| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Nechcete si zasoutěžit?

(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34266  [Dalších 34196 >>]
EVUŠA (syn 10 a dcera 4 ) 11614
*

15.7.2014 21:50:48
Holky, něco u nás řádí:-(. Míša byl celý den divnej. Nejedl, spal odpoledne. Večer 38 teplota. Že by spálový bacil? Ten dětská naznačila.
Beremi 80377
*

15.7.2014 16:48:20
Teda to je mazec. Ani ceska dr nevi, co to vlastne je? Nikdo dalsi jste to od ni nechytli? Taky jsem myslela na Misu, pro toho ty znatky musi byt narocne... Evus drz se.
blizka 104177
*

15.7.2014 14:57:01
Teda Evi, to je fakt děs...ale už jsi klidnější ne?Když jste doma..uvidíte co to teda bude..
a co Míša,jak ten ty zmatky zvládl?
*

15.7.2014 14:44:15
Ahoj holky, konečně píšu z domova. Jak já se těšila domůůůůůů.
Ono to nemocnicí neskončilo. Pustili nás v neděli odpoledne. Lucka jak vyměněná. Řádila na hotelu jak tajfun. Jsme si říkali, dobrý je zdravá. V pondělí ve 3 ráno opět 40ky horečky. Dělali jsme ji zábal, řev na celý hotel. Střídala jsem Nurofen sirup a pášek dětský paralen. Byli jsem s manželem opět vyřízený. Né, z toho, že neodletíme,ale že jsme nevěděli co vlastně Lucce je, že má opět horečku. Nemohla jsem vstát z postele, hrozný křeče v břiše od nervů. Na snídani jsme nešli, nemohli jsme jíst ani pít. Manžel naštestí zabalil kufry. Ve 12 hod jsme měli opustit pokoje. V 10 hod jsem si vzala další neurol a v 11.30 se donutila vstát a dobalit zbytek. Hrůza, děs běs. Lucce se udělalo lepší a mě též.
Osypaná je stále. Manžel tvrdí, že se to lepší. No kapičku v obličeji, jinak po těle je samá krupička. Teplotu již nemá. Ráno jsem s Luckou byla u jiné dětské(naše má dovolenou). Zánět v těle nemá. Udělali ji výtěr z krku na bacila, výsledky budou zítra. Nesmí na sluníčko a mezi děti, zatím.
Zlobí jako čert. Stále chce ven a za dětmi. Nechce si nechat vysvětlit, že nesmí na sluníčko. Před chvílí jsem ji dala klobouček, že půjdeme za garáž malovat na zeď křídami. Stále provokovala, že nechce být ve stínu, že chce na sluníčko, že nechce malovat, že chce na houpačky, schválně utíkala na sluníčko až mi ruply nervy, že dostala na zadek a dotáhla jsem ji zpátky domů~n~
Teď se mi doma omlouvá, že už bude hodná a že bude jen ve stínu~q~
No to má smůlu~o~

Jinak doktorka říkala, že to může být souhra více věcí. Alergie, bakterie atd.
blizka 104177
*

15.7.2014 8:34:33
Evuš, tak co, jste v pořádku doma a už jste se vzpamatovali a uklidnila ses i manžel už je v pohodě?A Lucka je v pořádku?

Beremi, to bude dobré..já jsem si pak ani nepřipadla tak moc unavená, to přejde..jsi žena v plné síle, v nejlepším věku:))to bude dobré..
Beremi 80377
*

14.7.2014 18:40:47
Evus, jak je? Uz jste doma?

Nase Rosa dnes odmitla jit na primestsky tabor. Ja se tak tesila na 3 hodiny pauzy... Pry tam nikoho nezna a nechce si najit nove kamarady. pry uz jich ma dost! Se z ni asi zblaznim. Pry se mnou radeji pojede vymnenit olej do auta... V patek nam odjede i tatinek na 2.5 tydne do CR. Co ja s ni tady budu delat sama mi neni jasny... Utahana jsem porad, snad cim dal vic. A to mam ted 13. tyden a pry by se to melo zlepsovat... hmmm...~h~
Molly. 74807
*

13.7.2014 22:28:38
Evi, jak to bere Lucka ze svého pohledu?

Manžela v Itálii chytly zuby, jeli jsme do nemocnice, čekali jsme na speciální doktorku, která tam byla pro cizince. Neuměla anglicky ani francouzsky, tak jsme si malovali, ukazovali na zoubky a bříško, protože moje italština končila ve chvíli, kdy začala popisovat diagnózu. Takže ani jazyky ti nezaručí, že se s někým domluvíš. To máš jak u nás - pokud mladý cizinec natrefí na starší zdravotnický personál, můžou si akorát tak potřást rukou.

Určitě si zajeďte na dovolenou ještě někam v Česku, ať si to vynahradíte ~6~
Beremi 80377
*

13.7.2014 21:45:21
Evus, jestli to fakt bylo viroveho puvodu, mohla to klidne chytit uz nekde na letisti, to se nedopatras. Hlavne ze uz je lip a pustili vas a muzete zitra v pohode domu. Ze by to bylo z morske vody neverim. To uz bych spis cekala neco z toho bazenu.
S jazykama to mas tezky, bez nich je vse tezsi. Ale komu se chce na stary kolena ucit? Kdyby v ty hlave zustala aspon ta rustina, co do nas rvali ve skole. Te, jak jsem zjistila, stale rozumim, ale pipnout uz neumim.
blizka 104177
*

13.7.2014 16:01:39
No hurá Evuš, že už jste tam a zítra tradá domů...a Lucka už je teda dobrá jo?..No asi to prostě od někoho chytla tam no..pokud to bylo ono tedy co píší..
Víš, přesně tohohle jsem se vždy bála,když jsme uvažovali že někam pojedem,že budu s dítětem v nemocnici a nebudu jim rozumět..proto jsem nechtěla ani s dětmi do Madarska i když je to od nás kousek,neb s Maďarem se prostě opravdu nedomluvíš..a anglicky i německy se já možná trochu domluvím,ale měla bych právě obavu,že těm odborným věcem nebo kolem němoci cokoli,že bych neuměla říct a nerozuměla..
Hlavně,že už jste v pohodě
*

13.7.2014 15:49:16
Blízko, máš pravdu, ale lidi jako my co neumí ani jeden cizí jazyk má zůstat v ČR a nekomplikovat si život.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34266  [Dalších 34196 >>]

Komerční sdělení

(C) 1999-2014 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.

Zajimavé odkazy:
   Stavební stroje, odvlhčovače   |