| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Bezplenková komunikační metoda

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1471  [Dalších 1451 >>]
Saska se Sof 145308
29.11.2014 19:57:24
Ahojky, delame bezplenkovku a vse bylo ok (nepocurala se treba ani jednou mimo misku nekolik dni), ale asi tak 14 dni mi mala bojkotuje curani, proste se nevyrura do misky, ale klidne vterinu pote co ji oblecu a treba posadim, ze teda necura...co se pokazilo nevite nekdo?
Iva Stencel, Lucinka 20m
  • 
6.12.2013 0:22:16
No Lucik na nocnik nechce, sedne a hned vstava. Neni mozno ji udrzet. Ale ted za posledni tyden si na nej chodi sedat zaroven kdyz ja jdu na zachod. Jen tak sedi, nechce si svlect kalhoty a kdyz ji svlecu tak nic nedela. Pak vstane a rika "neni" :). Taky vsechny medvidky a panenky zacly chodit na nocnik. Potom je zveda, utira jim hadrikem zadek a rika "ble ble". Tak snad je to dobre znameni.Drzim palce, jsme na tom stejne!
Iva Stencel, Lucinka 20m
  • 
6.12.2013 0:22:00
No Lucik na nocnik nechce, sedne a hned vstava. Neni mozno ji udrzet. Ale ted za posledni tyden si na nej chodi sedat zaroven kdyz ja jdu na zachod. Jen tak sedi, nechce si svlect kalhoty a kdyz ji svlecu tak nic nedela. Pak vstane a rika "neni" :). Taky vsechny medvidky a panenky zacly chodit na nocnik. Potom je zveda, utira jim hadrikem zadek a rika "ble ble". Tak snad je to dobre znameni.Drzim palce, jsme na tom stejne!
karma 94498
17.8.2013 12:55:10
~8~~t~
karma 94498
17.8.2013 12:54:43
jo, overaly mi začaly vadit taky už nxyní a začala jsem štrachat gatě do pasu po starší...tj sranda
karma 94498
17.8.2013 12:51:54
děkuju

RADĚJI BYCH SE OBEŠLA PRÁVĚ BEZ STUDIA LITERATURY (pardon caps), dětátko je nespavec a permanentní nošenec (vynucuje si to fakt furt), což by nebránilo četbě, ale mám starší, kiterá v pauzách vyžaduje četbu vlastní literatury typu Čtyřlístek, obě zalehnou kol 22.hod, já padnu taky, takže spíš jdu cestou experiment-pokus-omyl:-).

Tj pozitivní výhled, že bude potřebovat v zimě méně a stačí před venčením a po v suchu. Taky mi na tom vyhovuje to, že ušetřím plínky a hlavně to vyprdění (omlouvám se za pitomý váraz:-))
karma 94498
17.8.2013 12:44:49
~:-D
karma 94498
17.8.2013 12:44:24
jo, zvuk používám. jakou literaturu jsi četla? dík.
withep 93862
17.8.2013 11:12:12
Jo, co se týče jednoduchého a rychlého svlékání, v zimě tedy je to horší (kombinéza, nebo fusak atd.), ale neboj, miminko si většinou počká. Jen jsem tedy u dcery přestala používat dupačky a obecně kalhoty s kšandama, byť dole s rozepínáním, a přešla na jednoduché do pasu, a taky delší přiléhavé tričko místo bodýčka se svléká líp. Podobně u pyžam - zrušili jsme overaly.
withep 93862
17.8.2013 11:06:30
"ser miminko" ~t~~t~~t~

To je krásný překlep v tomto tématu ~:-D

Abych stručně odpověděla, dávala jsem mimino venku čurat, pokud bylo nad nulou. V mrazech ne, ale intervaly vyměšování nejsou zpravidla kratší než intervaly kojení/krmení a to se tak jako tak v mrazech praktikovat nedá, takže minimálně jednou za dvě hoďky se octneš v teple a dáš ho nad nočník. Respektive jen málokdy jsme v zimě chodili ven na dobu delší než mimi vydrží najedené a v suchu. Pokud mimino spí, můžeš se venku zdržet déle, ale zase pokud spí, nečurá. No a když už se počurá a frflá, že chce do sucha, tak holt někam zaplout a přebalit. Ono se to nakonec vždycky nějak vyřeší samo, v srpnu bych si nad tím hlavu nelámala ~;)

Je fajn, že se vám daří, my to taky neměli v plánu a začli jsme s tím na dceřinu žádost :-). Později přijdou bojkoty, pak bude na tobě, jestli to vzdáš (čehož většina matek pak už není schopná ~k~)

[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1471  [Dalších 1451 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.