| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
/clanek10197.htm

Malé dítě nic nepotřebuje

Všechny ty věci a aktivity miminkům (i nám) něco dávají, a něco berou.

(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34672  [Dalších 34602 >>]
Molly. 74807
*

3.6.2015 10:56:05
Aha, asi jsi psala, promiň. Já jsem si očividně jenom zapamatovala, že se nic nevyřešilo, tak jsem hledala, v čem je problém, že to nevím :-) Každopádně nepsala jsi kdysi o ADHD? Neexistujou nějaké poradny, jak pracovat s dítětem, které má ústavní deprivaci? Protože jestli si stěžujou učitelky ve školce, bude určitě i ta ve škole a tam už to bývá horší. Ve školce je fuk, když nedává pozor a ruší ostatní, ale ve škole se ostatní musí učit.
EVUŠA (syn 11 a dcera 5 ) 11614
*

2.6.2015 21:01:20
Molly, hada? Hustý~t~
Ale nedivím se, že by chovatelské sklony po rodičích?
Ohledně psycholožky jsem už tu psala. Důslednost(tu mám), geny nepřevychovám a pak půl roku v kojeňáku. Zprávu vám ukážu až přijedete. Prostě nic nového jsem se dozvědëla.
Lucka chce k narozeninám meč. Hm, má jich asi 5ks.
Tak vůbec netuším.
Beremi, Blízko co kupujete???
Molly. 74807
*

2.6.2015 20:36:08
Evi, u té psycholožky už jste teda byli nebo jste teprve objednaní?

Stellinka si přeje hada, tak sháníme nějakého levného. Těší se na něho, pozoruje ve zverimh myši, které by mu předhodila, holátek pro ještěrky musíme koupit víc a schovat do mražáku, aby měl had pak co jíst. No a když zrovna nebudou myši, už kouká, jestli není někde nějaké ptáčátko nebo kuřátko. V různých cukrárnách si vybírá jako sladkost želatinové myši a hraje si na hada. Prostě cvok.
Mám pro ni v plánu ještě hodinu ježdění na poníkovi, nějaké knížky cvičení pro předškoláky a takovou dřevěnou skládačku s číslama a tyčinkama.
Dneska jsme byly v hračkářství/papírnictví. Kolem hraček prošla, maximálně ukázala Zoe, že hele, tady je haf haf a zůstala stát u výtvarných potřeb. Ani u jedné hračky neřekla, že by se jí to líbilo nebo jestli to koupím. Já jsem taková stopro nebyla ~t~
Dort si přeje srdíčko s dalšíma srdíčkama a kytkama. Do školky jsme s domluvily na tom zeleném z Příšerek.
*

2.6.2015 16:07:26
Holky, co kupujete k narozeninám? Lucka má opět šílené zlobivé období~o~
Na vše reaguje NE!, si to stejně vezmu, stejně tam půjdu, nepůjdu. Tlamuje na mě. Absolutně neposlouchá~o~
Ve školce si začali stěžovat. Ráno hysterák, stále do školky něco chce nosit, aby machrovala před dětmi. Táhla jsem ji 2x od auta do školky. Do třídy jsem ji násilím strčila,pozdravila a zabouchla dveře. Ani jsem učitelkám nic nevysvětlovala. Kašlu na ně.
*

2.6.2015 15:59:33
Ahoj holky, mám angínu,heč~j~~n~
Jsem si toho tolik naplánovala na zahradě a prd~7~
Tak alespoň posílám poptávku na garážová vrata, když už nemůžu fyz.práci. Jsem totiž do našich starých provizorních vrat nacouvala autem a do zimy se rozhodně totálně rozpadnou~7~
Nacouvala jsem teda do půlky vrat a to k vůli Lucce.
Jsem vůbec netušila kolik stojí sekční vrata~a~
Cca 25 tisíc a to máme dvě garáže~8~
Molly. 74807
*

31.5.2015 18:25:23
Ne ne, o přijímačkách ještě nevím, výsledky budou v půlce června. Mluvila jsem o svém prvním studiu VŠ, rok jsem byla na kombinaci biologie/geografie.
Beremi 80377
*

31.5.2015 17:11:04
Molly, pochopila jsem to správně? Ty prijimacky ti nevyšly?!~6~~6~ Škoda....
*

30.5.2015 14:09:51
Blízko, nevím co na vše napsat......holky už vše napsaly. Držte se, myslíme na vás~6~~6~~6~

Beremi, Rosinka má recht....jasně, že 1+1 je 11~;)..........no a Stellinka ta nemá chybu s pětinami~t~

Molly, no plavání tu nemáme....ale motorky, čtyřkolky to ano:-)
Do motorky je úplně blázen. Musíme garáž zamykat, aby ji stále netahla ven~o~

Jinak jsme byli na alergologii. Lucka nemá ani jednu alergii. Takže proč měla pupínky, nevím~7~
Molly. 74807
*

29.5.2015 12:12:11
Evi, co to je ta motorka? Jsem říkala na plavání ať ji dáte, ne na sport, u kterého se sedí! ~t~
Molly. 74807
*

29.5.2015 8:31:02
Biologii miluju, bohužel na VŠ byla k dokončení potřeba znlost středoškolské matiky a chemie. Matiku jsem neměla šanci, chemii jsem málem dala, ale zradily mě výpočty, takže opět matika. Na houby.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34672  [Dalších 34602 >>]

(C) 1999-2015 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.