| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jsem věrná partnerka

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 893  [Dalších 873 >>]
adelaide k. 20327
4.3.2015 21:04:04
Jak kterej :-)
Kreaty 128225
4.8.2014 8:50:31
Stejně je to hezký jen na začátku, pak už je chlap pro ženskou jenom přítěž.~;)
*Niki* 19980
9.6.2014 9:07:52
Asi tak:) ve třiceti šedá myš (malé děti plus nadváha to dorazily), s blížící se čtyřicítkou je to čím dál lepší:)
Beruška+J02A07T10 48718
8.6.2014 21:12:42
anni, co tím myslíš, nechala osahávat.. v zadní části..
jako na zadku? na zádech? kde?

já bych se po zadku nenechala.. i kdyby mi chlap byl příjemný a i přesto, že to doma aktuálně dost skřípe..
ale prostě zatím jsem vdaná a mám doma muže a tři děti a ač by mě občas někdo lákal, nebo i fyzicky přitahuje, spíš si držím distanc.. ani nevím, jestli bych šla takhle blízko tančit..

v práci jsem teď krátce necelý rok, ale skoro samé baby, chlapů minimum a žádnej mě nepřitahuje.
předtím jsem ale dělala jinde a tam mě hrozně dlouho přitahoval můj přímý nadřízený, v té době už jsem ale byla vdaná, on dlouhodobě zadaný, zdálo se, že ho přitahuji taky.. pak to naštěstí vyprchalo, byla jsem ráda, páč se mi i o něm zdálo..

jinak to fyzično má asi každý nastavený jinak, já všeobecně si k tělu moc lidí nepouštím.. myslím ani objímání a tak, to se nechám a sama objímám jen "pár vyvolených" je to pro mě velice intimní..(neber jako sexuální - prostě citově, jsou to lidi, která mám moc ráda a důvěřuji jim) ale mám řadu kamarádek, které se ochmatávat více, včetně po zadku plácání a spol klidně nechají od kdekoho a nevadí jim to.
Beruška+J02A07T10 48718
8.6.2014 21:06:25
ano to jistě spolehlivě zabírá jen do doby, než otevřeš pusu a začneš z ní trousit ta svá chvástavá moudra ~6~
Lída+4 138596
8.6.2014 20:57:06
Do kolika let? ~t~ No nevím, bude mi na podzim 50, a zatím nepřestali ~t~ I když - takhle prvoplánový to nikdy není, spíš v jemnějších náznacích.
Velšice 92803
8.6.2014 20:36:41
U mě je to naopak víc, čím jsem starší. Dělala bych asi jako kdyby se nic nestalo. Kdyby to byl dobrý kolega, pronesla bych nějaký fórek.
25.12Ali.......14 97620
8.6.2014 18:12:06
No na párty mi to asi seklo - měla jsem nezvykle velký výstřih a něm pořádnou pushupku - takže mi to dělalo obrrrrrr ňadra - což v kanclu nenosím :-) Myslím že jsem kolegovi dala šanci tím, že jsem ho nechala, aby mě při tanci "ošahával" na zadní části těla a on se pak vytasil s tou nabídkou....... necháváte se při tanci očmachávat od příjemných tanečníků? Asi jsem vůbec s ním neměla tančit........jo a ožralí jsme nebyli, jen mírně ovínění....... kolega určitě věděl co dělá.....

Do kolika let tak dostáváte nabídky sexu? Mně je kolem 35 tak to je na jednu stranu fajn, že o mě ještě někdo stojí ne? ~:-D
SendyWendy 68735
8.6.2014 13:00:36
To že u tebe klesnou přežijou, hlavně chtějí zasunout~;)
Kalali 142455
8.6.2014 12:46:56
Chlapi jsou ke mě milí, pozorní, usmívají se, žertují, lichotí, ale přímou nabídku sexu nebo pozvání dostávám jen vyjímečně~t~. Je fakt, že nikam téměř nechodím, v práci kolegy nemám, a nevypadám jako někdo, kdo by si dal říct (jsem hodně nepřístupná, a neumím takový ten společenský hovor o ničem, lichocení mě přímo stresuje), takže příležitostí málo.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 893  [Dalších 873 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.