| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34472  [Dalších 34402 >>]
Beremi 80377
*

19.12.2014 19:07:34
Tak jsem se tu vcera kasala, jak jsme zdravi..... Vecer Rosa protivna, v noci 38 a ryma. Ted mi prijde, ze ji krome ucpaneho nosu noc neni, tak snad u toho zustane....
Beremi 80377
*

19.12.2014 0:12:33
Cau marodi, co blaznite? Ani ne za tyden je tu Jezisek, a vy se valite v postelich?! My se nastesti drzime. Zrovna dneska jsme musely zrusit navstevu u kamaradky, pac ji deti zacaly smrkat a ja uz zadnou nemoc do baraku nechci!

Rosi mela dnes posledni den skolky. Odpoledne jsem tam byla na party. Meli to moc hezky udelany. Napred byla svacinka, klasika. Deti dostaly kazdy malou knizecku s nafocenyma ruznyma mistama ve skole a meli je hledat. Na kazdem z mist je cekal maly darecek ci sladkost. Kdo mel hotovo, tvoril vanocni stromecek. Na otoceny kornout od zmrzliny napatlali frosting a lepili barevne bonbony. Na zaver si vymnenili zabalene knizky. Ted se v tom Rosi prehrabuje...

Dik za pochvalu, ja si az tak dobre nepripadam...

Koukejte se rychle uzdravit!
blizka 104177
*

18.12.2014 22:26:05
No Evuš...tak teda to je všude samá choroba...ať je ti co nejdřív líp...
U nás teda Adámek chrchlal úplně šíleně..jednu noc prokašlal docela až nad ránem asi hodinu bylo ticho..tlumivé kapky vůbec nepomáhaly..i přes den prokašlal několik hodin,bylo to fakt šílené,ale dle dr to má jen v krku,má velkou rýmu a chrčí to v něm,ale smrkat neumí a odsávání ho nutí na zvracení..na plicích to nevypadá/vzali výtěr,zítra tam zavolám/..ale myslím,že už je to dobré..dostal antibiotika a kodeinové kapky,ty teda aspoň zabraly..horečku už pak měl jen jeden dena a už je dobrý..zato manžel lehl,chraptí a vše ho bolí...dnes už mu je líp..no a tak jsem to nakoce chytla i já..tak do sebe valím čaje s citronem medem a slivovicí:))..no co?:)),tchán celé roky po ránu si dá hlt slivovice a hlt medu a je pořád zdráv:)..
Takže předvánoční přípravy.. u nás je akorát tak poklizeno..to dělá dcera a cukroví stojí/udělala mi těsta,ale na to piplání ona není,prostě jí to ty třesavé ruce neumožní/máme jen kokosové kuličky..no a co no..
Jo Beremi, ty jsi v tom těhotenství úplně omládla,vypadáš krásně,v obličeji jsi taková svěžííí
Molly,tak co,vy už jste zdraví všichni nebo aspoň někdo?
EVUŠA (syn 10 a dcera 4 ) 11614
*

18.12.2014 19:43:49
Tak hlásím angínu~n~ Antibiotika mám až do 28.12.~7~
Lucka strašně kašle a má zvýšenou teplotu. Dneska ji dětská poslala na RTG plic. Prý tu už 5 neděl zápal plic řádí.
Zápal plic nemá. Brali ji krev a výsledky budou zítra.
Beremi 80377
*

15.12.2014 20:41:45
Chudacek Adamek, at to mate do vanoc pryc.
V sobotu jsme s ceskyma holkama napekly a tyhle krupky delame kazdorocne. Nikdy jsem je nemohla jist, mam alergii na mandle. Tak si letos uzivam, protoze jak znamo, tehule nemaji tak silnou imunitu a moje telo neprotestuje ani proti jablkum, natoz mandlim! Moc jsme toho tentokrat nestihly a ja se pulku casu provalela na gauci, mela jsem nejaky tvrdliky... Mame rohlicky, linecky, kulicky, orechy, uly a ty krupky. Doma chci jeste udelat sadlaky a pernicy, ty mam nejradeji.
blizka 104177
*

14.12.2014 23:26:09
Tymiánový sirup už mám uvařený..a Adámek má horečku 39..aach jo..jak kdybychom toho už neměli dost...
blizka 104177
*

14.12.2014 21:50:46
Dík Evuš,jsi hodná..na brýdovou se taky někdy kouknu..tymián taky kluci pili..no a mám z něj sirup od Vincentky s vincentkou/kupuju to v Luhačovicích,když tam každoročně jedem na výlet/..ale tenhle si asi udělám sama, dík za tip
*

14.12.2014 19:09:50
Blízko, zkus uvařit.
http://www.brydova.cz/recepty/vychytavky/988-tymianovy-sirup-
*

14.12.2014 18:57:17
Blízko, no jasně. Ty tvoje bylinky jsou nezapomenutelné~;)
Já jsem dneska na vánočním jarmarku koupila domácí yzopový, tymiánový a zázvorový sirup.
Vánoční chipsy. http://www.topzine.cz/sladke-nejen-vanocni-chipsy
blizka 104177
*

14.12.2014 17:15:14
No _Evuš s tím kašlem je to zapeklité..mucoplant už jsme taky měli..ale tak před měsícem jsme dobrali zbytek...víš co,já jsem na ty bylinky a vařím jim je ve formě čaje taky během dne,mám své nasušené,tak zkouším různé kombinace,,ale oni kašlou tak všelijak,že kolikrát ani doktor neřekne jestli je to kašel suchý nebo vlhký..no možná ten Mucoplant zkusím nova..dík
Jo ty jsi teda vzorná..všechno máš téměř hotové..a co jsou vánoční chipsy?
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34472  [Dalších 34402 >>]

Komerční sdělení

(C) 1999-2014 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.