tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Máte tlusté dítě? Jste špatný rodič!

Také vám podobné články plné univerzálních rad a jednostranných soudů vadí, anebo jsem ve své averzi vůči nim osamocen?

(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34935  [Dalších 34865 >>]
Molly. 74807
*

16.5.2016 11:50:50
Blizko, ano, tak nějak jsem po tvé předchozí zprávě s dospělým počítala, jsem ráda :-)

Jinak Beremi s miminem by Dan vyzvedl v Ostravě, dovezl na chatu a Eva s Luckou by mezitím dojely do Frenštátu a tam by Dan zase dojel. U Blizky teda záleží, zda přijedete vlastním vozem nebo jinak, kdyžtak dejte včas vědět :-)
blizka 104177
*

15.5.2016 21:53:12
Diky Evuš:)
Tedy již jsme se tady dlouho takto nešešli..Taky jsem uvažovala o autobuse,ale prostě uvidím jak to vyjde a zda to vyjde..organizačně i časově.
EVUŠA (syn 12 a dcera 6 ) 11614
*

15.5.2016 21:42:09
Molly, bych zapomněla. Jíme vše.

Blízko, super. Děláš dobře. Kluci jsou malý a tátu rozhodně potřebují k výchově.
EVUŠA (syn 12 a dcera 6 ) 11614
*

15.5.2016 21:38:46
Ahoj holky. U nás nic nového.

Beremi, pojedeme s vámi z Prahy do Ostravy a z Ostravy do Frenštátu. Budu si brát na 8.7. dovolenou. Najdeš prosím spoj? Moc se v tom neorientuju. Přizpůsobíme se vám.
blizka 104177
*

15.5.2016 21:36:57
Molly, já zatím tedy nevím,jak to s námi bude..ale..je tu možnost,že nás bude o jednoho velkého člověka víc:)...hmm..prostě se odrážím ode dna a začínám nový život..životní postoje jsem již musela párkrát přehodnotit a ted znova..a když vidím,že se může ze dne na den zcela otočit hm..tak nečekám na nic a pádím za štěstím holky:))..ps:ale my bysme se zařídili..dovezli třeba lehátko nebo něco,to je v pohodě..
Jo a my jíme vše.
Molly. 74807
*

14.5.2016 18:21:43
Já jsem to nemyslela tak, ať si nakoupíte, ale že ať prostě počítáte s tím, že tampony tady o víkendu neseženete a že pokud dítě snídá rohlík s ananasovou marmeládou a nic jiného, ať na to pamatujete a dáte vědět včas ~t~
Jinak navařeno a nachystáno mít budu, to je jasné, musím s Evou a Blizkou držet krok, když nás tak hostily :-)
Beremi 80377
*

13.5.2016 23:11:02
To zni jako oaza klidu, parada. s patkem co nejdriv nemam problem. spis jestli tam nase draky vydrzite 2 noci, to pochybuji. S ohledem na cestovani se asi moc jidla privezt nepovede. Zvlast, jestli bude teplo. Co kdybys nakoupila autem na vikend predem a rozpocitala nam to? Plus pridame na benzin, at na tom netratis. Moje deti jedi vsechno a nic, to se tezko odhaduje. Pripadne suche testoviny jisti i ty chvile, kdy neco odmitnou.
Evus, v kolik jsi schopna byt v tom vlaku nejdriv?
Molly. 74807
*

13.5.2016 14:32:19
Jo a ještě - chata je v lese, signál přímo v chatě je bídný, v lese občas nějaký, tak půl kilometru od chaty se už dá i volat. O wi-fi tam neslyšeli a co si nenakoupíte v pátek před příjezdem, to už si nakoupíte zase až v neděli. Obchod je v nejbližší vesnici a to se bojím, že ne o víkendu.
Molly. 74807
*

12.5.2016 21:30:07
Holkýý,
plán je teda takový, že byste dorazily v pátek co nejdřív - nevím, jak pojedou vlaky. Mamka by vás ráda poznala, tak je hloupé, aby odjela domů v pět a vy přijely v půl šesté :-)
Nahoře jsou 4 pokoje, v každém jsou dvě postele, dají se přesunout, aby byly vedle sebe a vyspal se tam jeden dospělý a dvě děti. Dan bude spát dole na gauči, Beremi má zamluvenou postýlku, Eva s Luckou bez problémů, Blizce by mohla stačit manželská? Našla jsem tam loni nějakou nafukovací matraci, tak na té by se taky dalo, kdyby přijel ještě někdo navíc :-)

Jinak termín pro vás je teda pátek 8. července a vyhodím vás v neděli dopoledne, ať stihnem uklidit před novými zájezdníky :-)

Ráda bych věděla, co vaše děti nejí, nebo naopak bez čeho si nedovedou představit den. Obecně je tam chladněji, než v údolí, takže i kdyby bylo v Praze 40 ve stínu, radši sbalte i mikinu.

Klobásky různé grilovací a špekáčky jí všichni? Kromě grilu je tam i ohniště, děcka baví opékat. Obvykle ~t~
blizka 104177
*

11.5.2016 21:15:17
Taky si říkám:)..ne Beremi, my jsme v pohodě a máme se fajn:)
Jo..kdy má být ten sraz?..nějak jsem tomu datu nevěnovala náležitou pozornost..
Jak se tedy všichni máte hm?
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34935  [Dalších 34865 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.