , 16 kg je furt dobrý, Rosi ma 15. Dneska jsem ji koupila v sekáči sortky na 4 roky a sukně se mi líbila na 5. No pada jí, jak jinak... Ona stejně raději kalhoty.
Jak tak koukam na kalendář, mela bych začít balit. A místo toho tu tukam v pul 9 večer v posteli do mobilu a zavírají se mi oči...
Beremi 80377
*

6.6.2015 4:31:26
Evus, co takhle nějaké brnění k tomu meči? Nebo hromadu balónku na vodní bitku, s násadou na hadicí pro rychle plnění.~t~~t~ Já mám chuť ty dárky fakt schovat a dat ji je třeba v září k svátku. Prijde mi tak predarkovana az hamba.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34688  [Dalších 34618 >>]

Komerční sdělení

Jak na 1. třídu?Jak na 1. třídu?

Vyrazte na nejmasožravější akci v ČR. Jack Daniel´s presents BURGERFEST 2015.Vyrazte na nejmasožravější akci v ČR. Jack Daniel´s presents BURGERFEST 2015.

Já umím anglicky! A co ty?Já umím anglicky! A co ty?

Známky nebo slovní hodnocení?Známky nebo slovní hodnocení?

Máte doma miminko? Pak možná znáte i pláč k neutišení z bolavého bříška.Máte doma miminko? Pak možná znáte i pláč k neutišení z bolavého bříška.

Přijďte se pobavit a podpořit již 3. ročník netradiční módní přehlídky Přijďte se pobavit a podpořit již 3. ročník netradiční módní přehlídky "Dítě v pěkných šatech"

Víte, jak správně podpořit imunitu vašich dětí?Víte, jak správně podpořit imunitu vašich dětí?

(C) 1999-2015 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.