| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nervní matky

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 126598  [Dalších 126578 >>]
Evelyn1968,2děti 6269
5.7.2022 18:24:17
Ahoj Lipoo, jdu jen pozdravit, synovi bylo včera 28 let, to není možný.
lipoo 47870
4.7.2022 17:09:26
Tak po dlouhé době nakukuju.. Leni, to mě mrzí. Jak to taťka zvládá? Je to naprd, jak nam všichni začnou starnout a pak i my... Nějak mě z toho chytá depreeese.U nás asi nic novyho, mládě odmaturovalo a jde na výšku. Takže s nama ještě pobyde.. A ja jsem ráda. Neumím si představit, že tu zůstanem sami.
LenkaVa 28901
2.1.2022 2:09:38
Ahojky.
Zdravím všechny.

U nás se změnilo jen to, že už jsme tedy samotní. Všechny děti už bydlí jinde. Mám tady tedy 3 psi, ale nového celkem nic.

Letos jsme oslavili 30 let společného soužití. Letí to strašně.

A bohužel mi na konci listopadu umřela mamka, takže taťka zůstal po 50 letech sám. Je to moc těžké. Taky není zdravý, jezdí 3x v týdnu na dialýzu a ještě je tak daleko.
Jezdím za ním, jak to jde, ale bydlet tam nemůžu a on sem nechce.

Ani nevím, jak to bude zvládat, není zvyklý dělat běžné věci jako vařit, prát a tak.

Njn.
lipoo 47870
1.1.2022 1:30:49
Ahojte... Jsem si taky vzpomněla na heslo. 😀 Preju všem stastny nový rok a hlavně zdravicko vsem!! A at je tento rok lepší jak ty dva předešlé..
Jáňa+tři sluníčka 29413
27.12.2021 18:15:49
ahojky Leni, moc tě zdravím a ostatní, kteří možná nakouknou taky!~3~ Jsem sama překvapená, že jsem nezapomněla přihlašovací údaje, tedy trefila jsem to až na druhý pokus, ale přeci. ~;) Jak se máš a co je u vás nového? U nás vše při starém, jen děti zase o kousek zestárly, narozdíl od nás!~:-D Holky mají 25 a 21, obě studují VŠ. Verča snad už letos konečně končí, zbývá jí jen diplomka(ale s tou se stále nemůže rozhoupat ~q~ )a státnice, tak snad to konečně dorazí! Katka vloni udělala první rok VŠ porodní asistence v Pardubicích, ale praxe v covidáriu místo na porodnici ji spolehlivě z našeho zdravotnictví vyléčila, takže šla na jaře znovu k přijímačkám a teď studuje na UK obor ČJ+Dějepis a je šťastná jako blecha!~z~ Maty je ve čtvrté třídě(naše miminko ~p~ ), ve škole sice samé jedničky, ale baví ho všechno jiné, než sezení ve škole, tak uvidíme, jestli budeme vůbec zkoušet za rok zkoušky na 8G. Jinak je velký sportovec, hraje třetím rokem florbal za Spartu a baví ho to moc. Miky si udělala trenérské zkoušky, takže víkendové programy máme dost jasné. ~;) Letos v létě jsem se potkala s Holandou, už je z ní babička, trochu jsem jí to, přiznám se, záviděla!~f~
LenkaVa 28901
1.12.2021 14:49:25
Ahoj, já se jenom hlásím, že žiji.

Kdyby jste chtěl někdo pokecat, jsem tu.
LenkaVa 28901
17.2.2021 4:43:08
Tak až budete v okolí, tak se klidně můžete stavit, nic se nezměnilo.

Já jsem každý den v práci, nemohu dělat z domu, ale zase končím obvykle v jednu, tak to jde.
Teď jsem tam tedy skoro 4 měsíce nebyla, ale už se snad všechno vrátilo do starých kolejí a budu chodit makat.

Nám už doma zbyl jen Olda, tak taky dobrý.

Vůbec ti tu on-line výuku nezávidím. Já bych to nedávala.
Delete 8214
16.2.2021 19:20:45
No hele, nejstarší začala uvažovat o specce, tak jsme začaly rozvíjet myšlenku na společné studium a společné cesty do HK ~t~.

Ale je to spíš takové coby kdyby, jinak jsme furt zalezlí doma.

Teď máme jarňáky, tak se víc flákám, ale jinak pořád sedím u PC a pracuju, nemá to konce, splývají všední dny a víkendy...a protože i nákupy provozujeme online, tak jsme pořád zaprdlí doma.
LenkaVa 28901
16.2.2021 15:14:12
Tož já ti klidně napíši :) ......... týkalo se to mých rodičů a to by tě asi nezajímalo.

Každopádně zatím bydlíme pořád stejně, kdyby jste jeli okolo, jste vítáni, jen teď je tady k*revská zima :)
Delete 8214
16.2.2021 5:17:37
Ahoj,

já tu pořád čtu, jen ty zprávy "máš mail" nejsou pro mě ~d~.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 126598  [Dalších 126578 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.