| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nystagmus

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 125  [Dalších 105 >>]
michal
  • 
4.3.2014 13:56:56
marek ako si to vyriesil po dlhsom case?ja som mal takisto krvacanie do mozgu a takisto mi ostalo nystagmuz...neviem si s tym rady
Dee Dee+2 kluci 91465
16.6.2013 10:45:12
Aha, nevšimla jsem si dotazů. Snad si někdo přečte odpověď-na akupunkturu jsme chodili k jedné lékařce na Praze 4. Stačilo 10 sezení.Asi po roce jsme zkusili druhou sadu,ale tam už posun nenastal.

Cvičení dle rané péče jsem myslela jako posilování zrtaku obecně různou zrakovou stimulací. U syna zlepšení zraku obecně mělo vliv na nystagmus,ale speciální cviky na toto neznám.
Lenka
  • 
16.6.2013 10:29:29
Zdravím, mám vrozený nystagmus a abych byla upřímná procházela sem si peklem hlavně na ZŠ. Snažila sem se na to nemyslet, taky lítala po doktorech a nic s tím nešlo dělat. Lidi jsou zvědavý a vidí něco neobvyklého a tak se ptají je to přirozený to mi až tak nevadilo. Asi tak v pubertě se mi to uklidnilo a bylo to v pohodě. Další období přišlo až teď kdy si hledám nové zaměstnání a jsem z toho nervozní, nedokážu myslet na nic jiného a tím to ještě více zhoršuji. Problém mi to nedělá když mluvím s lidmi které znám ale jak mám přijít do kontaktu s někým novým je to v háji. Taky jsem z toho už trochu paranoidní myslím si že si lidi o tom povídají( že sem divná). Nedokážu koukat do očí a jsem hrozně roztěkaná. Pořád doufám, že se to opět uklidní.
Kamila Podmolova
  • 
27.5.2013 21:36:19
Dobry den rada se zeptam o jakou operaci mozku slo? Mame 8 měsíčního syna a byly mu zjisteny zuzene ocni nervy, které se operovat nedaji. Byla jsem s malym i v Anglii na ocni klinice a resila jsem kmenove bunky, ale ty mu taky nedoporucuji. Jsme ve spolupraci s ranou peci a zajimaji me vase rady a zkusenosti ohledne cviceni zraku a akupunktura. Dekuji za odpoved
Já,já 134434
27.2.2013 10:53:35
Dobrý den,

chci se zeptat, kde jste byli na té akupunktuře a jak dlouho jste museli docházet? Jaké cviky z rané péče na nystagmus poradili? Děkuji ~x~
Dee Dee+2 kluci 91465
14.2.2013 19:48:05
ufff, cvičili
Dee Dee+2 kluci 91465
14.2.2013 19:47:44
Syn měl operovaný mozek, atrofii očních nervů a silný nystagmus (kmitavé pohyby panenek),ale hodně jsme cvičily terapii dle Rasné péče a chodili na akupunkturu, když byl ještě miminko a nystagmus mu úplně vymizel.Občas když je unavený, "ujede" mu pravé (horší) oko. Ale jinak je v pohodě.
Alžběta Štěpánová
  • 
14.2.2013 19:45:07
Dobrý den, mám vrozený nystagmus , na který se přišlo náhodou ve dvou letech. Nejhorší to je když jsem nervozní nebo se hodně soustředím. Takže řízení za šera skoro vůbec nezvládám, na tuto dobu mám náhradního řidiče a okolí o tom ví a vždy s tím počítají.Z dlouhého čtení mě bolí hlava oči.Všechny zkoušky a písemky jsem dělala tím pádem poslepu a časem časem jsem se naučila zvládat stres a nervozitu, aby to nebylo hned vidět, ani dlouhé sezení u počítače není dobré.Před deseti léty jsem se informovala o možné operaci ve Zlínské nemocnici, ale nebylo mi to doporučeno, že se mi to vrátí zpět, ale dioptrie jsou možné operovat. Dá se s tím žít, ale hodně to znepříjemňuje život. Přeji hodně trpělivosti a naučení se s tím sžít.
.kili. 125672
18.1.2013 17:31:17
"syn ma 7mesiacov a urcili mu Nystagmus"

Nystagmue jsou mimovolné rychlé kmity očních bulbů, ne tedy hlavičky. Jeho příčina je přerůzná a tak je těžko odpovědět na Vaši otázku. Prvně je třeba zjistit čím je nystagmus způsoben, to je povětšinou nečurologické záležitost. Potřé se dají zvažovat možnmosti zdravotní péče.
sandra 134896
18.1.2013 12:59:50
dobry den moj syn ma 7mesiacov a urcili mu Nystagmus . kmita hlavickou a niekedy mu odidu ocka na bok. da sa to liecit alebo ci sa to vobec zlepsi. ked sa chce pozriet na stranu tak najskor otoci hlavu a potom očka.dakujem za odpoved
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 125  [Dalších 105 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.