| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 37780  [Dalších 37760 >>]
Alanis 10352
8.9.2017 12:02:55
Duši, tak jsem si tě včera pustila k žehlení :-D A moc se mi to líbilo, fakt! Některé ty rady, jak získat víc času, fakt dobrý. A zvládala jsi to pěkně, nepovídej.

A jsi teda dobrá. Já bych z takovýchto situací asi dostala infarkt.~g~~x~

Jinak naši kluci na nových gymplech, veliká spokojenost u obou, M. se mi úplně rozsvítil, jak ho to tam baví, kéž by to vydrželo co nejdéle...
Kacii&Matýnci 8339
7.9.2017 13:14:27
Cau :-)
U nas taky pohoda ~t~ Obden navstevuji papirnictvi a prodejny obuvi. Utratu nescitam, protoze by mne ranila mrtvice a to nechci, chci vas jeste videt. Vecery jsem zatim travila vyplnovanim formularu. Jeste uvidim jeden a neco se stane.
Zitra vyrazime do Kacova, nebo spis trochu vedle, tak snad si najdem chvilku na pruzkum situace.

Titty, myslim na vas! ~;((
Katerino, obcas se jeste ted budim v noci hruzou. Ale jinak byla dovolena moc pekna. ~k~ Co ta Terka, tusi vubec, co ji je??? Drzim palce!
Maruška + holčánci 01/04 38037
6.9.2017 23:04:22
No přidám se do klubu, u nás taky síla.
Od druhého školního dne nadávky na adresu Káji, do toho hledáme 2 učebnice, které v pondělí Mája teprve dostala, tedy pokud je vůbec dostala, netěším se na rodičák.
Kroužky jsou v pohodě, Kája nechala sboru, má jen výtvarku, ale konečně jsem viděla její malby a spadla mi čelist, vůbec jsem netušila, jak krásně umí malovat. Neměla jsem telefon, až příště vyfotím, tak hodím nějaké foto. A chtěla by ještě na nějaký další kroužek, možná to bude šití. Takže u nás kromě pálky za kroužky ještě nová kytara, což je dalších 5-6 tisíc, to září je fakt na palici ~:(
Katy+04+07 19360
6.9.2017 22:26:11
Ahoj holky,
je mi líto, že jsem nemohla dorazit, ale hlavně, že jste si to s Šikulou a Drahuš užili ~t~.

Jinak u nás nic moc, zítra to bude 14dní co Terka začala brát atb. teď už má třetí a stále není fit, už to nejsou horečky jen zvýšená teplota celý den ~a~, zítra máme znovu kontrolu a už budou výsledky výtěrů, tak uvidíme co bude dál......

Tittynko, holka moje drž se....v listopadu se uvidíme a vynahradím vám to....slibuji, snad už bude Terka zdravá ~t~

moc vás zdravím a holky držte se, když nejde o život jde o hovno ~v~ ~s~
Dušinka 21298
6.9.2017 22:01:33
Titty, sice nevím vo co go, ale držím pěsti~6~~6~~6~
Dušinka 21298
6.9.2017 22:00:05
Ahoooj, to je dobře, že jste si to, matky, užily, však si to zasloužíte, no néééé???
A rychle sem s nějakým termínem, páč mně se diář opovážlivě plní.

U nás nic překvapivýho, o prázdninách jsme byli doma všehovšudy asi 4 dny, já teď byla ještě 3 dny v HK a včera a dnes v Plzni, takže vše při starém.
Máme po křtinách vnučky, minulý týden ( taková malá svatba), jsem ráda, že to máme za sebou a docela se už těším na nějakej normální režim.

Akorát mě děsně bolí pravá kyčle, takže moje stáří se holt hlásí a prej."Pozvi mě dál".¨~n~

K řešení je toho taky mnógo, ale není to na psaní sem.
Tak, děvčata,připíjím na vaše zdraví a důležité je přežít :)

Jo apřece jen mám jobovku, včera jsem byla v živém vysílání Sama doma. Děsnej stres, zpocená až na zadku, vůbec jsem nevěděla, na co se mě budou ptát, byla to děsná rychlovka a vůbec nemám odvahu podívat se na záznam, aby mě netrefil šlak. Jak jsem teď po operaci byla dlouho doma, nějak mi chybí slovník, postřeh, paměť po dvouhodinové narkóze, no trochu psycho ~q~ Rvala jsem si včera ráno vlasy, co me to napadlo.~a~
Alanis 10352
5.9.2017 22:18:44
Myslela jsem na vás. Ach jo...

-Titty- 21471
5.9.2017 16:40:38
Alo, blby. Ale vypisovat to tu nebudu, to až večer u vina~:-D potvrzují, že dovolená super, ale krátká.doufam, že se ozve Kateřina a další zájemci a dáme dohromady prodloužený relaxační víkend.
Alanis 10352
5.9.2017 15:57:16
U nás to samé, všechny děti jedou na adaptační pobyty, dohromady za 9 tisíc. A k tomu všechno ostatní. Kolik budem platit za balet radši nepíšu, myslely byste si, že jsme se zbláznili :-D

Titty, jak je u vás?
Analeh a zlobidla D+L 18104
5.9.2017 15:38:59
jak já to září nenávidím,minulý týden 1000 kč školní potřeby,včera 200 Kč sešity a obaly, dnes 400Kč sešity a obaly...to ještě nemá všechno.Přes léto vyrostl takže komplet nový šatník, botník...máme tedy zatím koupené tepláky,mikinu a tenisky.Včera donesl soupis kolik peněz jako tř.fond,učebnice atd jestě jsem to nesečetla, ale bude to jisto jistě zase tisícovka. A středoškolačka taky něco stojí.
Moje nervi....
jinak se máme fajn puberták prudí matku o 106 a je štasten, když se mupovede mě vytočit. :D
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 37780  [Dalších 37760 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.