| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34828  [Dalších 34758 >>]
Molly. 74807
*

30.11.2015 20:27:35
Koledy jsou pro padavky, má recht :-) Předpokládám, že po ozdobeném vánočním stromku ale nelezla, ne? Takže to vlastně dobře dopadlo.

Mi pomalu začíná zkouškové období, už mám odevzdané dvě seminárky a čekám na verdikt, jestli jako taková úroveň stačí, nebo jestli jsem to psala jako dítě na ZŠ. V lednu mě každý týden čeká jedna zkouška, na prosinec jsem si dala jeden předtermín zkoušky, ale vyloženě proto, abych zjistila, jak moc hnusný ten předmět je a kolik se budu muset doučit. Pak musím vypracoavt jeden třístránkový referát a zpracovat 15 objektů do ekologie. Vůbec se mi do toho nechce, nebaví mě to, jsem unavená a strašně mě bolí poslední dobou oči, špatně se mi dívá do monitoru, ale bez něho neudělám ani prd.
Jinak Zoe se jeví spíš do rodiny k Lucce, dneska jsme měli kreativní chvilku, během pěti minut slízla z palety oranžovou temperu, vydloubla červenou a zelenou vodovku a rozdrobila si fialovou voskovku. A narvala si ji do nosu. Z tama už jsme lovili Loom band gumičku a rohlík. Jestli tam dala i něco víc, to nevím. Je strašně tvrdohlavá, snaží se být jako Stella, a děsně ji dokáže naštvat, když jí něco nechceme dovolit. Venku jde zásadně svým směrem (a tempem), když je nespokojená, flákne sebou o zem a řve. Prostě miláček, no :-)

Blizko, jak se máš ty? ~s~
EVUŠA (syn 11 a dcera 5 ) 11614
*

30.11.2015 19:49:44
Beremi, místo poslouchání dětí co zpívaly vánoční písniçky a koledy, tak zmanipulovala zbylé neúčinkující děti a lezly po stromech řvaly, točily se na kolotoči😬
Beremi 80377
*

28.11.2015 20:34:28
Copak Lucinka provedla?
Beremi 80377
*

28.11.2015 20:34:28
Copak Lucinka provedla?
*

28.11.2015 18:44:57
Beremi, tak lepší to nebylo, ba naopak😬
Tak vás to postihlo koukám všechny, no tak to snad máte za sebou a bude klid. Sněží, ale jen malinko. 2 cm.
Beremi 80377
*

28.11.2015 15:21:58
Včera blinkal Berti, teď v noci Evelina. Rosi to mela před 2 týdny, tak snad je imunní.
Venku vánoce. 25 cm sněhu a 10 pod nulou.
Evus, návštěvou se nestresuj. Jestli chtěli okukovat uklizenej barák, měli se ohlásit. Přijeli za vama, ne? Uklizet ti nebudou, tak klid.
U vás budou rozsvecet stromek ? Hurá, prej to kvůli těm pitomejm fanatikum leckde ruší. To bude krásné, třeba už Lucka bude lepší.
*

28.11.2015 14:57:13
Beremi, už jste fit? To je Eveli hodná, že se postarala o prcky.
Tady byl sníh 4 dny a už je pryč.
Dneska tvořím vánoční výzdobu a do toho přijela neohlášená návštěva. To fakt miluju😟
Všude bordel a návštěva za dveřmi😒 By mě nenapadlo někam jet neohlášená😟
Máme dneska rozsvícení stromečku. Lucka se těší, ale já ne, bude tam zase zlobit a místo, aby lidi koukali na zpívající děti budou zírat na nevychovanou Lucku😁
Zítra jdeme na lampiónový průvod.
A co ostatní? Co děláte?
Beremi 80377
*

26.11.2015 23:08:01
Tak jsme zpátky doma. Rosí absolutně nadšená, Eveli noha OK. Moc příjemní lidi, co nás pozvali. Dneska je díkůvzdání. Byli jsme pozvání na úžasny oběd a na poslední chvíli museli odřeknout. Tak jsme se těšili. My dospělí máme od rána žaludeční potíže. I ten tatínek, co byl s nama. Děti naštěstí nikdo nic. Řeknu vám, je to zážitek volat do misy s batoletem koukajicim se do vnitř. Naštěstí Eveli pochopila, že je to s nama vážný a o ty dva prcky se celý den stará sama. Občas není nad to, mít schopného pubose, když se mu chce...

Co vy? Už máte první snih?
*

24.11.2015 18:52:45
Beremi, tak to se máte. Jen si to užívejte. Kotník zaleduj a bude to dobrý. My jedeme na hory o jarních prázdninách v únoru.
Beremi 80377
*

23.11.2015 22:50:43
Čau, tak ať to přidání za tu námahu stojí!
My jsme nečekaně na horách. V pátek volala kamoska, že jim známí odřekli, tak jsme nadšeně jeli. V sobotu si manžel s Eveli koupili v bazaru lyže. V neděli večer jsme vJeli. Dnes si ti dvá užívali, Rosi jsme dali do skoličky na celý den a já si tu drandim s kočárem. Počasí jedna báseň. Akorát krátce po obědě přišla Eveli, že blbe slezla z vleku a má něco s kotníkem. Tak jdu schanet obvaz a pak pro Rosi. Uvidíme, jak se ji to líbilo. Měli jsme tu zůstat až do středy, tak drzte palce.

[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34828  [Dalších 34758 >>]
Všechna témata

(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.