| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 33200  [Dalších 33180 >>]
16.5Adéla12 27844
3.9.2011 20:28:22
Ahoj, jen koukám, jestli to tady žije - aspoň trošku
Ariadna 44025
20.5.2011 10:49:50
No, nějak na to pátrání kašlu, fakt mi to vypadlo :-))

Mějte se hezky, možná někdy zase zavítám, až mě sem náhoda přivede :-) ~3~
Ariadna 44025
20.5.2011 10:44:32
Ahoj maminy,
také jsem tu leta nebyla. Ale já nějak šidím i dámu :-)

Hledám nějaký starý fotky a napadlo mě, že bych něco mohla miít tady. Bohužel jsem zapomněla ... matně si vybavuji ... jak se dostat do deníčku. Hehe

Doufám, že vám dětičky rostou. Šíma jezdí na kole se šlapkama bez přídavných koleček. To je asi takový výrzný pokrok z poslední doby :-)

Mějte se fajně papa Ari
Zuzka4M 14793
19.5.2011 14:56:47
No mě nic nedorazilo, ale asi nemám kontakt v deníčku. Upřímě net moc nestíhám, ale občas nakouknu jak se daří ostatním únorčátkům ~:-D. Náš Mišák pěkně povyrostl (už má skoro metr :)), nožičky už má srovnané (nosil skoro rok dlahy). Bere léky, chodíme na kontroly, ale výsledky má poslední dobou taky srovnané, takže paráda. Jen ho trochu víc trápí alergie, ze sezóní se nějak rozšířila na celoroční (potfory roztoči) a má díky tomu pěkně zvedené mandle. Vyndání nás zřejmě nemine. Nicméně alergolog radí počkat až do pátých narozenin (kuli riziku astmatu). A jak se daří vám?
rybushka 32253
26.4.2011 20:37:50
jejej, tady jsem nebyla, ani nepamatuju - koukám, že to tu na chvíli ožilo, ale jen na malou....

co se Dámy týče- všechny odsud tam měly ze začátku možnost vstoupit, nikoho jsme neodmítly...ale pak tam spousta lidí vůbec nechodila a některé chodily jen číst
Zbylo tam jen pár lidí, většinou se známe osobně a víme toho o sobě opravdu hodně, neřešíme už zdaleka jen děti
proto je diskuse uzavřená a nabíráme opravdu jen výjimečně

Každopádně - kdysi jsem odtud z albíčka vytáhla kontakty na všechny, které je tam napsaly a na tyto kontakty jsem letos posílala pozvánku na společné narozeniny .....tady jsme nikoho neodmítaly
Kdo chtěl, mohl dorazit

Amelie a králíci 50386
20.3.2011 13:56:29
Cácorečko, na Dámě jsou 2 únorové diskuse. Na tu druhou, naši, Tě Venuše určitě pustí. Rádi Tě uvidíme.~;((
cacorecka, Jeja2/07,Zuzi5/09 47247
20.3.2011 10:25:31
Ahoj Lili,

to jsme rada ze si em apson enkdo pamatuje :-)

ja jsem take na dame uz zadala,ale nikdo se mi rovnez neozval a mrzelo me to dost....pokud me tam holky enchtely kvuli tomu ze resily enjake osobni veci mhly mi to napsat, emial jsme na sebe mely.....ted mam sice na FB pridanou Rybku,ale take temer neodpovi tak to radsi neresim...

ja tady moc nejsem, prece jen jsme porad enkde na vylete, Jenicek zachal chodit do skolky i kdyz soukrome bo na statni jeste nemame narok jelikoz jsem doma se Zuzankou (05/2009) ale libi s emu tam a je spokojeny:-)

no a ja jsme zacala doma pect dorty, cukrovi, kolace, proste temer vse na zakazku a snazim se vydelat nejaou korunu navic takze moc casu enmam...ale je fakt ze obcas by se mi siklo poradi nebo spise zjistit jak co deljai jini ctyrleti sikulove;-))

snad se obcas ukazu uz se tesim:-)

zatim vsem preji hezkou nedeli:-)
vendila 56009
17.3.2011 19:41:22
Ahoj holky, opravdu si můžete v klidu zažádat na této diskuzi a rády Vás tam uvítáme.... Cácorečko, tebe si taky pamatuji, tak se s tebou rády uvítáme na Dámě, doufám, že se ti tam s námi bude líbit ~x~

odkaz na diskuzi:
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=17155

Nadík už je tam s námi ~g~
na Lili a Cácorečku se také těšíme ~;)
Nadik1 78179
17.3.2011 19:25:46
Holky, tak já už jsem taky oddedneška na dámě. Venuše mi dala souhlas. Hodná to holka. ~x~
Amelie a králíci 50386
17.3.2011 19:10:50
Ahoj Lili a Cácorečko, požádejte Venuši, ona vás vpustí na jednu odnož únorčátek. Druhá je zavřená.~6~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 33200  [Dalších 33180 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.