| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
(?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34370  [Dalších 34300 >>]
Beremi 80377
*

5.10.2014 19:13:56
Blizka, nema manzel nahodou zitra tu operaci? Vyrid, ze mu moc drzime palce.~;((~;((~;((
Molly. 74807
*

24.9.2014 19:10:56
Beremi, mě to právě postupem těhotenství zmizelo, asi záda potřebovaly to pořádné prohnutí. Nedělala jsem s tím nic, jenom si různě ve stoje natahovala nohu, to mi trochu pomáhalo. Jestli máš možnost zajít si k neurologovi, tak to určitě udělej.
Beremi 80377
*

24.9.2014 16:18:39
Molly. zjistuju rady.
Ty jsi taky mela vyrizeny zada a dokonce ti to slo taky do nohy. Co jsi s tim delala v tehotenstvi? Ted uz mas klid? Zatim to boli jen malo, zato porad, i v leze. Leky na bolest nepotrebuju. Ale mam hruzu, ze se to rozjede jako pred dvema lety a to bych se asi zblaznila. Bojim se kadyho pohybu.
EVUŠA (syn 10 a dcera 4 ) 11614
*

23.9.2014 21:15:03
Tak už má jazyk Lucka daleko lepší. Po čem to měla nevím.
Beremi, jazyk měla osypaný od špičky do třičtvrtě. Osypaný měla jen jazyk. Teplotu neměla a jazyk byl bolestivý.
Molly, takže záhadná nemoc, co? No nic, hlavně, že už neřve a je v pohodě.
Beremi 80377
*

23.9.2014 19:38:36
Coz o to, Barf nezni spatne, ale mam malej mrazak a litat furt pro cerstvy maso se mi fakt nechce. Musim zkusit najit aspon ty granule suseny za studena, v samosce je nemeli. A ze by se chudacek precpal granulema v mnozstvi cca 5 kralicich bobku se mi nezda, spis mu to fakr nejede.Koukam, ze ani konzervama si co do kvality nepomuzu. Co tam nepisou, jestli se daji ty konzervy kombinovat s granulema, nebo se z toho taky po....
Molly. 74807
*

23.9.2014 16:59:51
Beremi, v Américe asi máte jiné granule, ale přece jenom pár pravidel by mít měly. Pokud chceš fakt super granule, neměly by tam být obiloviny, rýže, sója, maso na prvním místě v seznamu, všechno specifikované (když tam je "maso a zelenina", je to blbě, musí tam být třeba "sušené krůtí maso, mrkev"). Pokud takov granule máš, pak je možné, že toho psa tak zasytí, že mu jich stačí málo.
Anebo prostě bude negranuložravec a ty si nastuduj BARF:
http://www.baron.cz/pes/prirodni-lekarna/clanky/vyziva-psa-jidelnicek-prirozene-syrove-stravy/i-0

Písnička je moje oblíbená, hleďte si zvuk vyladit! :-)

A jiné varianty asi neznam. Ale jestli bude Bert, bude muset být i Ernie, ne? :-)
Možná ještě tak Al? Albie?
Beremi 80377
*

23.9.2014 16:25:03
Molly, dik za video. Skoda, ze mi k tomu kdoviproc nejde pustit zvuk. Snad az vecer prijde manzel, problem vyresi.
Diky za schvaleni jmena. Znate k tomu jeste nejake jine osloveni nez Bertik?

No Molly, to me taky napadlo, ze ta kombinace pro psa neni dobra. Ale jak to resit? Vzhledem k veku a velikosti by tech granuli mel sezrat hrnek rano a druhy hrnek vecer. On 3/4 hrnku co mu dam kolem 7h k snidani doji kolem 2-3h odpoledne. Kdyz mu to zaleju vodou, aby to bylo mekkci, tak to postupne sni treba jen za 2-3h.
A varit mu pacholkovi 2x denne se mi fakt nechce!~o~ Prvni tyden co jsme jo donesli jsem se snazila jen o ty granule, jak byl zvykly od chovatelky. Zral tak malo, az byl apaticky.
Molly. 74807
*

23.9.2014 9:25:39
Hej, Evi, něco podobného teď řešila kamarádka s trojčatama - postupně se jim osypal jazyk, teplota, jeden z nich to měl pak i na ruce. Samo to přešlo, ale kvůli té bolavé puse to byl celkem záhul.

Albéééért je super!
https://www.youtube.com/watch?v=XI6C7L66zq8

A prosím tě, psovi by se nemělo kombinovat vařené s granulema, každé jídlo se jinak tráví a pes z toho má v těle celkem proglém, bolí ho to. Sračka je už taková poslední kapka, aby nás to trklo :-)
Beremi 80377
*

22.9.2014 22:24:22
Evus, zase nejaka zahadna nemoc? Pokud by to byla alergie, tak by ji to po Zyrtecu splasklo. Nejsou to nejake afty? kolik toho tam ma? Co dal v krku? Ma teplotu?
EVUŠA (syn 10 a dcera 4 ) 11614
*

22.9.2014 20:56:22
Beremi, tak to bude Bertík, jo? Super~g~
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34370  [Dalších 34300 >>]

Komerční sdělení

Všechna témata

(C) 1999-2014 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.

Zajimavé odkazy:
   Stavební stroje, odvlhčovače   |