| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Kulturní akce

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4978  [Dalších 4958 >>]
Zasjaj. 54917
2.1.2024 22:40:21
Rose, nevím, jestli je tohle zrovna sněhová vločka. Měli jsme podobného kolegu s autismem. Ale u nás si můžem chodit, jak chcem, jen někdy někam je třeba se dostavit. A to pak jako důvod uvedl, že se mu nechtělo vstávat. Jindy, když měl něco udělat odpoledne, odešel s tím, že jde do posilky, že ho čeká trenér. Taky si nesedal ke stolu na židli, ale asi jako děti ve školce na kolena na zem a telefon si položil na židli a s tím celým zajel pod stůl jako do domečku. Akorát že mu bylo třicet. Ale mně by to nevadilo, já bych si ho na místě kolegyně nechala, pokusy mu vycházely víceméně na první dobrou a to ostatní je celkem podružné.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
2.1.2024 22:30:21
L, já nevěřím, že by šlo o celou generaci, ostatně mám dceru téměř v jeho věku a podobný exemplář jsem dosud nepotkala, to jen že on naprosto odpovídal tomu popisu... jinak velmi angažovaný, až hyperkorektní, progresivní, uvědomělý, kdyby s ním člověk jen pokecal u kafe, věřím, že by z něj byl nadšen, ale v reálu prostě křehký, nesamostatný, bez náhledu na realitu...
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
2.1.2024 22:24:46
Nejhorší na tom právě bylo, že to byl asi celkem šikovný, chytrý kluk, jenže vstávání mu prý působilo stres a on stres prý špatně snáší... Když jsme se bavili, tak vlastně všechno vždycky nakonec vzdal, protože "toho na něj bylo moc"... i školu musel prý na rok odložit, protože "toho na něj bylo moc" ~d~ i podle jeho vyprávění u ničeho dlouho nevydržel... No naprosto nechápu, proč si myslel, že práce na helpdesku bude pro něj to pravé, když tak špatně snáší stres ~t~
L+ 2m 114525
2.1.2024 22:19:29
Rose, taky mám tu zkušenost. Spíše bych řekla, že je to o vzdělání, přístupu k odpovědnosti a sociální bublině. Mladík po učňáku dochází do práce, tak jak popisujes. V pondělí nedorazí, protože vikend. Student gymplu, když se domluvíme, že půjde od 16-20, tak vím, že prostě dorazi. Nejde to placnout na celou generaci.
K_at 121378
2.1.2024 22:08:27
Rose ~8~ ty Vado.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
2.1.2024 22:05:46
Sněhové vločky - ta debata byla pro mne zajímavá, protože do té doby jsem to označení vůbec nevnímala jako hanlivé... No a teď u nás nastoupil do práce chlapec a já konečně naplno pochopila, co tím je myšleno ~t~
Chlapec už u nás zase nepracuje, bylo to nad jeho síly... Základní problém byl, že jsme trvali na tom, že bude chodit do práce každý den a dokonce jsme trvali na dodržování pracovní doby - nedokázal přijít včas ani tři dny po sobě, ten čtvrtý nakonec nepřišel vůbec, pátý den ho překvapilo, že s ním nadále už nepočítáme... teda celkem u nás strávil asi 3 týdny, ale rekord dvou po sobě jdoucích včasných příchodů nepřekonal ~t~
K_at 121378
2.1.2024 21:54:08
Knedli, to je skvělé. Tak ať mu to vydrží.
kysnutá knedla 99495
2.1.2024 21:34:41
Kat, je na ekonomke a je spokojný, vraj “mnohem lepší než základka”.
Ropucha + 2 120300
2.1.2024 21:24:33
Označení "sněhové vločky" znám, to zrovna spadá do oblasti, která mi není cizí.
Ideální asi je, mít co nejširší všeobecný přehled a žádným tématům se nevyhýbat, ale já to tak docela nedodržuji a některé běžné oblasti vypouštím, když mě nezajímají, jako třeba tu popkulturu, sporty...
Stará husa 154854
2.1.2024 21:08:52
Sněhový vločky jsem znala. Já si o spoustě věcí někde přečtu, ale zas nic neznám nějak do hloubky. O TS jsem si taky přečetla, ale žádnou její písničku neznám a ani po tom netoužím. Mně hudba tak posledních 20 let připadá jako nepříjemný obtěžující hluk, začalo to s mojí depresí a už se to nikdy nezlepšilo.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4978  [Dalších 4958 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.