| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1429  [Dalších 1409 >>]
Valsi 82350
16.11.2010 18:28:51
Ahoj holky,
taky vsem preju vsechno nej nej nej k 3.narozeninam ~x~
To nam to uteklo...nekdy to bylo teda peklo a myslim ze jeste bude ~t~
Vy co nejste znovu tehu nebo na MD jak vidite svuj navrat do prace ? Ja se strasne tesila, ale ted zacinam bejt nervak..jako kdyz jsem sla poprve ~n~
koblajs+víteček 11/07a Adámek 79664
16.11.2010 11:33:01
Ahojte holky.tak my máme za sebou narozeniny.Víteček měl 6 listopadu 3 roky a ten mladší už 1 rok.9 listopadu.tak už to máme za sebou.holky chci se zeptat co budete kupovat těm 3 letákům na vánoce?já vůbec nevím.poradte
Hanka, Barča11/07 a Ráďa05/10 76708
7.11.2010 11:53:59
Tady se fakt nasměju ~R^ ~t~
Všem listopadečkům všechno nejlepší ke krááásnýýým třetím narozeninkám ~x~~m~
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475
11.10.2010 21:49:41
Mišák teda chodí na záchod :-). Ale to chodil i Luky :-). Ani jeden si nějak u toho čurání neposeděl :-). Radši stáli. A kadíme do záchodu. Jinak Luky začal chodit na basketball a Mišák lítá po tělocvičně taky. Dostane od trenérky balon a lítá s nima ~t~. Je to sranda. Dneska se ho jedna maminka ve školce (letos jsme ho ještě nedali, ale chodí Luky) ptala, proč ještě nechodí do školky, když už je velikej. Tak jí řekl: "Protože chodím na basket" ~t~
Valsi 82350
8.10.2010 22:23:09
Ahoj holky,
my taky chodime do skolky zatim jen na zkousku a je to jak kdy....nekdy je v pohode a priste pobrekava ze tam nechce. Myslim ze to na nas jen zkousej potvurky. A posmivani kvuli brejlickam teda vubec nezname...spis deti ktere nemaji treba rodice s brejlickama to neznaji a chteji nasi Anu na brejlicky sahat a ty mensi ji je chtej i sundat (coz jde blbe kdyz je ma kolem hlavy na gumicku ~t~~t~~t~
A zachod u nas v pohode...mala by na nej chodila porad protoze to vidi u nas ale sama na nej jeste nevyleze..kdyz ji na nej vysadim tak krasne sedi a dela co ma ~6~...ty ve skolce jsou super ty malinkaty zachudky~t~
Monik, Matěj 11/07 107247
8.10.2010 8:29:50
Tak my ve školce taky hrůza. Ještě nechodím do práce, takže ho tam dávám jen na pět dní v měsíci, resp. jeden den v týdnu a teď jsem se v jiné diskuzi na Rodině dozvěděla, že je lepší, když tam těch 5 dní chodí v kuse. Ráno totiž pláče že tam nechce a drží se mě jako klíště. Ale odpoledne když si pro něj přijdu tak je to dobrý a učitelka říká že byl hodnej.. tak nevim. Ráno mi to teda může srdce utrhnout. A to ještě mám podezření že se mu tam vysmívají kvůli brejličkám. ~a~
Hanka, Barča11/07 a Ráďa05/10 76708
7.10.2010 8:45:55
Ahojky holky.
Hlásím se po delší době. Malá ve školce celý září hrůza - slzičky, záchvaty, apod......chodila jsem domů s brekem. Teď od pátku super, ani jednou neplakala a těší se tam. Po o si pro ní chodím. U pohl. org. jsem se zasmála od srdce. My máme pipinku a brabíka. Tuhle řekla tatínkovi, že má moooc velikou pipinku ~t~
Malýmu jsou 4 měsíce a má 7500g, je to cvalda.
Barče jsme koupili kolo - 12 s přídavnýma kolečkama a šlape pěkně, trénuje to doma na chodbě. Bez koleček by letěla jak hruška.
Chodíte už na velký záchod, nebo ještě na nočníček? My zkoušíme na záchod, má i novou stoličku, ale nočník je nočník. A to ve školce záchůdky mají, ale doma se tam bojí.....
Mějte se fajn, zase nakouknu ~3~
Valsi 82350
30.9.2010 8:34:39
cauky holky,
tak dneska je na iDnes clanek na tema jak pojmenovat pohlavni organy...fakt jsem se nekterejm docela nasmala (nikdy by me nenapadlo kolik toho je..ale kdyz jsem to potrebovala tak jsem si na nic kloudneho nemohla vzpomenou :-)
PS: taky ten clanek mohli napsat o par dnu drive ted uz je pozde ~q~
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475
25.9.2010 23:59:44
Včera jsme byli u známých a ti mají o čtyři měsíce mladšího chlapečka, než je Mišák. Šli spolu na záchod a když se svlíkaj, tak náš Mišák: "Já mám většího pindíka" a Honzík: "Jo? Ukaž." A Mišák: "Ho teď nemůžu vyndat"(nešly mu stáhnout tepláky). Pak se povedlo a Honzík kouká a říká: "Hmmm". Jsem se musela smát.
Jinak nějaké zvláštní aktivity Dančo nejsou. Jen před tou dovčou jsem byla dost doma, tak teď nejsem skoro vůbec :-))..
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703
23.9.2010 10:24:07
máme taky pipku a pindíka.
byla tu moje mamča na návštěvě, Danča jí nemohla spustit z očí a šla s ní až na záchod a ptá se: "babi, máš taky chlupatou prdku"? - já se v kuchyni začala dusit smíchem, samozřejmě se ptala na pipku a mamča odpovídala "jo, jo, mam taky velkou prdelku" :D
Julču jsem ještě neslyšela :D
Lenčo, Dani chodí ještě spát po obědě, a když jsme to jeden den zkusili bez spaní, usnula už večer v půl 7 "za chodu" a druhý den byl kňourlá, tak zas šupajdila po o. Na kole ještě nešlapeme, ani jsme to nezkusili.
Miru, pak napiš, co podnikáte. Se od vás inspirujem. My tak max. delší výlety se svačinkou. V létě ZOO, ale to už musel někdo se mnou.
Lucinko a další, jak zvládáte školku?
Danča je ještě s náma doma. Andrejce už je skoro 9 měsíců. Miru a Dančo, škoda, že se nemůžu podívat na třeba 2 roky starý příspěvky, bych si docela ráda znovu pročetla, jak jste to tenkrát řešily se dvěma dětičkama.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1429  [Dalších 1409 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.