| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Děti a zubař

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1105  [Dalších 1085 >>]
Firenza 130641
23.5.2016 12:22:41
Ústí nad Labem, - paní doktorka Nešporová-Čechová. Velice zkušená stomatochirurg ( sakra - je správné použít přechýlení, nebo ne ? ) Je třeba ale počítat s cca 5-6 týdnů čekací lhůtou anebo být časově naprosto flexibilní a "naskočit " do uvolněného termínu.
Dcera po traumatickém zážitku neošetřitelná absolvovala u paní doktorky v Ustí nad Labem - komplikovanou extrakci dvou zubů v úplné narkóze výkon téměř na hodinu - platila jsem POUZE výkon anesteziologa ! - 2 x 25 minut ( počítá se za každých započatých 20 minut ) - vešla jsem se do 1.500 -1.600 Kč. !!!
Vše ostatní paní doktorka napsala na pojišťovnu. Celou dobu jsem měla pocit, že je holka v opravdu zkušených rukách. Měla jsem z toho zákroku strach, ale vše proběhlo naprosto v pořádku. Na rozdíl od zákroků u naší praktické zubní lékařky, kde jsem jen klopila tisícovku za tisícovkou - a holka měla zuby horší a horší.
holka anonymka 93519
23.5.2016 12:18:56
jo, ty prášky stojí cca 100,-, kupovala jsem je sama (na recept od zubaře). Zubař si neúčtoval nic - nedělal nic navíc.
holka anonymka 93519
23.5.2016 12:18:00
proč narkozu? Stačí premedikace. V nemocnici na dětském zubním nám dali dle váhy Dormicum. Párkrát nám ho aplikoval i náš obyč. zubař, ke kterému s dětmi chodím. V nemocnici jsem ale podepisovala papír, že budu o dítě 24 hodin pečovat - mohlo by se např. utopit. Mají jen základní reflexy (dýchání, polykání), mohou mít halucinace apod. Ale je to šetrnější než narkoza. A nic si následně z vyšetření nepamatují.
Yuki 00,03,07 49504
23.5.2016 11:09:18
jo a ještě v Olomouci mají jeden den přímo pro děti s DS, takže umí opravdu pracovat i s postiženýma a zvládají je, takže není čeho se bát
Yuki 00,03,07 49504
23.5.2016 11:07:55
jenže jde jen o to vytrhání?

syn měl velký problémy se zubama od začátku, měl špatně založenou sklovinu a zuby mu rostly už flekatý a lámaly se, už v roce a půl (a to mu první zub vylezl v 10 měsících)
naše zubařka nás poslala do Brna, tam zubařka vymyslela, že ho uspí a vytrhá mu to všechno, jenže jsme to odmítla dovolit - jak by ani ne dvouletý mimino jedlo a mluvilo?
a tak jsem hledala, až jsem našla tu olomouckou fakultní kliniku, tam mu zuby opravili, zakonzervovali nebo co já vím, co s tím udělali, každopádně mu vytrhli 2 nebo 3, ne všechny, a ne najednou, ostatní mu zachránili. Bezbolestně, zadarmo.
Dnes je mu 13, nový zuby má naprosto bez kazů
x x 15263
23.5.2016 11:07:17
Nevím, odkud jsi, ale já s dětma docházím na Hatích u rakouských hranic do soukromého zařízení, které je fakt na úrovni, dělají i zubní chirurgii a já jsem strašně spokojená s přístupem k dětem, jestli to pro Tebe není moc z ruky, zkus tam cinknout a zeptat se, za to nic nedáš. Oni se snaží vyhovět ve všem.
http://www.akdent.cz/
Dáša 2 kluci+ holčička 15507
23.5.2016 10:57:45
Ostrava, před 6 lety, čekačka možná týden, neplatili jsme nic. Uspali, vytrhali, za dvě hodiny jsme šli domů. Mudr Halvová.
Evka... 12244
23.5.2016 10:55:50
Můžu napsat jednu zkušenost, byli jsme tam kvůli specifickému problému a komunikaci s dítětem si zařizovali sami, vůbec nechtěli, abych do toho zasahovala. Syn je velká citlivka, potřebuje všechno vysvětlit, a ač se hodně bojí, tak to zvládl v pohodě.
Yuki 00,03,07 49504
23.5.2016 10:49:52
Olomouc, umí to s dětma a umí to se zybama, já si je nemůžu vynachválit a když byl bráchův syn neošetřitelný jinde, pár měsíců jsem je přesvšdčovala, oni byli chytřejší, zkoušeli to jinde, než došli taky sem a jsou spokojení taky, kluk se přestal bát a zvládá to i bez uspání

https://www.fnol.cz/klinika-zubniho-lekarstvi_26.

ten barák vypadá strašně, někteří by ho možná pochválili, že není obalený do polystyrenu :))) je takový i uvnitř, ale lidi jsou tam fakt šikovní

jen počítej s čekací dobou minimálně tři měsíce, už objednávají naleden, ale akutní a nový by měli brát dřív
jenže jsou prázdniny, to mají dovolený, takže trpělivost bdue nutná :(
perko 104605
23.5.2016 10:28:23
Zrovna mi nedávno říkala jedna zákaznice, že byl její vnuk na ošetření zubů pod narkozou. Nechci kecat, ale myslím, že mluvila o Ustí nad Labem nebo Teplice. Cenu říkala pár tisíc, přes 10 tis. to na 100% nebylo.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1105  [Dalších 1085 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.