| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 7863  [Dalších 7843 >>]
kosicek 33064
28.1.2011 19:26:41
Jájinku, já si Tě také rozhodně pamatuju~;Lednový čas pokročil, tak doufám, že už jste zdrávi. My jsme se loni koncem května rozrostli o druhou holčičku, teď jí bude 8 měsíců, takže mám spoustu času, když nemusím chodit do práce:-)

Polárko,tak to je štěstí, že jste alespoň dali ten odklad-to si také nedokážu představit, ono je těžké, když dítě vypadne jen na pár dní a těch úkolů, co pak musí doma dodělávat- nemoc nenemoc.Snad se úspěšně poperete s dietou-je to těžké si to vůbec představit něco takového držet, ale určitě to zvládnete, když uvidítě, že to pomáhá.

Nás čeká v pondělí 1. vysvědčení,tak jsem zvědavá, ale myslím si,že budou samé..Teda i když už schytal svou 1. kuli a i nějakou 2jku má také..ale oni jiné známky,než jedničky začali dostávat teprv měsíc zpátky, taže to co nevidět bude určitě pestřejší~8~
Slíva 17593
19.1.2011 13:17:09
rodina.cz/cervenec (bez toho www)
Slíva 17593
19.1.2011 13:15:03
Jájinku, jasně, že tě pamatujem! Já tu adresu do alba taky nevím... ale možná to mám někde v záložkách, pokusím se najít.
Slíva 17593
19.1.2011 13:13:15
Polárko, to je mi strašně líto, držte se. Takže vás čeká bezlepková dieta? No hlavně že se to zjistilo. A jaké měl příznaky?

Všechny zdravíme, přijďte se ukázat! Já zabrousím jednou za čas, ale moc nám to tu nežije :-) Je pravda, že s větším počtem dětí a nástupem do práce to prostě nejde. Já mám teď v lednu volnoa S8ru ve škole, tak stihnu i na rodinu zabrousit, ale jak začnou kurzy, je šmytec! Pa pa a mějte se!
Polárka- Adámek 7/04,Míša 20 25208
17.1.2011 12:04:50
Ahoj,

zdravím vás po hrozně dlouhé době, přečetla jsem poctivě celý poslední rok a i něco zpět~:-D Nooo, už jsem tu opravdu dlouho nebyla...

My jdeme dnes podruhé k rápisu, loni jsme dali odklad, zdálo se mi, že ještě není na školu zralý, hračička a taky byl všude poslední, protože se styděl. Tak to už se zlepšilo, hrozně se těší, ve školce se prý už nudí, umí číst, psát, počítat a přestal se i docela stydět, ten rok mu hrozně prospěl.
Hlavně jme měli hrozně těžký rok, hned zkraje jsem byla v nemocnici, pak v létě mamka 3 měsíce, obden jsme za ní chodili a pak znova já na podzim a dotěď jsem doma. Adámkovi našli alergii na lepek, měli jsme a pořád máme spoustu vyšetření. Vůbec nevím, jak bychom to v první třídě zvládali, bylo to náročné už tak všechno... Ale snad bude líp...

Všechny moc zdravím, prohlížela jsem fotky, dětičky vyrostly, ani bych je už nepoznala a noví mimísci zase, krásní~:-D Mějte s efajn, hodně úspěchů dětem ve škole a vám pevné nervy~;)
Shar a 2 raubíři (07/04,12/06) 13128
9.1.2011 10:19:36
Ahoj holky, zdravím vás po letech. Když vás tak pročítám, jsem ráda, že jsem Damčovi dala odklad ;). Dostal pod stromeček aktovku a měl z ní docela radost. Chodili jsme na edukační kurz do PPP. Damík totiž okecá úplně všechno, myslí mu to, ale když vezme do ruky tužku, je to hrůza. Zjistila jsem taky, že je v kolektivu docela nejistý a radši nic neřekne i když ví, takže ve škole bude asi veselo.
Všem školáčkům teda přeji úspěchy ve škole, maminkám pevné nervy a předškoláčkům šťastnou ruku při výběru školy a paní učitelky.
A všem vám všechno krásné v novém roce!
Ddáájjaa 20293
5.1.2011 20:33:30
Můžete mi prosím napsat stránky,na kterém je naše album, už si to vůbec nemapatuju a budu tam mít stále přístup? Děti mi marodí, tak mám konečně čas se podívat na vše, co jinak nestíhám. No snad si mě ještě někdo pamatuje :-) Kájík 7/2004 a Terka 6/2006.

Děkuji
Ddáájjaa 20293
5.1.2011 19:14:02
Ahojky všem, tak vás čtu snad po 2 letech. Košíčku vy už jste 3? Máš myslím první dvě děti stejně staré. Mě kluk chodí do přípravné třídy (nultý ročník) a jsem ráda. Bude částečně připraven do školy, je už teď víc samostatnější, ale je strašně pomalý. Mám už teď hrůzu z první třídy, jak mu vše půjde. Všem vám přeji do nového roku hodně zdraví a pevné nervy, pa pa
Daria+1 13667
28.12.2010 20:17:44
amira 15613
20.12.2010 19:54:19
Ach jo, já a vkládání fotek ~q~.
Takže ještě jednou......

[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 7863  [Dalších 7843 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.