tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34913  [Dalších 34843 >>]
Beremi 80377
*

26.3.2016 0:42:06
JoJo, letí to jak blázen. Před rokem jsem měla miminecko malý a teď je tu malý raubíř. Pořádně Zoinku oslavte a zapijte!
Pro pobaveni, u nás právě začíná sněhová bouře. Vrátili jsme se z výletu, doma prázdná lednice, hlavne mlika na dne.. Tak jsem vyrazila do samosky. Lidi tak blázni, že na me nezbyl ani nákupní košík. Ani to blbý mliko neměli, tak jsem musela vzít nizkozucny.... Snad to nebude sněžit jako ve středu. Ještě dneska byly skarpy u silnice plný aut.
Molly. 74807
*

24.3.2016 19:55:13
Tak holky, před dvěma rokoma jsem usínala v nemocnici s vědomím, že zítra dostanu tabletu a prožiju si den plný řvaní. No neužila, o to věrší hukot byly tři dny po :-) Zoe má zítra narozeniny, kdybyste to nepochopily :-) V sobotu slavíme, už se těším. Mám ráda oslavy. Bo je to jeden z mála dnů. kdy máme doma uklizeno a plno jídla, které můžu bez výčitek sníst :-)
Tak jaru zdar, drahé moje!
Molly. 74807
*

15.3.2016 21:16:29
Na podrobnostech se domluvíme pak, mimino bych v šesti lidech do auta nebrala. Radši hezky nadvakrát.

Sníh už taje, venku je mokro, ponožky mám mokré po pěti metrech. Už mě to nebaví. Chci jít na procházku a nemít vítr v mozku, zamrzlý úsměv ani kaluž v botě.

A máme zamluvené už i nejposlednější ještěrky, za vydělané peníze si hodlám založit vlastní kolonii švábů, ať ušetříme na krmivu. Aspoň trochu. Plánuju koupit druh, co se případně nerozmnožuje při pokojové teplotě, takže nezamoří byt. Ale, upřímně, loni v létě běžná pokojová teplota nebyla, že...
EVUŠA (syn 12 a dcera 5 ) 11614
*

15.3.2016 20:44:27
Beremi, Pendolinem to trvá do Ostravy z Prahy 3 hod. A pak přez hoďku osobákem do Frenštátu. Neboj to dáme~;)
*

15.3.2016 20:34:47
Molly, to je jasné, že ještě pojedem z Ostravy vlakem dál. Jsem myslela i s Beremi. Pak se v šesti do auta vmáčnem. Pokutu platím~;) Jsme k Blízce tuším taky je-li v šesti?
No já chci taky jaro. Ráno jsem ze sněhu měla až depku~7~
Beremi 80377
*

15.3.2016 19:51:47
Molly, se ti nedivim, zatazeno prinasi depku, zkus to polecit necim dobrym na zub!
U nas bylo ted poslednich tusim dva tydny nadherne, slunicko, teploty ke dvaceti. Ovsem vcera zacalo foukat, dnes se zatahlo, v patek ma snezit. A ano, zitra je posledni den skoly a od ctvrtka a jeste cely pristi tyden jsou jarni prazdniny, jako na schval. Snad se pristi tyden zase vyjasni. Rada bych aspon par dni nekam vyrazila, detem uz to doma leze na mozek. Jak je tatinek na sluzebce, tak toho s nima moc nestiham. A uz zitra se vraci, jupiii...
Molly dik, za odvoz budu Danovi fakt vdecna. Na auto si sama v CR netroufnu a s Bertem to bude i tak zazitek.
Molly. 74807
*

15.3.2016 13:01:40
Jinak ten sníh mě dneska úplně dožral!! Začaly se mi dělat boláky na obličeji, jím B komplex, ale spíš přemýšlím, jestli nemám nedostatek slunka, případně C. Už chci jaro, opravdu a upřímně.
Jak jsem byla na začátku týdne a prázdnin v optimistické náladě, tak každým dnem se to zhoršovalo. Venku šedo, za celé prázdniny nevyšlo slunko ani jednou! Hned v pondělí mě ofouklo, chatlo mě to do krku, tak už jsem dvakrát nebyla ve škole, chraptím, krk mě bolí...ale Stella jezdí na kole, tak jsme minulý týden byly každý den dvakrát denně venku, kosa jak byk, ale děcko šťatsné, že jezdí. Na žádném výletě jsme nebyly, na žádné návštěvě...prostě strašné počasí a strašná pruda. Chci jaro. Chci léto!!
Molly. 74807
*

15.3.2016 12:57:28
Holky, problém je, že vás bude šest na pětimístné auto (případně 9). Dan počítá s tím, že Beremi vyzvedne v Ostravě, ale Evu by chtěl poprosit, jestli by pak v Ostravě nemohla sednou na vlak a dojet do Frenštátu tuším, z tama je to pak na chatu kousek, ale dvakrát nebo třikrát otočit tu Ostravu, to by bylo na celý den...
Beremi 80377
*

14.3.2016 16:22:10
Ja taky musim kliknout prihlasit, ale vyplni se to rovnou samo.
Pendolino proc ne. Nemuzu najit, jak dlouho ta cesta trva a Bert mi do toho hrabe... prijela bych urcite jen se dvema, Evel bude u taty.
*

10.3.2016 17:13:16
Ahoj holky, taky se musíte pokaždé přihlásit? Zdržuje mě to~a~

Molly, jo jen s Luckou. Míša by to nedal. Ten je nejraději doma. Tak jsme byla celá rodinka nemocná. Chřipka. Já byla 2 dny totálně mrtvá. Manžel se staral a pak lehl on a já se starala. Lucka je doma už od minulé středy. Dětská prý to je jen virózka~7~
S Míšou doháním školu, ale je to masakr. Je línej~o~

Beremi, koukala jsi na to Pendolino z Prahy do Ostravy? To by se dalo, ne? Já bych s Luckou přistoupila k vám v Pardubicích.

Blízko, jak je u vás? Máte už jaro? Tady máme ještě zbytky sněhu.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34913  [Dalších 34843 >>]

Komerční sdělení

Všechna témata

(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.